Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás 2010 fórum

Nyaralás 2010 (beszélgetős fórum)


2011. febr. 14. 14:09
Mi minden nyáron megyünk a Balatonra, hétvégente. Leginkább a déli partra, de ilyenkor is főleg az ismerősökhöz, szóval az árakkal szállás szempontjából annyira nem vagyok tisztában. Nem hiszem hogy annyira drága lenne, főleg ha van előfoglalási lehetőség. Azt viszont tudom hogy a balatoni szállodák jók, legalábbis attól függ hogy honnan nézzük. Elég sok fiatal külföldi jár ide, persze nekik nem nagyok az igényeik, de én ismerek jó párat és ők elégedettek voltak. Idén nyáron mi is az északi partot célozzuk meg, Füredre még nem is gondoltunk, az is szép hely, lényegében az egész északi az:) Hogyha találsz valamit akkor szólj;) Engem is érdekel, hogy ott milyen lehetőségek vannak.
2011. febr. 14. 11:46
Mi 2011-ben Balaton környékét célozzuk meg a nyaralással. Kis családommal szeretnénk egy feledhetetlen hetet eltölteni. Szeretjük korán lefoglalni a szállást, mivel ilyenkor elég komoly elő-kedvezmények vannak, és csak így vagyunk biztosak abban, hogy lesz hely abban a szállodában és abban az időpontban, amelyben mi szeretnénk menni. Voltunk már kempingben is...nem volt túl kellemes, sajnos akkor lemaradtunk arról a szállásról, amelyet szerettünk volna. Egyébként tudja valaki, hogy kb. milyen árban vannak a Balaton melletti közép kategóriás szállodák ellátás nélkül 3 főre egy napra? Vagy van esetleg olyan, aki a múlt évben ilyen szállóban nyaralt, és pozitív tapasztalatai vannak???
2010. júl. 23. 12:06

SZIASZTOK! VALAKI TERVEZI HOGY MEGY A BALATONRA AZ IDÉN NYÁRON MÉG?HA IGEN,MIKOR ÉS MENNYI IDŐRE?

KÖSZI!

27. jen69
2010. júl. 13. 12:47
Július 18-19-20-ra tudnék még szállást Sárváron. Akár 5-6 főig. Az apartmanról a többit priviben
26. Vica30 (válaszként erre: 25. - Awela)
2010. jún. 27. 10:00

Köszi!

Megbeszélem a többiekkel és jelentkezem.

25. Awela (válaszként erre: 24. - Vica30)
2010. jún. 25. 22:04

Szia!

Balaton déli partján tudok csak ajánlani ajánlani, Balatonföldvár és környéke. Ha érdekel, telefonszámot tudok adni.

24. Vica30
2010. jún. 25. 11:53

Sziasztok!

Július 23,24,25-én szeretnénk elmenni valahová a Dunántúlon. Indulás Győrből. 3 család - 11 fő (6 felnőtt, 5 gyerek). Apartmanra vagy kiadó házra gondoltunk.

Szállást keresek korrekt áron, ha valaki tud légy'szi segítsen?!

Előre is köszönöm!

2010. jún. 18. 00:28
Sziasztok! Feltettem az apróhirdetések közé itt a hoxán a mi csodaszép nyaralónkat, amit sajnos kénytelenek vagyunk eladásra kínálni. Nézzétek meg, és írjatok nekem, ha érdekel valakit!! Soha nem fogja megbánni a döntését a leendő vevő... :(
22. hlotti
2010. márc. 8. 22:42
Eger környéke is nagyon jóó!!!
21. d3d94691a4 (válaszként erre: 20. - 2b0bbeabcf)
2010. febr. 21. 15:12
Rendben! Nagyon szívesen segítek, és programokat, helyeket is tudok ajánlani, amiket mindenképpen látni kell. Akár szállást is tudok jó áron. Ha gondolod, katalógusokat is szerzek. EKF év van, így a program is tööb! Gondold át!
2010. febr. 21. 14:25

Én is nagyon szépen köszönöm. :)

Szeged tényleg nagyon szép.. Imádom én is. :)

Adri, köszönöm a lehetőséget lehet élni fogok vele. :)

Titta, Sopronban voltam már, az is jó. Veszprémben még nem, ezt is felírjuk a lapocskánkra, amin a lehetőségek vannak. :)

19. Awela (válaszként erre: 18. - D3d94691a4)
2010. febr. 21. 09:28

Évekkel ezelőtt már voltam ott, igaz, munkaügyben. Én is somogyi vagyok eredetileg.:) Nagyon kedvesek voltak velünk, mindent megmutattak. Tényleg gyönyörű hely.


Most már bőven van választási lehetőségünk.:) Köszönöm a tippeket!

18. d3d94691a4 (válaszként erre: 8. - Awela)
2010. febr. 20. 19:38
Szia! Én Bonnyát ajánlanám! Tavaly mi itt töltöttünk 5 csodálatos napot a családdal. Egy eldugott somogyi kis falu. Falusi turizmus a javából: medence, teniszpálya, lovak, kecskék és még vagy 10 féle állat, csend és nyugalom. Közel van Kaposvár, ami szerintem Magyarország egyik legszebb városa. Itt van egy pazar strand is, igaz meg kell tudni fizetni. Olcsóbb Igal, itt inkább a gyógyvíz vonzó. Érdemes megnézni a Krisna-völgyet is, nekem ez volt az egyik kedvencem!
2010. febr. 20. 19:31

Szia!

Én ajánlanám egyrészt Pécset, nagyon szeretem. Pezsgő élet, kultúra magas színvonalon, múzeumokból nincs hiány. Ha ide jöttök, írj, szívesen segítek. Strand ugyan nincs, csak az uszodának van egy szabadtéri medencéje, de a környéken (Harkány, Szigetvár) ez is megoldható.

A másik favoritom Szeged. Gyönyörű a város, mi is ott voltunk néhány éve a családdal, azóta is visszavágyunk!

16. titta
2010. febr. 20. 15:17

Helló :)

Olvasgattam a hozzászólásokat... Az elhangzottak közül nagyon ajánlom: Sopron, Sástó, Dunakanyar, Veszprém. Sástó egybeköthető Gyöngyössel.


Hévízt és Balatont kilőném nagyágyúval. Hévízen a levegővételért is fizetni kell, ráadásul mindenhol csak idősek, idősek, idősek 90%-ban. Amivel nincs baj, ne essetek nekem, de ti fiatalok ott nem fogjátok magatokat jól érezni. Ahhoz be kell utazni Keszthelyre, ahol a szórakozóhelyek nagy része fertő.

Balatonnak csak az északi oldalát ajánlom. Füred, Almádi. Déli oldal gusztustalan.


Érdekes, hogy a Velencei-tóról és környékéről senki nem tett említést :)

2010. febr. 20. 11:43

Ó, köszönöm a válaszokat. :)

Nagyon jól hangzik némelyik :P

2010. febr. 17. 16:08
Van egy kis tó Bács Kiskun megyében, Kalocsához közel. Lehet szórakozni is, lovagolni is, nem drága. Nem nagy szám, de ha ügyesek vagytok, jó kis nyaralás kihozható belőle szerintem Régen sokat jártunk oda. Szelidi tó a neve.
2010. febr. 17. 08:55

Tavaly Zalakaroson voltunk,nagyon jól éreztük magunkat!

Idén valószínüleg Hajdúszoboszlóra megyünk.

Gyerekkoromban voltam ott utoljára,biztosan sokat változott.

Szép emlékeim vannak róla.

12. 07b78727ed (válaszként erre: 1. - 2b0bbeabcf)
2010. febr. 17. 08:26
Szia.Nálunk Eger a favorit.Lehet fürdőzni,kirándulni,esténként jókat sétálni a Dobó téren.
11. Awela (válaszként erre: 10. - Dödike)
2010. febr. 17. 08:22

Aggtelek remek ötlet, kiskoromban mindig oda vágytam.:)

Az én kedvenceim Visegrád, Sástó, Keszthely, Sümeg, Pécs, Sopron. Osztálykiránduláson voltunk ezeken a helyeken és nagyon jól éreztük magunkat. Nyaralni sajnos még nem sikerült ezelőtt, de most majd bepótoljuk.:)

2010. febr. 17. 08:08

Felsorolok nektek több helyet: Pécs, Harkány Siklós, Zalakaros, Dombóvár (van a közelében egy jó kis gyógyfürdő, s minden), Kaposvár, Hévíz, Keszthely, Szombathely, Kőszeg, Sopron, Győr, Veszprém, Székesfehérvár, Kalocsa, Szeged, Gyula, Debrecen, Aggtelek és környéke, Eger, Kékestető (nyáron is gyönyörű), Gyöngyös. Ezek a helyek után utána nézhetsz a neten, jó ajánlatokat találsz.

Magyarországon nagyon sok szép és érdekes vidéket találsz. Ez az ország szép ország, a mi hazánk.

Én a felsorolt helyeken már jártam, valahol már többször is. Visszahúz a szívem.

9. Awela (válaszként erre: 6. - Dödike)
2010. febr. 17. 08:07
Tényleg elég drága, a szállás még nem is annyira, inkább minden más. Földvárra jártam dolgozni, de Fonyódon vettem meg a napi kajámat és vizet, mert ott fele annyiba került. Még a külföldiek is panaszkodnak, ami nem csoda. Viszont szerintem nagyon szép a hely, csak a kaját meg kell oldani valahogy, különben a pénztárca egész tartalma rámegy.
2010. febr. 17. 08:03
Én is kérdezek közben. Nekünk olyan hely kellene, ami viszonylag csendes, lehetőleg nincs a közelben tó (nagyon-nagyon fél a párom a víztől), de azért 5-6 napig el tudjuk foglalni magunkat. Szeretünk kirándulni és én szeretnék lovagolni is, szóval valami ilyesmi kellene.
2010. febr. 17. 08:03
Pécs, Sopron, Abádszalók! :)
2010. febr. 17. 07:58
Attól függ ki mit szeret.Ha kirándulni, Észak-Magyarország bármelyik hegyes, dombos vidéke (Mátra. Bükk, Mecsek), ha fürdést is akartok sok településen van már fürdő, meleg vizes uszodák, wellness helyek. Ezek mind egyéni elbírálástól és igénytől függ. A Balaton szerintem nagyon drága hely lett. Biztos találtok csendes, olcsóbb pihenési lehetőséget.
5. Awela (válaszként erre: 3. - 2b0bbeabcf)
2010. febr. 17. 07:58
Budapest? Ott van minden.:) Vagy esetleg valamilyen másik város, mondjuk Győr, Sopron. Vagy Zalakaros, Harkány, ezek is nagyon jók. Többet sajnos nem tudok segíteni, még nem jártam túl sok helyen az országban.:)
4. danama (válaszként erre: 1. - 2b0bbeabcf)
2010. febr. 17. 07:57
Sopron és környéke :-)
2010. febr. 17. 07:53

Ó, igen :D Elfelejtettem, Balaton kizárva! Annyira nem szimpi az a hely..

És fontos lenne, hogy jó legyen a vonatközlekedés..

2. Awela (válaszként erre: 1. - 2b0bbeabcf)
2010. febr. 17. 07:46

Szia!

Mi is ketten megyünk, csak még nem tudom, hova.

A Balatont ajánlanám. Van víz, vonattal vagy busszal elérhetőek a környező települések és van bőven szórakozási lehetőség.:)


Nekünk is ki kellene találnunk lassan, de nem szeretnék a Balatonhoz menni, elég volt az ott leélt 15 év.:)

2010. febr. 17. 07:39

Hova érdemes szerintetek idén nyaralni menni Magyarországon?? Párommal mennénk ketten Ő 22 éves, én 19 leszek.

5 napra tervezzük, szóval fontos, hogy ne unjuk szét magunkat, szép helyek legyenek, és legyen víz a környéken. :D

Olyan városnézegetős, múzeumos, fürdős, pihenős, szórakozós nyaralást tervezünk. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook