Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kismamák!! fórum

Győri Kismamák!! (beszélgetős fórum)


2010. nov. 3. 07:06

Szia itioti!

Gyere át a "győri kismamik" fórumba, az mozgalmasabb, ott vagyunk:))

Szeretettel várunk.

26. itioti
2010. nov. 2. 22:35
Sziasztok!Van még itt valaki a fórumon?Mert akkor csatlakoznék!
25. Nita081 (válaszként erre: 24. - 1d9bd59e4a)
2010. júl. 27. 18:57

Nagyon köszönöm, tényleg biztató amit írtál. :-)

A kisbabádhoz nagyon sok örömöt és mosolyt kívánok!:-)

24. 1d9bd59e4a (válaszként erre: 23. - Nita081)
2010. júl. 27. 17:03
Szia!!Nekem most született meg a Kisfiam 2.5 hete,és a Papp Gábor csészározott,de teljesen meg voltam elégedve Vele,pedig nem volt fogadott Orvosom!!Minden nap kijött hozzám a korterembe,hogy vagyok,pedig sajnos 7 napig voltunk bent mert elfolyt a magzatvizem és fertőzés veszélye miatt kapott a Baba szurit!!Nekem nagyon szimpatikus hozzá megyek vissza 6 hetes vizsgálatra!!Remélem segitettem!!:-))
2010. júl. 27. 14:35

Sziasztok!

Csatlakoznék..:-) 9 hetes győri kismami vagyok, én eddig Balogh Ildikóhoz jártam, nagyon meg vagyok, voltam vele elégedve, de mivel ő kórházban már nem dolgozik, csak magán ezért orvost kell hogy válasszak. Én sem szeretnék fogadott orvost. A körzet szerint Lendvai doktorhoz vagy Papp Gáborhoz kell mennem. Papp Gáborról van tapasztalatotok? Csütörtökönként van a terhesgondozóban, most megyek hozzá először.

2010. ápr. 13. 15:45
Sziasztok!Én is győrben készülök szülni,igaz még nagyon odébb van.Én nem fogadok orvost,mert feleslegesnek tartom.Első kislányomnál volt dokim,de ugyanazt az ellátást megkapom ingyen a terhesgondozóban.Én pénteken járok dr.Fekete Zoltánhoz.Igaz még csak egyszer találkoztunk de nagyon szimpatikus volt.
2010. febr. 17. 14:32

Nem hallottam még az orvosról.

Nekem mindig pénteken kellett járnom dokihoz. Eleinte dr. Stummer János volt és utána át vette a helyét dr. Kelemen Szilárd. Ő is nagyon jó orvos. És amikor oda került a sor, hogy szülni kéne akkor az ügyeletes doki dr. Stummer volt. Jaj én annyira örültem neki.

20. 1d9bd59e4a (válaszként erre: 19. - Tündi anya)
2010. febr. 16. 22:04
Köszi aranyos vagy!!Az Én orvosom is a Stummer János volt de most kitalálták hogy járjak Hétfőn mert az a körzeti de ő is aranyos!Dr Bodai Károly!!
2010. febr. 16. 21:59

Én nem fogadtam se orvost se szülésznőt. Nem is akartam meg nem is lett volna rá anyagi keretünk. De nagyon jó orvosokat és szülésznőt kaptam amikor kellett. Sokat köszönhetek nekik.

Armandó fiamnál dr. Csenge Titanilla volt.

Amira lányomnál dr. Stummer János volt.

Aranyossak, segítőkészek, rendesek és nem pénz éhesek. Mielőtt haza jöttünk a kórházból csináltattunk egy-egy nagy ajándék csomagot és átadtunk nekik. Nagyon örültek neki és szabadkoztak, hogy nem kellett volna és, hogy nem várják ezt el senkitől sem.


Melinda gratulálok a kislányhoz.

2010. febr. 16. 21:58

nem tudom hgoy hol laksz a Böbe aki a mienk volt ő is győr mellett lakik az egyik faluban.


különben tényleg elég a szülésznő, nálunk úgy nézett ki a szülés hgoy a szölésznő mr ottbennt volt mikor megérkeztünk, aztán megnézett segített átöltözni á nem is inkább azt mondom hgoy mindenben segített..


a szülésnél a doki ott állt mellette és nézett amíg ő a gátat védte sikeresen a doki nem csinált semmit szó szerint semmit

17. 1d9bd59e4a (válaszként erre: 16. - Novehaki)
2010. febr. 16. 21:50
Szia!!Aranyos vagy hogy segitesz!!Már mi is gondolkodtunk hogy a szülésznőt fogadunk inkább!!Van is egy a faluba nagyon aranyos!!Már egy pár Baba megszületett az Ő kezébe!!:-))))
16. novehaki (válaszként erre: 9. - 1d9bd59e4a)
2010. febr. 16. 21:40

sziasztok ne haragudjatok hogy ide irok csak lenne egy tanácsom mi mind a három kislányunkat győrben szültük pápáról mentünk át oda ...


csak azt akartam irni hgoy nem muszáj dokit fogadni inkább szülésznőt, mert úgyis ő csinál mindent. aki nekünk volt nagoyn tündéri és segítőkész volt és siekrült is gátvédelemmel szülni, bátran merem ajánlani


ja és persze megmarad min.: 60000 ft amit a dokinak kellene adni

2010. febr. 16. 21:33
Szia!!!Jó éjt neked is!!:-))))
2010. febr. 16. 21:25

Noh, most elköszönök, mert már nagyon kűzködök a szemeimmel!

Szép estét!

13. frencsuri (válaszként erre: 12. - 1d9bd59e4a)
2010. febr. 16. 21:24

Kislány ... egyre jobban irigyellek ... én is kislányt szeretnék!

De kis huncut, vagy inkább szemérmes? :)

2010. febr. 16. 21:21
Eleinte sokat aludtam Én is!!De most már van étvágyam azér!!Épp tegnap tudtuk meg hogy Kislány lesz!!:-))Nagyon öröltem mert azt is akartunk!!Egy kicsit vastag a hasfalam igy nehezen látta hogy mi lesz,megsem akarta magát mutatni,de a végén felemelte a lábát a doki meg alá nézett!!:-)))
2010. febr. 16. 21:18

De jó Neked! Te már érzed, ahogy mocorog!

Nálam semmi... nincs hányingerem, nem émelygek, nem szédülök ... az előző héten, mint a farkas, olyan éhes voltam, ez mostanra normalizálódott, de azért még most is többet eszek a kelleténél. :) Jah, meg álmos vagyok, de állandóan! :) Szóval én fogyni tuti nem fogok.

2010. febr. 16. 21:16
Hát eleinte 7kg fogytam mindentől hánytam!!:-((De 2 hete megmozdult most már sokkal jobb!!És Te??
2010. febr. 16. 21:15
Halottam róla már voltam nála Én is de nem volt semmi bajom vele!!Én nem fogadtam mert nem rég vettünk házat és sok pénz elment!!:-(((De lehet hogy a Szülésre megfogadom a Dokimat mert nagyon rendes!!!:-))
2010. febr. 16. 21:14
És hogy érzed magad?
2010. febr. 16. 21:12
Vajda Attila. Sokan nem szeretik, de ő sokat segített nekünk, s szerintem nagyon emberséges, s nem pénzéhes!
2010. febr. 16. 21:11
Hát nem járok fogadotthoz!!A Terhesgondozoba járok Bodai Károlyhoz!És Te?
2010. febr. 16. 21:09
Ki a dokid?
2010. febr. 16. 21:08
6. hetet taposom :):):):):)
2010. febr. 16. 21:07
Szia!!Én Győr mellett lakom!!Én a 20.hétben vagyok!!És Te?
2010. febr. 16. 21:05
Szia! Én győri vagyok! S még "friss" kismami!
2010. febr. 16. 21:04
Sziasztok!Akik Győr és Környéki Kismamák gyertek dumcsizni!!:-)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook