Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 9 honapos babak fórum

9 honapos babak (beszélgetős fórum)


2010. febr. 18. 16:05
Pfuj, nem semmi. mi legalább nappal jól alszunk. Kb. 3szor alszik, minden alkalommal kb. 1 orát. Amugy nálunk is a hüvelykujj a nyugtató.
2010. febr. 18. 13:02
Ja, és napközben is csak 20 perceket alszik (1szer vagy 2szer) vagy van, hogy egyáltalán nem.
2010. febr. 18. 13:01
Mi is 3-4-5ször ébredünk éjszaka. Nem is eszik Csongor, egyszerűen csak jobb vagyok, mint a hüvelykujja... (alvás közben azt szokta szopogatni, nem cumizik)
2010. febr. 18. 06:41
Hát, ha tudnád mennyire irigyellek. Anita is jól aludt egészen 6 hónapos koraig, de aztán 8 hónaposan kibujt az első foga és most már nagyon rosszul alszik. Van ugy, hogy 4szer is megébred. olyan jó lenne aludni már egyett.
2010. febr. 17. 22:35
Este 9-től reggel fél 7-ig.
2010. febr. 17. 21:06
Amugy mennyit alusztok éjjelente?
2010. febr. 17. 21:01
Sziasztok.Látom már is vannak hozzászólások a témához. Az én babám, Anita nagyon hamar ült(5 és fél hónaposan), kb. 2 hete mászik és most már magatól fel tud állni. A kajálással nincs gondunk, szerencsére még anyatejes, de amugy bármit eszik amit adok neki. Igaz, hogy szinte az első perctől fogva izesítettem a kaját sóval meg vajjal, hogy ehető legyen, de azóta is nagyon jó étkű.
2010. febr. 17. 20:49

Szia!

Csongor 26-án lesz 9 hónapos

Nagyon szépen mászik, kapaszkodva feláll és megy, bebarangolja az egész lakást. :-) Ülni még nem próbál magától.

Anyatejen kívül mást nem nagyon hajlandó megenni (de próbálkozom). Almát, babakekszet a kezébe adok, rágcsálni. 6 foga van.

Gagyog: ham-am-am, ba-ba-ba, ma-ma-ma, de-de-de, ne-ne-ne, eöööö, beööö.

Látványosan megismeri a család tagjait (nagyszülőket és dédszülőket is - akiket ritkán lát).

Mozgásában kb 1-2 hóanppal előbb csinál mindent, mint Csengénk csinált, viszont Csenge előrébb járt a "beszéddel".

2010. febr. 17. 20:46
Másznak, szekrények, ágy mellett felállnak. Pár értelmes szót próbálnak mondani. Pl. mama, anya, apa, baba. Darabos ételt megesznek. Ügyesen fognak.
2010. febr. 17. 20:41
Mit csinal a 9 honapos babad?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook