Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » XV.kerület gyerekorvoshoz ambulánsan időpont? fórum

XV.kerület gyerekorvoshoz ambulánsan időpont? (tudásbázis kérdés)


13. 805069bee1 (válaszként erre: 12. - Russodebby)
2010. febr. 18. 11:54
Jajj,köszönöm ,aranyos vagy,már sokkal jobban van,láztalan,csak a viselkedése fordult át..eddig jó baba volt,most semmi sem jó neki :D
2010. febr. 16. 17:40

:(

Mielőbbi gyógyulást a kis manócskádnak!

2010. febr. 16. 16:35

nah,még annyit a témához,hogy fél2kor indultunk itthonról és most értünk haza...mindezt a 38.5 fokos lázas gyerekkel,kenguruval...még mindíg ki vagyok akadva a rendszeren.

Amúgy vírusos torokgyulladásunk van :(

2010. febr. 16. 09:45

Bocsi,én sem arra gondoltam hogy tömjék tele gyógyszerrel.

Remélem hogy jobban lesz a picike és hogy be fogtok jutni az orvoshoz.Igen,én is mindig attól féltem hogy a váróba kap el még több nyavaját!:(

Jobbulást a picinek,neked meg kitartást!:)

9. 805069bee1 (válaszként erre: 7. - KicsiZsani)
2010. febr. 16. 09:08

Én se arra vágyom,hogy teletömjék gyógyszerrel,de első baba,még nem volt beteg,nagyon kcisi még, és meg pánikolós vagyok,ha róla van szó..Ha látná rovos,nyugodtabb lennék,nem én akarom őt kuruzslani,vagy hogy mondják...

És olyan felháborító ez az egész..Hova lett az érkezési sorrend?? Nem volt azzal semmi baj.Ráadásul,akik egy hete,vagy 3 napja kértek időpontot,milyen bajjal hozhatják be a gyereküket,amit nem sikerült eddig kikúrálni? Még a végén elkapunk vmi még rosszabbat egy elnyúló tüdőgyulladástól,vagy vmi kiütéstől...nah,értitek ,mire gondolok.

8. 805069bee1 (válaszként erre: 6. - KicsiZsani)
2010. febr. 16. 09:04

A következőképp zajlott a beszélgetés:

Én: Akkor kérnék holnapra időpontot.

Asszisztens: Várjon egy kicsit...esélytelen.

Én: Ez komoly?

Asszisztens: Várjon egy kicsit...egész hétre nincs.

Én: (hangosan röfögve felröhögök)

Asszisztens: Ez tényleg vicces,de sok a beteg gyerek.De azért próbálja meg rendelés vége előtt fél órával,ha látja ,hogy kevesen vannak,hátha..

2010. febr. 16. 09:03

Az én lányom is taknyos lázas volt a múlt héten.igaz Ő már 3 éves,de nem kapott gyógyszert.Lázcsillapító,ha kell és langyos hársfatea,azt bizti megissza.Ez nálunk mindig hatásos.Nekem soha nem kapnak gyógyszer.A fiam 6 a lányom 3 éves és még soha nem ettek lázcsillapítón kívül mást!

Kitartás nektek és ha nem juttok be a dokihoz akkor este hívd ki az ügyeletet.Ők tuti kimennek!

6. KicsiZsani (válaszként erre: 5. - 805069bee1)
2010. febr. 16. 09:00
Azt nem értem hogy hogyan fogyhatott el az időpont.Előre nem lehet tudni,hogy mikor lesznek betegek.Vagy múlthét kedden kellett volna mára időpontot kérned?Szőrnyű!Lehet hogy tényleg az esti ügyelettel jársz jobban.Sajnos.
5. 805069bee1 (válaszként erre: 3. - KicsiZsani)
2010. febr. 16. 08:56
Rendelési idő előtt fél órával vn időpont? 13.00-tól rendel a doki,én 8kor hívtam,és még a hétre sincs..be vagyok carva,mert elkezdett folyni az orra is,37ig leküzdöttem a hőjét,most másodjára aludt el 2 órán belül,ahogy betettem a kiságyba,éreztem,hogy egyre melegebb..persze a lázcsill.kúp is pont elfogyott...
2010. febr. 16. 08:55
Amúgy nálunk,ha jól emlékszem, 1 éves korik soron kívül behívják a kis betegeket.
3. KicsiZsani (válaszként erre: 1. - 805069bee1)
2010. febr. 16. 08:53

Szia!

Nálunk,Csepelen is időpontot kell kérni,de mindig tudnak adni.Rendelési idő előtt fél órával lehet telefonálni és kapok időpontot.Eddig még nem volt gond és mióta bevezették az időpontok kérését kevesebb a tolakodás és időbe bejutsz!

2010. febr. 16. 08:52

Szia!

Ez nem semmi! Ilyenkor soron kívűl szokták fogadni az embert! Próbáld meg másik dokihoz elvinni babócádat. Ha az sem hajlandó fogadni,akkor próbálj meg délutáni/estig várni és irány az ügyelet.

2010. febr. 16. 08:49

Ma hajnalban belázasodott a 10 hónapos kislányom. Először beteg,ígyhát felhívtam a védőnőt,hogy hogyan és miként. Kaptam egy telefonszámot,ahol időpontot kellett kérnem a gyerekorvosunkhoz.Ott a hölgy közölte,hogy a héten már nincs időpont,de menjek oda rendelés vége előtt fél órával,HÁTHA bekerülünk.

Ez most komoly?? Időpont? Betegrendelére?

Ezek szerint múlt héten már tudnom kellett volna,hogy beteg lesz a babám? És ha nem kerülök be? Járjak be vele lázasan,szerdán meg csütörtökön is,hátha??

És miért nem a doktor jön ki? Az én időmben ez evidens volt,még 8 éves koromban is kijött a dokinéni,nemhogy 10 hónaposan...

Nem térek magamhoz...Időpont...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook