Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a kapcsolatotok a védőnővel? Nem terhes számotokra? fórum

Milyen a kapcsolatotok a védőnővel? Nem terhes számotokra? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 13. 14:45

Halihó!

Mi újság???

2010. jún. 5. 08:11

Úgy látom sehol senki :S

Azért szép napot mindenkinek, ha valaki erre tévedne!

2010. máj. 29. 12:01
Sziasztok! Mi újság?
37. zsu0427 (válaszként erre: 35. - Reno77)
2010. máj. 26. 16:22
Milyen kezdőcsomagról van szó??
2010. máj. 26. 16:22
Én szeretem a védőnőmet, kedves, aranyos, és bármit kérdezek mindennel kapcsolatban felvilágosít, jól végzi szerintem a dolgát. December eleje óta járok hozzá, eleinte havonta, most így a vége felé (33 hetesen) meg 2 hetente kell mennem. Ő is volt már kint 2-szer háznál.
35. Reno77
2010. máj. 25. 16:34

Én 32 hetes vagyok, de eddig csak 2x voltam nála. Azt mondta majd ő keres ha mennem kell, azóta sem hívott. Én hívtam fel valamelyik nap, hogy nem kéne-e mennem, mondta, hogy ő majd kijön az utolsó hetekben, addig nem érdekes. Aztán valami leeshetett neki, mert visszahívott, hogy menjek hozzá a héten ha akarok...

Nem izgatja magát különösebben. Sőt, tök érdektelen...


Még azt a bizonyos kezdőcsomagot sem adta ami állítólag mindenkinek jár.

2010. máj. 5. 14:31
mienk vagy 3 hoja nem volt
33. Sicike
2010. ápr. 26. 15:58

Én szeretem.De épp az zavar,hogy mindig rohan.

Bár most utoljára sikerült mindent kiveséznünk,de ez ritka.

32. Molyka
2010. ápr. 24. 20:07

Nekem azóta is "bajom" van a védőnővel, de konfliktus még nem volt. A legrosszabb, hogy az orvost kérdőjelezi meg és rám hozza a frászt.

Még mindg azt mondom, kár, hogy nem lehet szabadon választani.

31. cfdf09e50c (válaszként erre: 3. - Üveggolyó)
2010. ápr. 23. 19:02
Már megbocsáss, de ez a beírás inkább rólad állít ki bizonyítványt!! A védőnőt "nem kötelező elviselni"! Ha nem kéred a szolgáltatást, egyszerűen lemondhatsz róla. Mindenki jobban jár. Ő is, hogy nem kell ilyen undok nővel foglalkoznia, és olyanokra fordíthatja az idejét, akik örülnek a segítségnek!!
2010. febr. 17. 14:45

Sziasztok!


Első kisbabámat várom, a 18. hetet töltjük. Nekem most a harmadik védőnőm van és eddig ő legaranyosabb. Legutóbb mikor nála voltam, kérdezte akarom-e hallani a babám hangját és igent mondtam, mert még alig érezhetően mozog a pici és a legutóbbi ultrahang is régen volt, ezértt legalább hallani akartam Őt.

A védőnő egyáltalán nem nyomta bele a pocakomba a kütyüt, hanem épp hogy csak odaérintette, picit mozgatta, de nagyon óvatos volt, nem erőltette a dolgot. Nagyon halkan hallottam is a kicsikémet, mert jól elbújt :). Kicsit meg is sajnáltam, mikor a védőnő elmesélte, hogy a babáknak kellemetlen az ultrahang, mert a magzatvíz felerősíti és ezért igyekeznek jól elbújni a mami pocijában. Azt is mondta, hogy sajnálja a piciket, mert nekik nagyon erős zajt okoz odabent az ultrahang és ő szíve szerint sosem ultrahangozna, de néha muszáj.

Mikor pedig azt kérdezte, hogy mozog-e már a baba, érzek-e valamit, akkor majd kibújt a bőréből örömében, mikor igent válaszoltam és miközben beírta a kiskönyvembe, hogy mozog a kicsi még hozzá tette, hogy imádja mikor ezt kell írnia. Szóval vannak aranyos védőnők. Én az előző kettőnél már majdnem feladtam a reményt, de hála az égnek csak sikerül végül egy szimpatikus, kedves, szakmáját szerető nőt kifogni.

2010. febr. 17. 11:05

Sziasztok!


Az én védőnőm egy tündér.Mikor terhes voltam ő se mindig hallotta rendesen a fiam szívhangját mert menekült az elől a kütyü elől, de azt mondta minden rendben van a picivel, soha ne nyomta bele a pocakomba.Nagyon jól kijövök vele és tegezem.

2010. febr. 17. 10:58
Nekem már elég nagy a kisfiam 29 hónapos de én még mindíg intenziven tartom a kapcsolatot a védőnömmel.Én megvagyok elégedve vele.És még mindig segít ha kell pl:a kisfiam tejérzékeny és ha gyógyert kell neki íratni ő kiiratja nekem és nemkell sorbaállnom a gyerekemmel.
2010. febr. 17. 10:12
Nekem egy tündér a védőnő, az egész terhesgondozósdiban ő a legnormálisabb.
26. Panni58 (válaszként erre: 23. - Molyka)
2010. febr. 16. 22:35
Nem, fekete marad, a zsömiké is.
2010. febr. 16. 22:31

Sziasztok!

Nekem nagyon jó kapcsolatom van/volt a védőnőnkkel,egyáltalán nem zavart,hogy hetente járt hozzánk anno,aztán havonta 1éves korig,sőt jó volt,mert mindig "ellenőrzött" és jót beszélgettünk stb...

Anno mikor terhesgondozásra jártam akkor sem volt semmi gond,mindent szépen elmagyarázott,jókat beszélgettünk,fiatalos,közvetlen,aranyos a védőnőnk és jó tanácsokat kaptam mindig tőle!

24. Molyka (válaszként erre: 22. - Iberke)
2010. febr. 16. 21:44
:) Nem is tudom, komolyan mi értelme van...
23. Molyka (válaszként erre: 21. - Panni58)
2010. febr. 16. 21:37

Chivas nem kaphat semmit, hogy ne legyen koldus. :S Pedig úgy adnék neki, annyira édes ahogy vágyakozik. :)


Kivilágosodik az orruk a kutyáknak? Mármint a labradornak? (fő hogy témánál vagyunk) :D

22. iberke
2010. febr. 16. 21:36

A csokitól a kutyák nagyrésze hány, mert nem tudja megemészteni... a miénk az egyik kidobja a másik nem.


A védőnőmet utálom, mert mindenkiről mindent kidumál, pletykás, amúgy meg szétszórt, kelekótya pontatlan, buta, nagyszájú és szanaszét hagyja az iratokat... és a hátam közepére sem kívánom...

Elvileg a megyei ANTSZ-hez lehet jelezni a problémákat és le lehet mondani a védőnői szolgáltatást de csak írásban, és nem biztos hogy megéri mert később elvileg szükség lehet rá...

Amúgy megnézném a körzetim fejét, hogy írjon már nekem vérvételre papírt, meg méregesse a gyereket..

21. Panni58 (válaszként erre: 20. - Molyka)
2010. febr. 16. 21:35
Én is adok neki sütit is, meg kekszet, mert imádja, csak a kakaós dolgokat hagyom ki, pedig azt is nagyon szeretné... :)))
20. Molyka (válaszként erre: 19. - Panni58)
2010. febr. 16. 21:32
Igen, tudom. :( Ha kap, akkor fehéret kap, azt mondta a doki kivételes esetben azt lehet és nagyon keveset.
19. Panni58 (válaszként erre: 18. - Molyka)
2010. febr. 16. 21:24
A csokival vigyázz, az nagyon nem jó a kutyuknak! Kis mennyiségben kb. úgy hat rájuk, mint ránk a kávé, de nagyobb mennyiségbe bele is halhatnak...
18. Molyka (válaszként erre: 17. - Panni58)
2010. febr. 16. 21:16
Veszettül morog rá, amikor itt vol, nagyon nem tetszett neki. Mondta is, hogy legközelebb csokival kell jönnie. :)
17. Panni58 (válaszként erre: 15. - Molyka)
2010. febr. 16. 21:15
Ha Pite egyszer megkergeti... :)))
16. Panni58 (válaszként erre: 15. - Molyka)
2010. febr. 16. 21:14
:)
15. Molyka (válaszként erre: 14. - Panni58)
2010. febr. 16. 21:13
Remélem megrekedünk ennyinél:)
14. Panni58 (válaszként erre: 12. - Molyka)
2010. febr. 16. 21:11
Inkább abban segíthet, hogy mikor, milyen vizsgálat, oltás esedékes, hogy el ne felejtsük.
13. Panni58 (válaszként erre: 11. - Üveggolyó)
2010. febr. 16. 21:09
Na, hozzánk jött rendszeresem, de ő rendes volt, aki már a srácokhoz járt. Igazából meg szerintem nincs jelentősége. A lényeg az lenne, hogy ha problémád van, elérhesd.
12. Molyka (válaszként erre: 11. - Üveggolyó)
2010. febr. 16. 21:08
Ő lelkes... Van nekem Anyukám, a férjemnek is vagy egy anyukája, felneveltek fejenként 3 gyereket, majd adnak ők tanácsot. :S
11. Üveggolyó (válaszként erre: 6. - Panni58)
2010. febr. 16. 21:06

nekem csak egy hónapig jött rendszeresen, azóta nekünk kéne mennünk, de csak ritkán megyek, főleg csak ha oltás kell:)

A szomszéd ygerekek is hozzá tartoznak, nekik mindig ígérgeti, h majd jön......aztán nem is jön;)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook