Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyon szeretnék weboldalról weboldalra áttenni képeket, és kirakókat úgy, hogy ott is működjön, ahová teszem.Hogy tudnám megoldani? fórum

Nagyon szeretnék weboldalról weboldalra áttenni képeket, és kirakókat úgy, hogy ott is működjön, ahová teszem.Hogy tudnám megoldani? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 28. 14:59
Nagyon szépen köszönöm a segítségeket,de eddig sajnos semmi eredmény nincs.Nem lehetne mégis szó róla,hogy valaki NAGYON RÉSZLETESEN le ír nekem mindent?ÉN NAGYON KEZDŐ VAGYOK,ILYET MÉG SOHA NEM CSINÁLTAM.Nagyon szépen köszönöm
6. correct (válaszként erre: 5. - Kisfüles)
2010. febr. 16. 21:07
megkeresem majd a kódot, de amúgy .swf -ről van szó.
2010. febr. 16. 21:03
Nagyon szépen köszönöm.És hova,és hogy kell betenni a beágyazó kódot?Legyetek szívesek részletesen leírni mindent mert sajnos ILYET MÉG SOHA NEM CSINÁLTAM,de nagyon szeretném ha sikerülne.
2010. febr. 16. 20:55

Hu ehhez már enyhe profizmus kell...:S


Menj Firefox-ba.

Itt menj erre: Eszközök, Oldal adatai, Média.

A Médiánál keress Beágyazott dolgokat, annak a linkjét másold ki wordbe.

Ezeket egy swf lejátszó kódba illesztd be, a linkeket kell csak kicserélni.

Sokat csináltam ilyet, műxik.

:)

3. FairyJ (válaszként erre: 2. - Kisfüles)
2010. febr. 16. 20:53
Olyan oldalon keress ilyen játékokat,kirakókat, ahol van hozzá beágyazó kód is:)
2010. febr. 16. 20:52
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 16. 20:51
Nagyon szeretnék weboldalról weboldalra áttenni képeket, és kirakókat úgy, hogy ott is működjön, ahová teszem.Hogy tudnám megoldani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook