Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hétvégén kirándulnék, szoptatás miatt csak fél napig vagyok szabad...valami ötlet? fórum

Hétvégén kirándulnék, szoptatás miatt csak fél napig vagyok szabad...valami ötlet? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 17. 21:32
Lányok! Köszi az ötleteket!Még egyik helyen sem voltam,legalábbis nem emlékszem...Remélem az idő is velünk lesz! Anyatejet sajnos nem fogadja el cumisüvegből (és mást sem), ha itatom,akkor pohárból, de bevallom anyatejjel még nem próbáltam...de hátha...holnap megkínálom.Azért nem jutok el sehová fél éve,mert ilyen kis cicibajnok a leányzó...
2010. febr. 17. 15:55
Dobogókő, Csillagösvény szerintem nagyon szép. Régebben a Csillagösvényről itt megjelent már cikk.
2010. febr. 17. 15:22

Fejd le neki a tejet és megissza cumisüvegből vagy kis pohárból!

Hűtőben eláll az anyatej és ha szükség van rá csak meg kell langyosítani (ne mikróban!!)

2010. febr. 17. 15:21
Mi nagyon szerettünk fölmenni a Szépjuhásznéhoz (budakeszi úton fölfelé), ott leraktuk az autót és onnan nagyot sétáltunk, föl a kilátóhoz. Visszatérvén akár még egy ebéd is beleférhet.:-)
2010. febr. 17. 15:18

Várom az ötleteket hétvégi kirándulással kapcsolatban.Kisbabám féléves,még szopik, de apával kiruccannánk kettesben -igaz,csak fél napra...addig tudjuk cici nélkül áthidalni a napot.Pest környékén valami jó kis -nem kommersz- helyet keresek,ha csak egy jó kis sétára is...

Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook