Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Dícséret - magadnak, másoknak, a pozitív dolgok ereje fórum

Dícséret - magadnak, másoknak, a pozitív dolgok ereje (beszélgetős fórum)


2009. máj. 31. 18:35
Megdicsérem a párom, amiért ügyes. Fest, villanyt szerel, burkol, autót javít...stb+ elvisel engem, amikor gyogyi vagyok. Dicsérem az anyósom, amiért elviseli sógonőm rigolyáit, néha lekezelő stílusát, megdicsérem ugyan ezért a sógornőm férjét is. Magamat meg azért mert olyan vagyok amilyen, és elég sok türelmet gyakorolok mindenki felé, és még nem kötöttem ki a gyogyiban, csak majdnem :)
2009. jan. 16. 13:08
nagyon ügyi vagyok, nekem nem kell dícséret
2008. ápr. 30. 00:40

Ügyesen lecsaptad a telefont,Hanna-Panna,

CONGRATULATION!!!!!!!!!Csak így tovább,te érzéketlen nőszemély!!!:D

24. Donyta
2008. ápr. 29. 10:24
Megdicsérem magam, nagyon összeszedtem a dolgaimat és jó látni a kész munkámat.. Ügyes vagyok és ez örömmel tölt el.. A fiamat is kirángattam a nyavajából, és úgy néz i, hogy kezd alakúlni körülötte a jó!
23. Donyta
2008. ápr. 11. 08:48
Örülök, hogy tudtam segíteni a lányoméknak a baba redszerezése beállításában! Azóta nem sír sem a baba sem a mama!
2008. ápr. 9. 22:41
Büszke vagyok magamra,mert nem vetettem magam válófélben levő férjem kitárt karjaiba.Csillagos ötös,Hanna,így tovább!!
21. direne
2008. márc. 9. 00:53

Ma köz-össznépi nagyszülői nap volt, nélkülünk, azaz a szülők nélkül. Ez a két jereknek mindent szabad-ot és rengeteg édesség-evést jelent.

Este találkozom a gyerekkel, a naggyal...5 és fél éves, csicsereg, majd úgy mellékesen kiböki:Szeretlek anya. Csicsergés folytatva.

Na, jól van, gondoltam, akkor tán nem estem ki egészen a pixisből. :-)))

2007. okt. 16. 17:43
Meg vagyok elégedve magammal,ügyi vagyok! :-)
2007. okt. 14. 15:50

Én ma a jókedvemnek örülök,annak hogy senkivel nem mérgelődtem,így jobb kedvel csináltam meg a házimunkát. Mindent megcsináltam. Ügyi vagyok.

És megdicsértem a gyerekeimet is.!:-))))))))))

18. aac9aafc80 (válaszként erre: 13. - Szika)
2007. okt. 14. 15:47
Gratulálok! Ügyes vagy! Megünnepeltétek?
2007. okt. 14. 15:35
A dicséret rengeteget jelent az embernek. Szárnyakat ad neki, felpezsdíti. A gyerekeket is dicsérni kell, minél többet, hogy legyen önbizalmuk. Én munkám során is látom, mennyit jelent ez - tanítok ugyanis.
16. Reszti Ria (válaszként erre: 4. - 278c85ecf4)
2007. jún. 7. 22:28

Köszi !!


Rám fért !!!


Üdv.: Ria

15. gbalint84 (válaszként erre: 1. - 984ff08d0b)
2007. máj. 21. 09:45

Jól tetted,hogy beinditottad ezt a fórumot!

Olyan fórumokra is szükség van,amelyekben az ember kiirhatja magából a negativ dolgokat,mert akkor kicsit megkönnyebbül.

Erre a fórumra szerintem azért van szükség,mert ha minden nap csak egy valakivel(nek) is sikrül jót tenni,az már haladás ,győzelem rossz"énünk "felett.Mert ki az,aki azt állithatja magáról,hogy soha semmi rosszat nem tett? Na,szóval,ha ma leirom,hogy mi jót tettem,máris jobbnak,többnek érzem magam,és pozitivabban látom az életet,a világot,az embereket.A szavaknak hatalmuk van.

Magamról tehát:jó vagyok,amit eddigi életemben el akatam érni azt el is értem.A vizsgáim jól fognak sikerülni,mert készülök rájuk,hamarosan diploma lesz a kezemben,találok egy jó munkahelyet.

A szüleimet,családomat szeretem és tisztelem.Van egy szerető,aranyos férjem.Szerencsés vagyok és boldog.

Önbizalom fejlesztés.Nem kis dolog.Ma biztosan teszek vmi jót valakivel,vagy éppen magammal?Megérdemelném.

Mosolygós,szép napot mindenkinek!

2007. máj. 14. 07:45
Ma összeszedem magam és minden allergiám ellenére elmegyek babamama tornára! Legfeljebb egy palack oxigént szipuzok útközben... :)
13. szika
2007. máj. 8. 12:03
Tegnap sikerült a legnehezebb államvizsgám. és nem is éppenhogycsa. Büszke vagyok magamra. :)
2007. máj. 8. 11:49
Most hívott a párom,hogy sikerült a vadászvizsgája.Nagyon örülök:))))))))))))))
2007. máj. 8. 08:11

Pozitívum: Levittem a szemetet!! :))) (nekem ez a parám, megdícsérem magam érte...)


És éljen az új baba! :)

2007. máj. 7. 17:11
Ma reggel megszületett egy barátnőm kislánya.Kicsi Sára baba isten hozott:)))))))))))))
2007. máj. 7. 17:00

mai pozitívum:

Imádom a munkahelyemet% és a munkatársaimat. Imádok jókat kacagni velük.

És szeretek itt dolgozni.

És ma finom volt az ebéd.

2007. máj. 7. 16:47

Szeretek mindent, ami pozitiv!

Ami raebreszti az embereket arra, hogy ORULJENEK! Szeretek adni! Barmit es barmikor! Szeretek szivesseget tenni, szeretem, ha megkernek, segitsek.

Az eletem a pozitivumokrol szol! Mindenben megtalalom! Ha elsore nem is latszik (mert szokott ilyen csalafintasagokat csinalni) akkor addig keresem, mig meg nem lelem! Es mindig megvan! Mindig! Mindenben!

2007. máj. 7. 16:42

Sziasztok!

Örülök ennek a fórumnak, remélem minél többen írnak ide. Ma kislányom egy tündéri anyáknapi meghívót készített. Aláírásként Menő Manó szerepelt. Gyönyörű varrt szívecske díszítette. Teljesen ellágyultam :)))

2007. máj. 7. 16:35
Ma minden ellenérzésem ellenére sikerült elmennem a postára csekket befizetni :) Jó volt a babamamatorna, édesek a picik egymás között, jó elnézni őket, fergeteges kommunikációjuk van :)
2007. máj. 5. 15:37

ma azt olvastam az egyik fórumon, hogy az ügyvédek okosnak születnek, és erre aztán még rádolgoznak. Nagyot vigyorogtam rajta...ha vicc volt is, annyira jól esett a nyűgök közepette.


És az egész napos eső után 5 perce kisütött a nap. :))


És a kedves hamarosan érkezik a börtönömbe láthatásra - igaz csak egy puszira, utána fut dolgozni, de hétfőm már újra otthon alszom a vizsga után vele - és az nagy boldogság lesz.

2007. máj. 5. 15:33
Imádok szeretetet adni! Akárkinek...:) A mai napom erről szól!:)
3. mandella (válaszként erre: 1. - 984ff08d0b)
2007. máj. 5. 15:30

nagyon örülök ennek a fórumnak!!!!

szóval az én pozitív törénetem mára: van egy barátnőm, aki egy év leforgása alatt ismerkedett meg álmai férfijával, ment férjhez, esett teherbe, szült... hipp-hopp.

na szóval ma meglátogattam őket, szeretek vele lenni, és most már velük, a babája kilenc hónapos kislány, és olyan édes!!! és ami boldogít, hogy szeret velem lenni. mármint a bab. és persze a mamája is, és örülök, hogy vannak ők nekem! és ma nálunk alszom, mert meghívtak, és ha szeretettel hívnak, én megyek!

És még annak is örültem ma, hogy olyan szépen süt a nap, és kirajzottak az emberek, és ma lezártam az életemnek egy szakaszát (leadtam a régi albérletem kulcsait), és új erővel vágok neki a holnapnak!

Szóval ma örültem a kis csöppségnek, az emberek tavaszi vidámságának, és hogy mire voltam büszke? Hm. Két óra alatt rendbe tettem a lakást, és most csillog-villog! :) Jó érzés!

2007. máj. 5. 15:26

Kezdem, csak hogy legyen valami, bár lehet, hogy neked jobban fog menni :)

Szeretem, ahogy a fiam rám mosolyog, hogy a karomba foghatom, és már belém kapaszkodik, nem csak üldögél. Örülök, hogy ma sikerült kicsit pihennem, de egyben be is tudtam fejezni mindent, amit szerettem volna a házimunka terén. :)

Süt a nap és kellemes az idő :)

2007. máj. 5. 15:24

Elszaporodtak a mardoklós fórumok...lelki mérgeink vannak, itt az a cél, hogy a pozitív dolgokat írd le, akár a legegyszerűbbet, akár a legbonyolultabbat: csak próbáld meg! Szeretném, ha itt csak a jó érzelmeid szerepelnének, egy csepp méz legyen annak, aki beleolvas. Azt írd, ami veled történt meg és pozitív, amire ma büszke voltál, amit ma megtettél, ami ma megmosolygtatott, ami másban nem tett kárt, és nem fájt...ha érted... Ha ez nem megy, nem kell ide írnod, annyi más hely van ahová a negatívot viheted, menj akkor...ide csak az örömöket kérem!

Szeretettel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook