Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőrtelenítés akkor és most fórum

Szőrtelenítés akkor és most (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szőrtelenítés akkor és most

30. sziszijudit (válaszként erre: 26. - Emix)
2013. márc. 5. 13:31

Szia!


Én már majdnem túl vagyok egy ilyen végleges szőrtelenítésen. Közel egy éve kezdtem, deréktól lefelé mindenhol. Már csak 2-3 alkalommal kell mennem, és befejezem. Kb. 90%-ba kipusztult a szőr.

Balatonalmábiba találtam egy olyan kozmetikust, akinek jó gépe van hozzá. Árban is elfogadható volt.

Három hetente kellett menni, elötte pár órával leborotváltni. 12 alkalom amit fizetni kell, ha nagyon sok a szőr és barna bőrű vagy akkor még több alkalom kell. Lényeg hogy 12-tőt kell fizetni, a többit utána ingyen csinálja, ameddig kell. Én kb. most vagyok a 20. alkalomnál. Most úgy csináljuk, hogy növesztem 4 hétig, és ott helyben legyantázza, és utána azonal villantja, de leveszi a szűrőt a gépről, és 50 joul-lal villant. Hát nem kellemes, főként az intim résznél. Nekem ott már alig van valami, a lábamon van egy két folban szőr. Én nagyon elégedett vagyok vele. Nekem nagyon sok problémát okozott a borotválás, inkább attól még jobban megerősödött.

Nem bántam meg hogy jelentkeztem rá. Megéri, de sok türelem kell hozzá. Nekem a bőröm jól bírja, semmi mellékhatása nem lett.

Bármilyen kérdésedre szívesen válaszolok.


Üdv! Judit

29. monyóné (válaszként erre: 22. - Agica35)
2011. máj. 11. 12:23
én is meg szeretném csináltatni mert unom már az otthoni procedúrát.Viszont én még az epilálást sem bírom mert apró hólyagok lesznek a bőrömön.Eléggé érzékeny és allergiára hajlamos a bőröm.Vajon kibírná ezt?Ugye ha jól tudom inkább télen ajánlott.
28. bagabi
2011. máj. 8. 17:09

sziasztok!

Az egyik kozmetikusom ajánlotta a cukorpasztás szőrtelenítést, mert nem olyan fájdalmas, és tartósabb. Kipróbáltam, és igaza van, csak tovább tart a procedúra és szalonba egy vagyon. Én magamnak csinálom a pasztát, 2 bögre culor, 1/4 bögre víz és 1/4 bögre citromlé. összeöntöd és kavargatod közepes lángon, míg világos barna nem lesz.

ha kihűlt megszilárdul.akkor jó, ha még nyomkodható. Ellentétesen kell használni, mint a gyantát.nem fájdalmas annyira, sőt!!!!

Ha valakit érdekel mesélek róla.

a youtubon vannak videók.

[link]

2010. ápr. 13. 14:43
nem tudom, igazabol baratnom azt mondta neki egette a boret, ugyhogy tobbet nem megy....
26. emix
2010. márc. 1. 12:27

Sziasztok!

milyen tapasztalataitok vannak a végleges szőrtelenítéssel kapcsolatban?Esetleg milyen mellékhatásai lehetnek?

2010. febr. 21. 23:17

Bocsi,itt van egy rövidebb link:

[link]

24. Tamara2009 (válaszként erre: 10. - Weberkitti)
2010. febr. 21. 23:16

Szerintem ez:

[link]

2010. febr. 21. 11:34

En valahogy szerencsesebb vagyok a szorok teruleten....mert a labamon nem no...:) neha egy egy kosza szal de amugy nincs...nem kell borotvalni...bajuszkam nincs...a szemoldokom egybol vekony...sosem volt kiszedve...de meg is vekony,....es ott sincsenek kosza szalak nem igenyel szemoldok igazitast....


Marad 2 hely...nekem maniam hogy sehol sem legyen szor...igy jon a gillette borotva..faj egy csepet de bekenem utana es oke is...


Aztan hogy a parom mit csinal a magaeval nekem mind1...de azert honajba legyen csupasz...a tobbi mind1...;) de valahogy nekem az tetszik ha a laban es a karjan van szor...:) mashol, meg tok8 ..:)


De en abszolut szortelen leszek vagyok mindenhol...szal ezt igy kell elfogadni...:)

2010. febr. 19. 14:58
Ja, mindez 36000 Ft-omba került (alkalmanként 6000), de azt mondom, megérte!
21. agica35 (válaszként erre: 15. - Mano2001)
2010. febr. 19. 14:57

Szia!

Én a bajuszra próbáltam a lézeres szőrtelenítést, kb. 3 éve 6 kezelésen vettem részt (4 vagy 6 hetente, már nem emlékszem). Előtte én is leszedtem, azóta nem kell vele foglalkoznom. Jött ki pár újabb szál, de nem feltűnő, és sokkal vékonyabb. Amúgy nekem jó fekete és erős szőrzetem van :(

20. Binky (válaszként erre: 19. - 5e76004fb5)
2010. febr. 17. 18:10

szamártejben fürdött, hogy puhítsa a bőrét...

az se túl gusztusos, ha láttál már frissen fejt nyers tejet

2010. febr. 17. 15:22

Nem rossz a cikk, de hiányolom az általam fellelt módszert, amit a görögök követtek szőrtelenítés gyanán.

egy lenvászon darabra a fának a mézgáját gyűjtötték össze, amivel végezték a mai módszernek megfelelően a szőrtelenítést.

A másik érdekes dolog, hogy Kleopátra, aki tejben vajban fürösztette magát, képes lett volna ezt a förtelmet magára kenni??

2010. febr. 17. 14:22

Ismeri valamelyikőtök azt a szőrtelenítő gépet, ami elvileg a profi lézeresnek az otthoni változata.

Ezen az oldalon találtam még karácsony előtt.

riovoman.hu

Ha lenne róla tapasztalat, akkor a barátnőkkel összefogva meg lehetne venni,többen és sokáig tudnánk használni.

2010. febr. 17. 14:12
És a leborotvált mellkasú férfiról ne is beszéljünk.Ki akar sünivel aludni?!:D
2010. febr. 17. 12:08

Nagyon tetszett a cikk! Hogy manapság milyen divat lett ledobni a bundát! Fiatalasszony koromban emlékszem a férjemnek egy olyan szomszédasszonyért csurgott a nyála, persze csak virtuálisan, akinek vastag fekete szőr borította a lábát. Ezt én akkor sem tudtam produkálni, pedig még érintetlenül hagytam a szőrmét.

Igaz, nekem is a szőrös pasik tetszenek, teljesen elolvadok egy jó, bundás mellkastól!

2010. febr. 17. 11:20
:) Nekem semmi bajom azzal, ha a férfiak teste szőrös ...a mellkas szőrzet sem zavar. Az pedig kifejezetten nem tetszik,ha a lába és a karja is szőrtelen..szerintem is férfiatlan. az epilálást nehezen viselem..brutális hangja van..és fáj is..maradok a jó öreg borotvánál. Wilkinsonom van, rózsaszín :D és két pengés ugyan de b..ott éles :D és nagyon sokáig bírja a penge..megvagyok elégedve vele. A bajszomat én még sosem mertem szőrteleníteni..félek attól, hogy megerősödik és még csúnyább lesz :( butaság? nem tudom. És valaki próbálta már a lézeres szőrtelenítést..ami elvileg tartós..
2010. febr. 17. 10:54
Én kimondottan férfiatlannak tartom,ha az erősebbik nem borotválja a karját,lábát.Kivévbe ha versenyszerűen úszik,akkor elfogadott:)Pedig a konditerem 70%a csupaszka.
13. nyuce (válaszként erre: 10. - Weberkitti)
2010. febr. 17. 08:44
Ezt én is szeretném tudni... :)
2010. febr. 17. 08:33

Én is mindig harcban állok a szőrzetemmel. Oly sok csodaszámba menő dolgot kitalálnak, kár, hogy a szőr ellen nincs igazán tartós és megfizethető megoldás.

A lábamat végig epilálom, fazont is, az alkarom többnyire - a kisebb felület miatt - gyantázom, bajuszkát szintén. Hónalj borotva, szemöldök csipesz. Még szerencse, hogy a haj nem megy ki a divatból!

Férfiaknál nem zavar a szőrzet, elég zavaró lenne, ha rajta kevesebb szőr lenne, mint rajtam. Csak a háta ne legyen szőrős, ha lehet!

2010. febr. 16. 21:21
Nagyon jó a cikked:-)Én ma gyantáztattam a szemöldököm és igen a bajuszkámat is lekapta a kiscsaj:-DD
2010. febr. 16. 20:18
mi az a kakasosnyalókás??
9. Binky (válaszként erre: 8. - Binky)
2010. febr. 16. 19:51

De amúgy semmi bajom vele, ha valaki teljesen csupasz is, csak ne gondolja ezt kötelezően követendő normának.


Ja és szőrtelenítés karon borotvával(természetesen férfiborotvával!), lábon és hónaljon felváltva borotvával és epilátorral.

2010. febr. 16. 19:48

Hmm...ha a másikat szereted, akkor szőröstül-bőröstül, nem?:D

Ennyi erővel előírhatnád a párodnak, hogy 198 cm magas legyen, hosszú szőke, egyenes hajú és Jean-nak hívják...

Úgy jó mindenki, ahogy van. Persze egy miniszoknyában csúnya a szőrös láb, én a karomat is szőrtelenítem a már adott láb és hónalj mellett. Bikinivonal is megvan, de másnak nem látom értelmét. Kiválóan véd a fertőzések ellen, és én kifejezetten szépnek találom mindkét fél természetes formáját.

2010. febr. 16. 18:46
Jó a cikk, élveztem:) Megtaláltam a rejtett tartalmakat is, majd átböngészem:) Okos, ügyes marketing, jobb nem is lehetne. Gratulálok!:)
2010. febr. 16. 18:25
borotva - gilette fajtából, mert férfiasan tökéletes, legalább négy penge legyen rajta... Hetente egyszer elég :) ugyanígy az alsófelet elvárom a párocskámtól is... - ha ő nyüszög, hogy kéne. Manapság egyre több pasit látok, akik a hónalj, és a fanszőrzettől megszabadulnak. Nekem tetszik, kövezzenek meg érte :)
2010. febr. 16. 17:47
Olyan jó lenne, ha már volna fájdalommentes gyors és olcsó megoldás ezekre. Minden bajom van, ha eljön az idő, hogy szőrtelenítenem kell... :P
2010. febr. 16. 17:04
Csatlakozom az előttem szólókhoz... Több ismerősöm is mondja, nem szereti ha valaki lent szőrtelenít. Oké, hosszból le lehet faragni, de nem teljesen, mert az olyan, mintha kislánnyal lenne együtt. :D Ennek ellenére Rám még panasz nem érkezett, nálam is a megvágós módszer van előnyben. Habár megvágni nem szoktam magam, de ha egy hétnél előbb 2x szőrtelenítek ég a bőröm, de kegyetlenül. :D
2010. febr. 16. 16:24
én is így vagyok vele...pont ahogy te ..Vic99 :D
2010. febr. 16. 16:15

Én igazából egyiket se szeretem. Legszívesebben odáig mennék vissza az időbe,mikor még nem jöttünk le a fáról, és kedvenc szokása a pároknak az egymás szőrében való turkálás volt!


Igazán macerásnak tartom az egész bohóckodást, kíváncsi lennék mi a taszító abban ami természetes. Ennek ellenére követem a divatot, és én is szőrtelenítek, olyan fájós-megvágós módszerrel.

2010. febr. 16. 16:03
Ahogy közeledett 2009 vége és 2010 eleje, úgy nőtt a kis lelkemben a szorongás. Mert akárhány embert követek Twitteren, mindnek volt legalább 3 tutitippje a szosölmédia használatához, kiegészítve e-bookkal és linkekkel. Akárhány blogot olvasok, biztos volt legalább 1 észosztó, hogy mit hogyan kell csinálnod, és ha nem úgy, akkor halott a vállalkozásod. Akárhányszor bekapcsoltam a TV-t legalább egy boszorkány megmondta, hogy nagyon jó, vagy éppen nagyon rossz évre számíthatunk, attól függően, hogy épp melyik csatornát néztem. Besokalltam.
Íme egy kis történelem, lazításképpen:

Ugrás a teljes írásra: Szőrtelenítés akkor és most

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook