Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jó hasizom az AbKingPro-val! Ki próbálta már ki? fórum

Jó hasizom az AbKingPro-val! Ki próbálta már ki? (tudásbázis kérdés)


2007. okt. 23. 13:15

Sziasztok!


nekem is van és szeretem is, csak keveset használom.... ha egy hétig nem használom, akkor legközelebb tuti az izomláz

2007. máj. 18. 15:09
Sziasztok! Én is ezzel a géppel dolgoztatom magam. Ha időm engedi háromszor is ráülök. De én folyamatosan csinálok 120-130-at! Így nemjó??? Mert próbálzam úgy is de ha leállok alig bírom újrakezdeni!!!
2007. máj. 5. 10:12

Én egész napra osztom el a napi adagot. Minden nap 10-szer megcsinálom. Az 1. nap 10x20, a 2. nap 10x21, a 3. nap 10x22 .... stb.


Pl. reggel megcsinálom indulás előtt 2x, aztán délután is, este is. Nagyon hatásos. Szerintem érdemes kipróbálni. Lehet, hogy először csak 2-3 felülést tudsz csak csinálni, de hamar bele lehet jönni!


Nagyon nehéz, de hatásos. Főleg másnap nagyon jó, amikor érzed, hogy melyik izmokra hatott!!


MAJD ÍRJ, HA KIPRÓBÁLTAD!!

2007. máj. 4. 19:30
És mennyi ideig tornázol vele naponta? Anya is kapott egyet a cégtől, de még dobozban van - 3 másik géppel együtt, nincs hová tenni. DE ha jó,a kkor kicsomagoltatom a fiúkkal. :))))
2007. máj. 4. 18:58

Nemrég elkeztem ezzel a tornaszerrel a hasizmomat fejleszteni. Szerintem tényleg jó.


Amikor először kipróbáltam, a hasamban végig, a derekamnál, sőt még a kezemben is izomláz volt.

Most már nincs izomlázam, de legalább az elején megtudtam, hogy melyik részemre hat.

Tényleg jobb lett a hasam tőle. Egy kicsit laposabb, de még csak 3 napig csináltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook