Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Táplálék kiegészítők közül szerintetek melyik a jobb: Biotech v Scitec? fórum

Táplálék kiegészítők közül szerintetek melyik a jobb: Biotech v Scitec? (beszélgetős fórum)


1 2
32. IßyOO7 (válaszként erre: 31. - K171)
2010. febr. 19. 16:04
Oké,te tudod!Én húst-hússal eszek,hogy legyen izom tömegem is,amit majd a későbbiekben le tudok szálkásítani egy jól megtervezett diétával!Minden jót!;)
31. K171 (válaszként erre: 28. - IßyOO7)
2010. febr. 19. 15:27
Hidd el, en a feherjetol is tudok hizni, vagyis talan nem is hizok, hanem egyszeruen nem erzem magam komfortosan a boromben ha tejtermeket eszek vagy mas feherjefajtat este. De megoldom napkozben a megfelelo mennyiseget, minimum 50%ban szilard etelbol: tofu, szojavirsli, buzafeherje millio fajtaja es azert neha-neha tojasfeherje, turo, mozarella is. De nekem nincs is gondom ezzel, de azert koszi hogy nekem is irtal.
30. K171 (válaszként erre: 26. - Monstro)
2010. febr. 19. 15:22

Elottem mar jol leirtak a lenyeget, mar csak be kell tartani. :) Ha ennel konkretabb terv kellene, szolj nyugodtan. Az szuper ha szereted a salit, zoldsegeket, joidotol fuggetlenul lehet am most is ilyeneket enni! :)

A szobabringa nagyon jo, de a 10 percet jelentosen ki kellene tolni, minimum 40 percre. Probald eloszor lassabban tekerni, ha tenyleg nagyon nem birod akkor allj le par mpre, gyujts erot es csinald tovabb! Halgass kozben znet vagy nezd a tvt, ha olyan helyen van a bico es hidd el, konnyebben fog menni! A zsir egyenletesen fog lemenni rolad, ha a hatadon a "hurkak" ujkeletuek akkor az nagyon konnyen el fog tunni, sok-sok aerob mozgas (uszas, gyorsgyaloglas, kocogas, bringa).

Ja es a jo forma inkabb a kajan mulik, ugyhogy muszaj ra nagyon odafigyelni! Menni fog neked is! :)

29. IßyOO7 (válaszként erre: 27. - Monstro)
2010. febr. 19. 13:49

Csirkemell,pulykamell,lehet marhahús,hal!

A legjobb szénhidrát a zabpehely,és a rizs!De ehetsz teljes kiőrlésű tésztát is köretként,vagy esetleg durum lisztből készültet.Csináld úgy,hogy max.2 óráig fogyasztasz szénhidrátot,utána pedig már csak fehérjét!Zöldségeket töménytelen mennyiségben eheted,még este is a husihoz!Mivel nagyon kevés bennük a c.h.Viszont a kukoricát,borsót,sárgarápát csak módjával,a cukor tartalmuk miatt!Inkább válaszd helyette a brokkolit,uborkát,paprikát,paradicsomot,kelbimbót....és még sorolhatnám.Neked nem kell olyan szigorúan számolni a fehérje&c.h.mennyiségeket,elég ha betartod,amiket írtam,és látni fogod a változást.Viszont a legjobb eredményt úgy tudod elérni,ha sportolsz is rendszeresen!

28. IßyOO7 (válaszként erre: 25. - K171)
2010. febr. 19. 13:35
A tejtermékekre azért is vigyázni kell,mert laktózt tartalmaznak,ami ugye a túróban is van,ezért a diéta elején még belefér,de utána már hanyagolni kell!Ha vega vagy,akkor elég nehezen tudod bevinni a napi fehérje mennyiséget!A protein porok csak kiegészítésnek jók,a táplálék nagy részét szilárd ételekből ajánlatos bevinni!Ha a ch.-t kellően lecsökkented,nem fogsz hízni a fehérjétől!
27. monstro (válaszként erre: 23. - IßyOO7)
2010. febr. 19. 13:35

Ez a 3 óránkénti evés menne nekem is:)) a lányomnál pontosabb órára nincs is szükség:) naponta pontosan 3 óránként eszik:)

SZóal sok fehérjét kell ennem?:) a húsok közül a csireke pulyka, mit lehet enni mellé? szénhidrátot mennyit egy nap?

Van valami táblázat erről? vagy ti már fejből tudjátok ezeket?

26. monstro (válaszként erre: 24. - K171)
2010. febr. 19. 13:33

Köszi előre is, szívesen veszem a segítséget:)

A jelenlegi súlyom 68 kg és 165 centi. AZ álomsúly?? hát igazából mindegy menniyt fogyok nekem a centik többet számítanak. Ami a legjobban zavar az a hátamon lévő hurkák, ez a terhesség maradványa előtte nem volt:(( Ezt hogyan lehet eltüntetni? AZ edzésem pedig amikor nem járok le a terembe akkor itthon bicajozom, de ezt még 10 percnél tovább nem bírtam:) A terembe pedig futópadon sétálok, majd belső külső comb, és egy két gyakorlat a súlyzókkal. De ennek még utána kell néznem mert már elfelejtettem melyik gyakorlat milyen izomra jó.

Hát a kajával hadilábon állok, alig várom már a jóidőt mert a salikat imádom:) na és a tésztát is. de mivel most kezdődött a böjt jó ürügy arra hogy picit figyeljek arra is:)

25. K171 (válaszként erre: 23. - IßyOO7)
2010. febr. 19. 11:42

Az utolso mondatod nagyon igaz!!

En is csinalok most egy eleg komoly dietat, de a tejtermekek nagy mennyisegben nekem nem tesznek jot, hust es halat meg nem eszek, mert vega vagyok... es meg igy sem lehetetlen a megfelelo feherjebevitel, en tofut eszek ipari mennyisegben, na meg a feherjeporokat mindenfele formaban. :) 3 orankenti eves nekem is megy, de este mar vissza kell fognom magam, mert akarmennyire hihetetlen en a tiszta feherjetol is tudok hizni, ha lefeves elott akar 3 oraval eszem/iszom is meg. Na meg a tejtermekek is nagyon megrekesztik a fogyomat, pedig imadom a turot, de nem ehetem minden nap. :( Nagyon fontos megfigyelni magunkat, mi hogy hat rank, nincsenek altalanos igazsagok.

24. K171 (válaszként erre: 22. - Monstro)
2010. febr. 19. 11:36

Nem bonyolultam am, ha erdekel a tema olvass utana, nagyon sok jo oldal van! Ha meg ennyire nem szeretnel belemaszni, akkor a szemelyi edzo is jo otlet, csak profihoz menj. :) De itt is korvonalazhatod a celodat, jelenlegi sulyodat, alomsulyt, edzeseidet es a napi etrendtervedet. Aztan megprobalunk kihozni belole valamit, ha van kedved! :)

Az epres-fehercsokis az a Protein Delite vonal, az az igazi elmenyfeherje, kicsit tobb benne a ch, mint a tobbi feherjeporban, de az ize karpotol! :)

23. IßyOO7 (válaszként erre: 20. - K171)
2010. febr. 19. 11:32
Nekem megy a gyakorlatban is,muszáj,hogy menjen!Nem csak a húsban,és a túróban van fehérje!Én nyáron,mikor diétáztam,napi 200-240g fehérjét is megettem!(60 kg volt a súlyom)Muszáj volt,mivel nem akartam izomból fogyni!És szigorúan 3 óránként ettem.Egyáltalán nem nehéz!Elszántság,és akaraterő kérdése az egész!;)
2010. febr. 19. 11:29
Ezek a számok:)) úgy látom van még mit tanulnom róluk:)
21. monstro (válaszként erre: 16. - Falcngate)
2010. febr. 19. 11:22
Köszi:) én szívesen szoptatnék még de a melleim feladták a szolgálatot:)) Nekem fehércsokis-epres van, de isteni finom:)) A vitamin az mire jó?
20. K171 (válaszként erre: 19. - IßyOO7)
2010. febr. 19. 11:14
Ez elmeletileg igy van, de a gyakorlatban meg a 2gr/tskg-t is baromi nehez bevinni, pl a csirkemell 100gr-jaban van 22gr feherje vagy a turo 100gr-jaban 14gr feherje, azert megneznem azt az 50 kilos not, aki napi szinten bepakol tobb mint fel kilo hust... ha maradunk a 2gr ch es 2 gr feherjenel, plusz nemi telitetlen zsirnal, akkor az meg lazan dietas etrend. Konkretan szamolva az en peldammal 55 kg-hoz 110gr feherje, 110gr szenhidrat es mondjuk 25gr zsir, az 1125kcal es emellett nagyon szepen lehetne alakulni, szalkasodni, de egyelore ennyit nem birok megenni sem ch-bol, sem proteinbol... de a feherjeturmix azert sokat segit! :)
19. IßyOO7 (válaszként erre: 17. - K171)
2010. febr. 19. 09:41
A 2g/tskg a diéta elején okés,de ahogy csökkented a ch.-t,úgy emelni kell a fehérje bevitelt!És vacsira bármit lehet enni,amiben nincs ch.!Legjobb a zsírszegény túró,a hal,de mehet a natur csirke-pulyka is,de nem rizzsel,hanem zöldség körettel!És enni-enni-enni.3-4 óránként!,-))
18. K171 (válaszként erre: 14. - Falcngate)
2010. febr. 19. 09:22

Reggel csak a feherjeturmixot iszod? De miert? En a zabkasamba keverek, igy mar ok: ch+protein. :)

Izekben nekem a sutikremes iz, a mogyorovajas es a kokuszos-csoki jott be.

Amugy kaphato 30gr-os mintacsomag is 1-2 fajtabol, erdemes eloszor azokat vegigkostolni es ugy megvenni a nagy kiszerelest, izben nem igazan lehet tanacsot adni.

17. K171 (válaszként erre: 12. - Monstro)
2010. febr. 19. 09:20
Ki kellene szamolni pontosan, hogy mennyi feherjet viszel be szilard etelekbol es ahhoz merten megallapitani, hogy mennyi kiegeszites szukeges. Dietaban noknek kellene 2g testsulykg-kent... a legidealisabb edzes utan es vacsi helyett/mellett inni.
2010. febr. 18. 22:05

Hajrá akkor!! Az elhatározás az első lépés!!:) Szerintem edzés után igyál két kupa shake-et.A legfinomabb ízek a mogyorós csokis, epres, erdei gyümis, banános-csokis. :) Mellette ha mondjuk szedsz valami vitamint (Multi-X szuper), akkor egész olcsón megúszod és hatni fog, hidd el! PErsze csak ha nem szoptatsz!

Gratulálok a picihez!!!:)))

15. monstro (válaszként erre: 14. - Falcngate)
2010. febr. 18. 21:29
le a kalappal előtted:) én 5 hónapja szültem és most jutottam el oda hogy edzeni járjak. Kardiózom és súlyokat is emelek:) és délelőtt.
14. falcngate (válaszként erre: 12. - Monstro)
2010. febr. 18. 20:13

Mikor edzel és mit? Mert attól is függ...

Én edzés után szoktam, illetve reggelire (fehérjeturmix).

Vitamint reggel (Multi-X), G-Bomb-ot edzés előtt.

De én heti 4x edzek és még 3 nap kardiozok, tehát nekem muszáj ennyi minden.

13. c42aaaac41 (válaszként erre: 12. - Monstro)
2010. febr. 18. 18:52
edzés után fehérje turmixot igyál,vacsira meg étkezés helyettesítő shaket.
2010. febr. 18. 17:29

edzés után kell inni vagy vacsira? mert én ebéd előtt jutok el és után aittam kóstolásként de aztán ebédeltem.

hm.. lehet személyi edzőt kellene fogadnom:)) nem nagyon értek hozzá. Régen is az akkori pasim csinált nekem edéstervet meg ő itatta velem :)

11. monstro (válaszként erre: 5. - 78b7883de8)
2010. febr. 18. 17:27
volt az már vagy 10 éve:)) épphogy bejött. MOst kezdtem az edzést, és vettem megint és megküstoltam:)) Edzéstervem pedig még nincs. tudsz javasolni hol találok ilyet?
10. falcngate (válaszként erre: 4. - Monstro)
2010. febr. 18. 14:46
Nem fogyasztószer, hanem segíti, hogy edzés mellett megkapja a megfelelő tápanyagokat/vitaminokat a szervezet. A megfelelő mennyiséget nem nagyon tudod csak étellel bevinni.
9. falcngate (válaszként erre: 1. - Bonanzamokus)
2010. febr. 18. 14:44
Scitek mindenképpen!:)
2010. febr. 18. 14:41

Szerintem is Scitec,én elég sok fajta tápkieget próbáltam már és minden szempontból ez a nyerő.

Persze,ezek kiegészítők,így a jól beállított diétát és edzést támogatják.

7. K171 (válaszként erre: 4. - Monstro)
2010. febr. 18. 13:53
Jo edzestervvel es dietaval. :)) Es mellette ahogy a neveben is van, csak kiegeszited a napi taplalekodat! De ha mar fogyasztottal ilyeneket, hogyhogy nem tudod?
6. K171
2010. febr. 18. 13:51

En a Scitecre szavazok!

De attol is fugg, hogy mi szamit:ar-ertek arany, minoseg, elerhetoseg, iz stb... Mondjuk nekem mindegyikben a Scitec a nyertes.

5. 78b7883de8 (válaszként erre: 4. - Monstro)
2010. febr. 18. 12:49
Edzel mellette jó sokat. Mikor diétáztam, edzés után már csak turmixot ittam vacsorára. Önmagában semmi nem fogyaszt. A melót is mellé kell tenni. A zsírégető is csak akkor használ, ha mozogsz.
2010. febr. 18. 12:20
Ezzel lehet fogyni??? hogyan?
2010. febr. 18. 12:19
én scitecet iszom-ittam:) nekem ízlik, de mivel a biotechet nem ismerem így nem tudom a különbséget:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook