Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lastminute utak, tapasztalatok és élmények fórum

Lastminute utak, tapasztalatok és élmények (beszélgetős fórum)


2008. okt. 6. 00:23
Egy Ismim álladóan azzal jár-kel. Neki bejön.Pedig nagyon válogatos
2008. aug. 14. 18:24
Én egyiptomban voltam. 2 hete jöttem haza. last minute útnak volt feltüntetve, 2 héttel indulás előtt találtunk rá erre az útra, a legjobb nyaralás volt a szállodát, ellátást illetően. nagyon jó volt. semmi negatív tapasztalat nem ért.
2008. aug. 13. 23:01

Ahogy most nézegettem, a First Minute-tal is hasonlóak az árak. Mi tavaly is és idén is kb 3 héttel előtte foglaltunk, még mindenhova volt lehetőség. Konkrét elképzelés nem volt, hova mennénk, ahol lesz hely. Kikértem a szabit augusztus végére 2 hetet, ebbe tutira beleférek, akármikor indulunk is, de aztán nem kell a 2 hét, szeptemberi szabikra már nem lesz szükség.

Viszont jövőre már szempont lesz az is, hogy mikor indul a repülő, erről idén sajnos megfeledkeztem, azt hittem egy gép megy egy nap.

A mienk oda 16.30kor indul, vissza 13.00kor. De volt olyan, ahol oda délelőtt megy, vissza meg későn este indul, így legalább tényleg megvannak a napok, de nálunk....így a 8ból 6 marad igazán!


De visszatérve a kérdésre!

Miért is lenne gáz?...Most nézem, nem mostanában tetted fel a kérdést!

2008. jún. 12. 22:48
Mi már utaztunk így, igaz, még ketten, viszont gyerekkel is elmennék. Teljes mértékben azt kapod, amit az iroda "megígér". Ezek lényege, hogy foglaltak legyenek a szálláshelyek annyiért, hogy az irodának úgy is megérje. Külföldi nyaralásról van szó, nem? Belföldre mi is saját szervezésben járunk, viszont a tengerhez való utazás során nagyobb biztonságot nyújt, hogy van kihez fordulj. :)
6. Icus
2007. aug. 21. 13:51
Nekem még nem sikerülét. Kétszobás apartmant szoktunk bérelni. Bocsi, kimaradt a pont, így egy kicsit értelmetlen lett a mondat.
5. Icus
2007. aug. 21. 13:50
Mi a családdal, belföldön szoktunk nyaralni. Két gyermekkel, nem könnyű utolsó pillanatban minőségi helyet szerezni. Nekem még nem sikerült kétszobás apartmant szoktunk bérelni. Nekem az a tapasztalatom, hogy ilyen utolsó pillanatban, csak az egyedülállok ill. a gyermek nélküliek tudnak utazni. Mi kötve vagyunk a szünetekhez is. A nyaralást már januárban lefoglaltuk augusztusra, az ösziszünetre pedig már augusztus elején lefoglatam a szállást.
2007. aug. 20. 21:52

Mi előre szoktunk utazást foglalni.

Nagyon jó érzés sokáig készülni egy útra, legyen idő utána nézni mit érdemes ott megnézni.

Viszont az ár miatt, most már mi is később fogunk foglalni.

3. mongi (válaszként erre: 2. - Sasfioka)
2007. aug. 7. 22:08
Az jó,hogy ezt a magánszervezést mindig meg tudjátok oldani.Sajnos mi nem,de legszívesebben én is csak úgy utaznék.
2007. aug. 7. 18:55

Én jellemzően mindig az utolsó pillanatban utazok :) Nem igazán készülök rá. De én soha és semmi pénzért nem mennék utazási irodával. Az nagyon nagy lenyúlás!! Nekem eddig minden utam magánszervezésű volt.


SF

2007. máj. 4. 22:37
Milyen tapasztalataitok vannak az utolsó pillanatban lefoglalt, és ezért olcsó utakkal kapcsolatban? Érdemes? Nem stresszes minden felkészülés nélkül csak úgy belevágni az ilyenekbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook