Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben hol érdemes gyermekruhát vásárolni? fórum

Debrecenben hol érdemes gyermekruhát vásárolni? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 21. 12:57

A 13 hónapos kisfiamra születése óta zömmel a Tesco-ból vásárolunk ruhát, főleg a Cherokee márkájút, nagyon megvagyunk elégedve a minőségével.

Néha Karátból is veszek.

2010. jún. 21. 08:12
Hacsak nem alkalmi-ünnepi ruhát akarsz venni, én is inkább a turkálókat javaslom, gyorsan nőnek még az ilyen korú gyerekek, s sokszor akad az ember turkálókban is az ember olyan ruhákra , amikről meg sem lehetne mondani, hogy ez onnan lett véve, olyan újszerű állapotban vannak.Igaz darabáras turkálókban lehet, hogy kapsz is olyan alkalmi gyerekruhát, ami szintén nagyon jó állapotban lehet.
4. misz
2010. febr. 18. 18:22

Nem tudom milyen kategóriájú ruhákat keresel.

Én új ruhát leginkább a Tes..-ban veszek, mert vannak többdarabos csomagok, és viszonylag olcsó. A minőséggel meg vagyok elégedve, főleg Chero... márka nagyon tartós náluk.

Ha valami alaklomra kell venni valamit, akkor a Nyugati utcán a Bababoltban az Asti-t szoktuk venni.

Turiba meg a Bethlen utcán a posta mögöttibe járok. Nagy a választék és jó minőségűek.

3. kuszkusz (válaszként erre: 2. - Szélike)
2010. febr. 18. 13:11
Szia!Db-ben a monostorpályi uton lévő baba bálát tudnám ajánlani.Nagyon jó áron,minőségi ruhák,meg minden ami a gyereknek kell.Nem mondom,hogy olcsó.......,viszonyitás kérdése.
2010. febr. 18. 11:02

Eddig nagyon szerencsénk volt mert a barátnők elláttak minket ruhákkal. De egyre kevesebbet kapunk ami érthető hiszen elhasználódik hamarabb.

Használt ruhát vásároltok vagy inkább új ruhákat vesztek. Gyermekem 15 hónapos.

2010. febr. 18. 11:01
Debrecenben hol érdemes gyermekruhát vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook