Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sorsom V. fórum

Sorsom V. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sorsom V.

6. d5bae51d10 (válaszként erre: 1. - Karpatiás)
2018. nov. 15. 09:41
Kedves Karpatiás! Ma értem végére az ötödik cikkednek is. Nem volt egyszerű az életed, le a kalappal azelőtt, amilyen erővel tudtad végig csinálni a dolgokat.
2010. febr. 17. 14:02

Kedves Kàrpàtiàs!


En is sok erot és kitartàst kivànok neked!

2010. febr. 17. 13:54
Írj ki magadból mindent!! Nagyon jót tesz, mindenkinek, akinek épp a saját fájdalma a legnagyobb...ráébredhetünk sok mindenre miközben mások fájdalmában osztozunk! Várom a folytatást!
2010. febr. 17. 11:40

szia Drága Karpatias!

nagyon szomorú ez a cikked is, ezt is végigsírtam. őszinte részvétem a mamád miatt. nagyon sajnálom, hogy ilyen sok szenvedést tartogatott neked az élet.nagyon sok erőt, és kitartást kívánok neked.

2010. febr. 17. 10:14

Mar a harmadik resznel azt hittem,vegre happy end...de ez az ötödik,es van folytatasa.

Hihetetlen.Erröt kitartast kivanok neked.

2010. febr. 17. 10:03
Sok mindent végig csináltam már addig is, de álmomban sem gondoltam, hogy ami következik, még nehezebb. Azt szokták mondani az emberek, hogy "csak jobb jöhet". Én is mindig ebben reménykedtem, de rá kellett ébrednem, hogy ez nem így van, jöhet még ennél is rosszabb. Nincs olyan rossz, aminél rosszabb nem jöhet.

Ugrás a teljes írásra: Sorsom V.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook