Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok... de minek?! fórum

Szerelmes vagyok... de minek?! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelmes vagyok... de minek?!

1 2 3
74. Fedo
2010. aug. 1. 05:47

szerelmes vok egy nős pasiba

soha többé nem leszek szerelmes

73. pliszplisz (válaszként erre: 73. - Mano56)
2010. júl. 29. 20:08
én motiváltam mindenféle módon.. most már csak a hibákat kereste bennem és tegnap véget vetett a dolognak.. már másodszor.. nagyon rosszul esett és ovon aluli volt, de majd szétsóhajtozom valahogy.. most az új munkahelyemre kell koncentrálnom és nem hagyom, hogy miatta elszalasszak már akármit is... eszméletlen nehéz osszpontosítanom, mert mindenrol o jut eszembe és kegyetlenul hiányzik, mert ennek ellenére is nagyon szeretem.. de már nem fogok megalázkodni.. sajnálom, hogy vége lett, mert már nagyon szépen alakult.. valami vagy valaki miatt nagyon hirtelen dontott így... jobban esne, ha tole tudnám az igazat, de o csak hulyeségeket hozott fel.. nem értem az egészet, de el kell fogadnom, hogy ennyi volt...
72. Sarrah
2010. júl. 22. 09:01

Én is hasonlóan jártam egy kapcsolatommal, ahogy te is. 8 év után még mindig a saját jövőjét tervezgette, a közös jövőnk szóba sem jött soha..na persze csak ha én felhoztam. Aztán elegem lett, a sarkamra álltam és azt mondtam: itt a vége. És befejeztem vele. Ez már 4 éve volt, de soha egy percre nem bántam meg a döntésem. Az a fiú a kapcsolataiban még mindig gyerek. Ha így folytatja, egyszer csak arra ébred 50 évesen, hogy se unoka, se család.

Azóta megtaláltam a boldogságom, ő meg egy 10 évvel fiatalabb lánnyal jár, akivel még jó ideig nem kell elköteleznie magát. :D Vicces...

Azért neked drukkolok, hátha ez a fiú észbe kap és boldogan éltek, míg meg nem haltok!

2010. ápr. 10. 11:05
no komment. Ez picit olyan mint egy amerikai tini szerelem.
70. 60dc903c1a (válaszként erre: 67. - 60dc903c1a)
2010. ápr. 10. 07:21
...minden rendben?????
2010. márc. 2. 10:46

erdekes de szep tortenet :)

en valahogy megertem h fel...en is ilyesmi tipus vagyok, h most jo es ettol messzebbre nem akarok gondolni mert felek h ez vagy az tortenhet es akkor elkezdek rajta gondolni es elore felni, gyakorlatilag a semmitol, mert minden csak az en fejemben jatszodik le...szerintem ne aggodj, ha bemutatott mindenkinek aki szamara fontos biztos komolyan is gondolja csak epp nem az elore-tervezos-tipus :)

es h miert kell ez neked/nektek/nekunk?

mert maskulonben unalmas lenne eletunk! mit csinalnak erzelmek es izgalmak es aggodas nelkuk????

szeretni, szerelmesnek lenni igenis jo dolog!!!! regebben en is kerdezgettem magamtol h minek szerelmesnek lenni h csak szenved az ember h felesleges es egyebek...de szerintem ez is olyan se vele se nelkule dolog...de en akkor is inkabb vele mint nelkule :)

2010. febr. 25. 18:56
kiváncsi vagyok hogy a te kapcsolatod hogy fog alakulni...légyszi írd le:)azt kívánom legyél nagyon boldog bárhogy is alakul...
67. 60dc903c1a (válaszként erre: 65. - Pliszplisz)
2010. febr. 25. 07:01

...ajánlom is! :DDD

...és akkor most megy a "verkli"?

2010. febr. 24. 20:42
Mindenkinek nagyon szépen koszonom a hozzászólását és hogy megosztotta velem a tapasztalatait, torténeteit :o) És foleg azért, mert megmutattátok a pozitív oldalait is a dolognak... :o) Nagyon jólesett, puszi mindenkinek :o)
65. pliszplisz (válaszként erre: 64. - 60dc903c1a)
2010. febr. 24. 20:38
Koszike szépen :o) és én is puszillak Titeket!!!
2010. febr. 23. 18:46

"plííísz", egy puszit Neked...!

:))))))))))

És nagyon nagy drukk, hogy jó legyen...

63. maya80 (válaszként erre: 43. - Pliszplisz)
2010. febr. 23. 09:53
A tettek sokkal fontosabbak, mint a szavak. Mondani bármit lehet... csak nem biztos, hogy hiteles.
62. marduk
2010. febr. 21. 13:05
A boldogság?Szeretet?Ismered?A saját szemszögedből igen,de ez a Tied.Mindenki mást tud ezek szavak alatt.Amíg valamiben kapaszkodsz kezedben tartva a egyelőt addig nem a tied mert érzi ezt a kapaszkodást és ez lélekben nyomasztja a másikat.Engedd el ezt a gyeplőt és általa Te is szabad leszel.
2010. febr. 20. 16:37

Szerintem túl sokat gondolkozol azon hogy ő mit érez és gondol...te is éld az életed mellette,ő is ezt teszi és majd kialakul a dolog.Neki valószinűleg idő kell még felismeri és felmeri vállalni a saját érzéseit.Az is lehet hogy egyszer már nagyon megégette magát és fél az újjabb csalódástól.

Amugy meg ha olyan jó megtudtok mindent beszélni egymással,akkor errő miért nem beszélsz vele?!

Én hasonló cipőben voltam 6évvel ezelőtt.A legjobb barátok voltunk a párommal,aztán amikor ő komolyabb kapcsolatot akart tőlem én nem akartam.Egyszer csak beláttam hogy nem tudok nélküle élni és azóta együtt vagyunk,igaz sok mindenen át kellett mennünk amig idáig jutottunk.Most már van két szép babánk,közös életünk,jövönk.Ha szereted és ha ő igy döntött hogy felvállalt akkor annak érzelmi okai vannak.

Adj időt neki:)

Sok boldogságot és szép jövőt kivánok nektek:)

2010. febr. 20. 14:54

"Ennyi csak, mi tudható: szeretni kell, és szeretve lenni jó."

Moulin Rouge c. film

2010. febr. 20. 14:29

Szerintem nem kell ezt az egészet túlbonyolítani. Ha az ember nem boldog egy párkapcsolatban, és bármit tesz, nem javul, akkor lépni kell.

Tedd fel magadnak a kérdést, boldog vagy-e így?

Ha nem, akkor pedig, tudod, mit kell tenned. A boldogság felé vezető úton az első lépés az, amikor az ember felismeri, hogy így nem jó, mert akkor tud tenni azért, hogy jobb legyen.

2010. febr. 20. 12:45
bizonytalanság érzésénél rosszabb nincs.Várj vagy ne várj...lép vagy nem...?Te közben majd megőrülsz,mert te biztosan szereted,de ő téged...?!Lehet minden nap úgy kelsz fel hogy :mivel is tudnád a kapcsolatot kimozdítani ebből a "levegőben lógásból".?Én ezeket éltem át.Én besokaltam.Útálom ha semmibe vesznek,és akkor ezt éltem át..nem vagyok elég fontos neki.Lezártam.És akkor megtaláltam az életem értelmét a férjemet!Viszont a bizonytalan férfi akkor jött rá igazán hogy tényleg véglegesen elveszített.Igazából nem csak a nők hanem a férfiak is félnek a kapcsolatoktól,csalódástól,és nem mernek lépni.De ált.akkor jönnek rá hogy elveszthetik a nőt,mikor már el is vesztették.Szerintem tisztázd le magadban hogy van e közös jövőtök így ebben az állapotban.Ha nincs akkor mindenképp mond el neki minden gondolatod.Ha nem változik lépj!
57. rózsakertész (válaszként erre: 17. - Zarahell)
2010. febr. 20. 10:38
Bölcs és igaz mondás... ha szabad egy icipici megjegyzést fűznöm hozzá: a férfiak nagy-nagy szerencséjére...
2010. febr. 19. 17:29
Én is azt hittem hogy egy 18-20 éves lány írta ezt...
55. marduk
2010. febr. 19. 16:49
A szerelem tudatos vállalás és nem ömlengés.
54. 5e03fd4701 (válaszként erre: 50. - 42af71f255)
2010. febr. 19. 16:27
Köszi és jól láttad! :D
53. 5e03fd4701 (válaszként erre: 51. - 9242a6388c)
2010. febr. 19. 16:26

:) igazad van!

az a baj, hogy nálam van egy olyan szerelem elképzelés ami fojtogat meg elnyom meg ilyesmi.

De ha szeretve szerelmes az emberke az jó dolog!

52. 9242a6388c (válaszként erre: 51. - 9242a6388c)
2010. febr. 19. 14:25

Szerintem mindenki a maga tapasztalataiból merit, abból kiindulva mond véleményt...ez lehet, jó vagy rossz...a fóruminditó, hallgasson a szivére,(ne másra) próbáljon elgondolkodni a kapcsolaton, lássa egy kicsit kivülről a dolgot.

:::))).... ez egy jó tanács, amit nem kell megfogadni...

51. 9242a6388c (válaszként erre: 45. - 5e03fd4701)
2010. febr. 19. 14:18

Értem, hogy mit szeretnél mondani...

Egy dologgal nem értek egyet, szerintem kell a szerelem egy kapcsolatba, onnan épitkezik...

Nekem hiányozna, ha a párom nem lenne szerelmes belém...szerintem egy szerelmes kapcsolatban is megvan a megbecsülés, őszinteség...

Ez nem egy "lelkisérült nőci" véleménye:):):)....

50. 42af71f255 (válaszként erre: 49. - 42af71f255)
2010. febr. 19. 14:17

És ezzel semmi rosszat nem akartam...


Szép napot!:)

49. 42af71f255 (válaszként erre: 46. - 274c9996b8)
2010. febr. 19. 14:15

Ja,és ha már itt vagyok,nem tudom nem figyelmen kívül hagyni,ezt az értelmetlen vitát!


Medve Úr semmi sértőt sem írt,csak annyit,hogy BIZONY(és ha azt írod nincs,az nem igaz) van itt sok olyan nő,aki súlyosan csalódott az életében,párjában(ezt sok-sok napló,és hozzászólás bizonyítja) és ezért nagyon negatív tanácsot adhat!!


Hidd el,én is nagyon nagyon nőpárti vagyok,de ez nem volt sértő.....


Gondolom azt értette a hozzászólásaiban,hogy inkább magukra koncantráljon,a párjára, a kapcsolatra.....és ne egyből dobja,mert 50 hozzászólóból 40 azt írta......

2010. febr. 19. 14:10
Szerintem adj időt a srácnak,próbálj meg vele minél többet beszélgetni erről,és belegondolni a helyzetébe....de ha úgy látod ezen ő nem akar változtatni,te csak egy időtöltés vagy neki,míg mást nem talál,akkor lépj....ezzel tartozol magadnak!
2010. febr. 19. 12:23

Egy volt kolléganőmmel hasonló szitu történt, a történet lényege:

annak idején a srác is meg ő is éppen egy hét éve tartó kapcsolatban voltak, de már nem volt olyan nagy a szerelem, mint ahogy kellett volna...a lány már jegyben járt, de évek óta várta, hogy elvegye a párja, meg gyermeket is szeretett volna, akkor volt 28 éves. Aztán a melóhelyünkön megjelent egy új srác:), a kezdetektől nagyon tetszett a kollégámnak, aztán a sráccal egyre jobban megismerték egymást, összejöttek, de folyamatosan azt hangoztatta fiú -ő akkor volt 24 éves-, hogy ők csak barátok! A szüleinek sem mutatta be, ill. csak "barátként". Ez ment kb. 1 évig, aztán egyszer csak a srác bevallotta a lánynak, hogy nagyon szerelmes, csak félt..stb. Ezután az eset után 4 hónappal eljegyezte, fél év múlva feleségül vette, most pedig már egy boldog család lettek egy tündéri kisfiúval.:)


Csak azért írtam le, mert lehet, hogy a te párodnál is valami hasonló játszódik le, mint az említett fiúnál. Szurkolok, hogy hasonlóan szerencsésen végződjön a ti love storytok is! :)

Kitartást!

46. 274c9996b8 (válaszként erre: 42. - 5e03fd4701)
2010. febr. 19. 12:18

A lenyeg itt az "volt!" hogy radkerdeztem hogy , honnet tudod , milyen forrasbol vagy ertesulve arrol hogy itt a "hoszan rengeteg a serult nöci "... ?

Ugyanis egy ilyen topikon mi forumtagok NEM ismerjuk egymast ! Hosszu privat levelezes,erintkezes szugseges ehhez !

Egy forumba azt irnak az emberek amit akarnak,ugyanez all egy nyitott ,mindenki szamara elerhetö,elolvashato naplora IS !

Masszoval az en reagalasom arra iranyult hogy , megsertettel ismeretlenul nöket , akiket NEM ismersz ! Erre fel Te voltal az aki elkezdtel szemelyeskedni es feltetelezni rolam is elkepzelt dolgokat ! ?

Ugyanis nöparti vagyok , sajnalom a szomoru ,embertelen sorsokat ,kifigurazni sem szeretem az embereket akiknek amugy is nehez !

kb ennyi :)

45. 5e03fd4701 (válaszként erre: 43. - Pliszplisz)
2010. febr. 19. 12:06

Az, hogy mélyen szeret téged nem egyenlő a szerelemmel! Sőőőt szerintem sokkal de sokkal jobban jársz azzal, hogy a maga szintjén maximálisan benne vagy a szívében mintha szerelmes lenne beléd.

Becsüllek benneteket mert őszinték vagytok a másikkal nagyon sok kapcsolat ezen bukik el. De személyes tapasztalat, hogy egy szereteten, megbecsülésen és őszinteségen alapuló baráti-szexes kapcsolat sokkal de sokkal jobb mint egy kierőltetett szerelmi posványosság.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook