Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik 2010. május-júniusában szeretnének teherbe esni:-) fórum

Akik 2010. május-júniusában szeretnének teherbe esni:-) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
750. t.heny (válaszként erre: 749. - Zzzsch)
2010. szept. 10. 14:05

Nagyon örült! :DDD

Tünetek nem igen, néha szédülök vagy hányingerem van, de egyre kevesebszer fordul elő.A cicim viszont jól megnőtt és nagyon feszül.Ma vagyunk pont 5 hetesek, és 23-ára kaptam időpontot a dokihoz. :DDD

749. zzzsch
2010. szept. 4. 17:41

Na, ez akkor már nem is első teszt!

Gratulálok!

Érzel tüneteket?

Párod mit szólt?

748. t.heny (válaszként erre: 747. - Zzzsch)
2010. szept. 4. 16:42
pé-től számított 11. napon (25. cn)csináltam egy 10-es érzékenységűt (nagyon halvány lett), aztán pé-től számítot 13-on(27. cn), az már erősebb volt és az utolsót ma.Ez már egyértelmű!Ma van a 29. cn. :DD
747. zzzsch
2010. szept. 4. 16:19

Szia!

Gratulálok!

Hanyadik napon sikerült a pozitív?

Mit érzel?

Mikor tervezel orvoshoz menni?

746. t.heny
2010. szept. 4. 12:41
Sziasztok lányok!Pozitívat teszteltem. :DDD
745. vvicus (válaszként erre: 740. - Anett13)
2010. aug. 25. 09:35
Anett, minden rendben?
744. zzzsch (válaszként erre: 743. - Vvicus)
2010. aug. 11. 22:32
Most, hogy így mondod, tényleg, nem vagyok italba jeget rakós típus, de akkor a vízbe is raktam . :)
743. vvicus
2010. aug. 11. 13:58
Most jut eszembe, nekem a hideg segített! Fagyi például, de mivel nem akartam állandóan cukros fagyit enni, akkor leturmixolt anyukám nekem mirelit gyümölcsöt, és a turmixot lefagyasztotta, azt ettem.
742. zzzsch (válaszként erre: 738. - Anett13)
2010. aug. 11. 13:54

Én csak napi egyet szedtem, meg ha nem felejtem el, akkor néha most is. :)

Én is azzal bíztattam magam, hogy a hányinger azt jelzi, hogy minden rendben.

Egyébként mivel normális dolog, így reagál a szervezetünk, nagyon apró enyhítésen kívül ezekkel a trükkökkel sem lehet szerintem lényegesen javítani a helyzeten.

741. vvicus (válaszként erre: 740. - Anett13)
2010. aug. 11. 13:38
Nekem is mondta a dokim, hogy az jó jel, ha vannak jelei a terhességnek. Voltak ám, dögivel! :-D
740. anett13 (válaszként erre: 739. - Vvicus)
2010. aug. 11. 13:25

Hát ezzel én is pont így vagyok:-)))


Épp egy hete gondoltam rá, hogy mikor januárban terhes voltam, nem volt semmiféle rosszullétem, furcsa is volt, azt hittem megúszom a dolgot!! És valószínűleg azért is ment el a picur, mivel a hormonokkal nem volt rendben minden!!!

739. vvicus (válaszként erre: 738. - Anett13)
2010. aug. 11. 13:19
Áh, jó ez! ;-) Legalább tudod, hogy növekszik benned a terhességi hormon, gondolj erre hányinger közben! Bennem csak ez tartotta a lelket két rókázás között.
738. anett13 (válaszként erre: 736. - Zzzsch)
2010. aug. 11. 13:15

Hát remélem nálam is hamar el fog múlni ez a hányinger! Ma kivételesen erős, alig várom, hogy vége legyen a napnak és lefekhessek aludni!

B6 vitamint nekem is adtak, egyenlőre nem sok mindent érzek. Te mennyit szedtél belőle? Ahogy olvasgattam sokan napi 3*2db-ot is szednek, ugyanakkor a betegtájékoztatón az van, hogy terhesség alatt napi max. 1 tabletta.


Azt én is megfigyeltem, ha eszem semmi gondom, de hát nem ehetek egész nap!!!!!


Mostmár tudom, hogy miért kellett az Eszternek ilyen sokat kistesóra várnia:-)))) Ugyanis vele ugyanez volt a helyzet, az első 3 hónapban végig rosszul voltam, és akkor azt mondtam, hogy én soha többet nem leszek terhes!!!!!


Ebből is látszik,hogy soha ne mond,hogy soha:-))))

737. vvicus
2010. aug. 11. 13:15
Nálam is az volt, hogy étvágy nem volt, de éhesen még jobban kínzott a hányinger. De semmi nem segített.
736. zzzsch (válaszként erre: 734. - Anett13)
2010. aug. 11. 12:55

Én is székrekedéses vagyok.

Sok vizet kell inni és a gyümölcsök (barack, szilva) is segítenek általában, természetes módon és még vitaminnak is jók (ráadásul mázlink van, mert szezon van).


A hányingerre B6 vitamint adtak a kórházban, azóta is, ha kerülget, beveszek egyet, tényleg jó.

Egyébként nálam úgy volt, hogy bár nem volt étvágyam, ha éhes voltam erősebb volt a hányinger, szóval érdemes aprókat enni, valami semleges ízűt.


Egy-két hét, ki lehet bírni, persze mikor közben van az ember, az elég rossz, nekem egyszer csak vége lett és teljesen meglepődtem, hogy "jé, újra embernek érzem magam!" kicsit furán néztek rám, akik hallották ezt az örömteli felismerésemet. :)

735. vvicus (válaszként erre: 734. - Anett13)
2010. aug. 11. 10:52

Nem küzdöttem komolyabban a székrekedéssel, talán pár olyan nap volt, hogy nehezebben ment a dolog. Én inkább hasmenéses voltam mindig is, kéthetente általában összejön egy-két hasmenéses nap, legutóbb tegnap. LEgalább jól kipucolódok...:-D


Hú, wc-járat nálam még mindig kriminális, volt kb. egy-két hét nemrég, amikor jobb volt, de most megint sokat járok.

734. anett13 (válaszként erre: 731. - Vvicus)
2010. aug. 11. 10:36

Hát mellfeszülés az van, puffadás nem igazán, ugyanakkor a wc-re járással úgy néz ki meg fogok szenvedni! Neked volt/van székrekedésed?

Én hozzá vagyok szokva, hogy minden reggel kávé utána elintézem a dolgomat, de most még a kávé gondolatára is felkavarodik a gyomrom:-((

733. vvicus (válaszként erre: 730. - Anett13)
2010. aug. 11. 10:36
Na most akkor jól kihúz a gödörből a Picurka Téged!!! ;-) És örülök nagyon! Aztán majd várom is, hogy tudósíts. ;-D
732. anett13 (válaszként erre: 728. - Zzzsch)
2010. aug. 11. 10:34
Használt egyébként valami a hányinger ellen??? Tegnap egész jó napom volt, ma megint szenvedek tőle:-(((
731. vvicus (válaszként erre: 729. - Anett13)
2010. aug. 11. 10:33

Legalább már tuti lesz szívhang! Én amikor elmentem, még nem volt, pedig elvileg 6+3 hetesek voltunk, de ugye kicsit félidő után "hoztuk össze" Hangát. :-) De aznap, amikor betöltöttük a 8. hetet, már ott vert a pici szívecske. :-D


A hányingert leszámítva, hogy vagy? Mellfeszülés, puffadás? Ezek még elkerülnek?

730. anett13 (válaszként erre: 726. - Vvicus)
2010. aug. 11. 07:58

Hidd el én is hiányoltalak benneteket, de a vizsgák után egy kicsit mélypontra kerültem, és igazából nem volt semmi örömteli az életemben, amit megoszthattam volna veletek:-(

Természetesen nagyon örültem nektek, és folyamatosan követtem a naplódat, úgyhogy én azért képben vagyok. Innentől én is folyamatosan beszámolok majd a fejleményekről!

729. anett13 (válaszként erre: 728. - Zzzsch)
2010. aug. 11. 07:55

Köszi a gratulációt! Remélem minden rendben lesz! Természetesen beengedlek benneteket az olvasásra, ha rászántam magam és elkezdem írni:-))) Pechemre a dokim szabadságon van, úgyhogy csak jövő hét hétfőn tudok elmenni hozzá, akkor kb. a 7-8. hétben leszek, úgyhogy szerintem már szívhangot is kell majd hallanunk:-))


Remélem nálam is hamar el fog múlni a hányinger, mert így egy kicsit nehézkesen mennek a dolgok:-((

728. zzzsch
2010. aug. 10. 13:23

Én is szívesen olvasnám a titkos naplód - persze csak ha beengedsz.


Nekem is a 7. hét környékén kezdődött a hányinger, és a 10-11. hétig tartott, azóta csak szórványosan volt, de az utóbbi egy-két hétben már egyáltalán nem tapasztaltam semmi ilyet, viszont nőtt az étvágyam.

727. zzzsch (válaszként erre: 715. - Anett13)
2010. aug. 10. 13:15
Gratulálok!!!!!
726. vvicus (válaszként erre: 725. - Anett13)
2010. aug. 10. 12:14

Ja, értem, szóval cseverből vederbe...:-(


Akkor sipirc haza, aztán majd jelentkezz! Annyira eltűntél, hiányoltalak ám! ;-)

725. anett13 (válaszként erre: 724. - Vvicus)
2010. aug. 10. 12:00

Kaphatok felmentést, csak akkor jövő augusztusban kell a táborba elmennem, de az sem túl jó, mivel remélhetőleg pár hónapos lesz a manócskánk, és nem lenne túl jó ötlet magára hagyni:-(((

Na mindegy valahogy csak meg fog oldódni a dolog!


Most megyek, mert a főnököm elengedett haza:-)))) Valószínűleg este még felnézek, ha mégsem sikerül holnap beszélünk:-))))

724. vvicus (válaszként erre: 723. - Anett13)
2010. aug. 10. 11:44
Ó, a francba...:-( Valahogy csak megoldod majd, hogy azért kíméld magad. Nem lehet mondjuk orvosi felmentéssel odaállítani? Lehet, butaságokat kérdezek ám, akkor pedig bocsi...:-)
723. anett13 (válaszként erre: 722. - Vvicus)
2010. aug. 10. 11:36
Szeretném én is elbliccelni a dolgot, mivel 6 napos a tábor, és nem igazán vágyom rá:-((( A gond csak az, hogy állítólag az olimpiai bajnok kajakosnak sem adtak felmentést a tábor alól, akkor gondolhatod,hogy nekem sem fognak!!!!!
722. vvicus (válaszként erre: 721. - Anett13)
2010. aug. 10. 11:14

Jaj, ledöbbentem hogyhogy kezdődik a suli, aztán rájöttem, hogy bakker, már lassan augusztus közepe van...:-O


Suli miatt kell menni a táborba? Nem lehet valahogy "elbliccelni"? Nagyon vigyázz magatokra!!!!


Szerintem tök jó dolog a napló vezetése, néha vissza-visszaolvasok, egy csomó dolgot elfelejtenék különben. A titkosat meg ráadásul csak az olvassa, akinek Te engeded.

721. anett13 (válaszként erre: 720. - Vvicus)
2010. aug. 10. 11:04

Én biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz:-)))) Annál nagyobb bajotok ne legyen, hogy minden héten gyűjtened kell a pisit, így legalább teljes ellenőrzés alatt álltok:-)))


Megfontolom a naplóírást, bár a jövőhéten vízi táborba kell mennem (még nem tudom, ezt hogy fogom megvalósítani az állandó hányingerrel), az azt követő héten pedig már kezdődik a suli:-(((


Mindenesetre megfontolom a naplóírást, imádom a tiedet is olvasni:-)))

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook