Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kérdések és félelmek a felnőttkori érettségivel kapcsolatban fórum

Kérdések és félelmek a felnőttkori érettségivel kapcsolatban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
638. Magdalénia (válaszként erre: 637. - DomDom1982)
2016. júl. 27. 18:20

Szerintem a tudás számít.

Esetleg nézz utána, hogy az adott intézménynél milyen a továbbtanulók, ill.az egyetemekre felvettek aránya, mert akkor ott jó a képzés.

2016. júl. 27. 18:07

Sziasztok!


Szerintetek van barmi különbseg a sulik közt olyan tekintetben hogy ha leerettsegizek es tovabb akarok tanulni fösulin/egyetemen, egyik esti suli vegzettsegevel jobb eselyeim vannak mint masikkal?


Köszi!

636. Haruhi
2016. júl. 25. 14:42

Hahó!


Van valaki, aki esetleg mostanság vágott bele a dologba?

635. opál
2009. júl. 16. 15:01

Szia!!


Merre laksz?

634. sivilla (válaszként erre: 633. - Ibor)
2009. ápr. 3. 12:50

Eléggé jól hangzik:)

Sajnos utána néztem és nekem még véletlenül sincs a közelemben ilyen suli :(

De talán majd lesz :)

633. ibor (válaszként erre: 632. - Sivilla)
2009. ápr. 2. 21:42

Szia!


Bocsánat, hogy csak most válaszolok.

Dolgozatot írunk, ha valaki nem tud bejönni akkor a tanárral beszéli meg mikor tud pótolni.Ebben az esetben néha felelni kell. Sok tanár hónapokra előre bejelenti, napra pontosan mikor lesz a dolgozat és akkor magadtól is megtanulhatod.

Ezek a dolgozatok a szombati napokon vannak, amikor bejárunk.

:)

632. sivilla (válaszként erre: 631. - Ibor)
2009. márc. 28. 19:02

Szia!

Köszi, hogy válaszoltál:)

Igazából ezt a bejárást és a vizsgákat nem értem. Hogyan zajlanak a vizsgák? Sajnos nekem a közelemben nincs ilyen suli de könnyebb lenne így tanulnom mert bejárni estire nem tudnék :(

631. ibor (válaszként erre: 623. - Sivilla)
2009. márc. 27. 20:29

Én távoktatásban tanulok, most fogom befejezni a 9-et.

Két hetenként kell bejárni. Az évben három jegyet kell szerezni minden tantárgyból.Nekem nagyon jó mert délután dolgozok, de a tanárok inkább a estit ajánlják.Ha még van kérdés válaszolok.

630. Ditti16
2009. márc. 13. 18:06

"sivilla" - én még nem hallottam arról, hogy távoktatásban is lehetne érettségizni, de ki tudja ma már minden lehetséges. Sok helyen hirdetnek nappali, esti, levelezős képzést, ahol érettségit lehet szerezni - de ez nem jelenti azt, hogy nincs esetleg távoktatásos lehetőség.

Ha mégis belevágsz kívánok hozzá sok szerencsét, kitartást és türelmet. Én már régen érettségiztem, de ha van benned kitartás meg tudod csinálni!


Sok sikert!

629. a74de3d08a (válaszként erre: 628. - Sivilla)
2009. márc. 13. 10:05
hát azzal sajnos nem tudok szolgálni. :-(
628. sivilla (válaszként erre: 627. - A74de3d08a)
2009. márc. 12. 12:21
Konkrétan tapasztalatok érdekelnének. Milyen előny vagy hátránya van. Még így érettségizni nem elterjed forma de gondoltam hátha akad azért valaki aki így jár suliba
627. a74de3d08a (válaszként erre: 625. - Sivilla)
2009. márc. 10. 10:58

miért nem kérdezed meg azt az intézményt, ahol hirdetik ezt?

amúgy a távoktatásos képzés úgy általában olyasmit jelent, hogy két hétben egyszer kell megjelenni, vagy még ritkábban, esetleg szombati napon.

vagy konkrétan mire lennél kíváncsi?

626. sivilla
2009. márc. 10. 10:51
senki? :(
625. sivilla (válaszként erre: 624. - A74de3d08a)
2009. márc. 6. 15:18
Igen lehet...de nem sokat tudok róla sajnos
624. a74de3d08a (válaszként erre: 623. - Sivilla)
2009. márc. 6. 14:05

lehet távoktatásban is?

én eddig még csak nappalis, ifjúsági tagozatos, levelező, meg estisről hallottam.

623. sivilla
2009. márc. 6. 13:54

Távoktatásba szeretném elvégezni az érettségit.

Tud erről valaki valamit bővebben? Hogyan működik, mennyire jó?

2008. jún. 26. 13:47
mármint a bíztatást! ;)
2008. jún. 26. 13:47

Tiszta fura maga a gondolat is, hogy ismét suliba fogok járni. 10 éve nem tanultam és most kezdehetem előről az 1+1-től. Én is nagyon szurkolok magamnak :), hogy legyen kitartásom, mert meló mellett nem egy élmény, de most elszántabb vagyok, mint régen. És nem utolsó sorban a szerelmem is biztosított a támogatásásról, pedig neki is lesz mivel foglalkoznia, mert utolsó éves lesz a fősulin.

Köszönöm a bíztataást! :))

620. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 612. - B2076ec79b)
2008. jún. 26. 09:26
Erröl a z újraérettségiröl tudtok konkrétan valamit?pár dologgal nem vagyok tisztában és egyértelmüen még nem találtam rá a felvi.hun sem:(
2008. jún. 26. 09:23

Helló mindenkinek,

SIKERÜLTEK a vizsgáim:-)))))))))))))

Most már elmondhatom,hogy van felsőfokú végzettségem:-)))

Persze,lehet,hogy semmivel sem leszek jobb helyzetben,de nagyon büszke vagyok rá.Borzasztó sokat tanultam,és az elméleti jegyeim mind kitűnőek lettek:-)))

A bizonyítványt majd csak a jövő hónap közepén fogjuk megkapni,úgyhogy még nem érzem teljesen magaménak:-)))


Kedves Safirah,

szívből gratulálok,nagyon ügyes vagy:-)))


Kedves psycheee,

szorítok Nektek,hogy sikerüljön végig csinálni,higgyétek el,megéri:-)))


Pussszancs mindenkinek,sziasztok!:DDD

618. Safirah
2008. jún. 23. 16:04

Szia psycheee!


Én a múlt héten kaptam a kezembe az Érettségi bizonyítványomat 34 évesen és bizony nagyon jó érzés, ezért buzdítalak, hogy vágj bele bátran!:D A legfontosabb, hogy legyen kitartásod, mert akkor minden ok lesz!:D Nekem is volt, amikor úgy éreztem, hogy elegem van az egészből - pl. matek és kémia vagy fizika tanulás közben -, de megérte, hogy nem dobtam a sarokba a könyveket!

Sok sikert!:DDD

2008. jún. 23. 13:44

Hát, látom, sehol senki.

Kár, mert engem szeptembertől érint ez a téma. Rábeszéltem az egyik barátnőmet, tartson velem, ketten legalább könyebben végigrugdossuk egymást az úton. Hiányzik a kitartás belőlünk, így talán több esélyünk van.

Szorítsatok!!! ;)

616. Safirah
2008. máj. 6. 14:09

Sziasztok!


Nagyon nagy itt a csend!:(

Mindenki ennyire tanul?

Én végre már a célegyenesben tartok!:D

Tegnap lement a magyar írásbeli, ma a matek, holnap pedig jön a töri. Attól tartok a legkevésbé. Nekem még lesznek írásbelik 26 - 27 - én. Nyomda + informatika. Ezek a szabadon választott tárgyaim. Aztán még a szóbelik lesznek június közepén! Nagyon várom már, hogy a kezemben legyen a bizonyítvány!

Azt mondják, hogy ha az írásbelik meg vannak, akkor a szóbeli már csak sétagalopp! Háááááát, én mondjuk a szóbeliktől jobban félek, mert ugye minden tárgyból 20 - 20 tétel.... Szóval, lesz még mit tanulnom az elkövetkezendő hetekben!

Drukkolok mindenkinek, aki hasonló cipőben jár és jó tanulást azoknak is, akikre majd ezután várnak ezek az izgalmak!:DDD

2008. ápr. 4. 16:53

Sziasztok!

Nagyon beragadt ez a forum.

Mi történt veletek?

HOgy álltok a sulival?

Kiváncsian várom a folytatást!

mankamanka és opál!!!

Mi van veletek???????????????????????????????

2008. jan. 2. 11:12

Szia Opál,

jól telt a szilveszter?

613. opál
2007. dec. 11. 20:05
Újra Itt!!:-))
2007. nov. 28. 19:45

Sziasztok!


Én már túl vagyok a felnőttkori érettségin :) Februárban viszont szertnék felvételizni a corvinus egyetemre, csak nem tudom, h merjek-e.. Nem tudjátok milyen módon számítják ki a pontokat? mertt ha nem is jön össze, akkor nem stresszelem magam a felvételivel, hanem inkább elmegyek mégegyszer érettségizni. (februárra várom a gyerkőmet és ha nem muszáj nem aggódok feleslegesen)


Ha tud valaki segíteni, megköszönöm. Akár priviben is várom.


Köszi :)

2007. nov. 28. 11:56

Szia Opál,

írtam privit:-)

610. opál (válaszként erre: 609. - Opál)
2007. nov. 12. 08:23

Szia Manka!!


Mi újság van veled?????

609. opál (válaszként erre: 608. - Mankamanka)
2007. nov. 5. 12:29

Szia!


Okos és értelmes vagy......meg tudod csinálni és ha majd túleszel rajta akkor azt fogod gondolni,hogy de jóóóóóóóóóóó,megcsináltam!!!:-))))


Köszi a drukkolást.....remélem hamarosan jó hírt fogok közölni veled!!:-))))

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook