Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mondanál nekem véleményt a köv. dvd-ről? Leslie sansone walk at home: 5k with a twist! fórum

Mondanál nekem véleményt a köv. dvd-ről? Leslie sansone walk at home: 5k with a twist! (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 20. 16:38

A lényeg lemaradt: nagyon jó kis torna, ha közepesen edzett vagy, akkor nem fulladsz ki, de nagyon jól érzed magad tőle.

Abszolút feltölt energiával, és ha nem lihegsz épp, akkor végigvigyorgod az egészet.:)

nekem némi időbe tellett rájönnöm, hogy mi a bánat az az 5k...hm. 5 km...:)))

2010. febr. 20. 15:57

Sziasztok!


megcsináltam az 5k-t, rögötn lábsúllyal, és végig bírtam, bár úgy a felénél szívem szerint ívesen áthajítottam volna a szobán mindkét bokasúlyt...rendesen fáradsz tőle. de megcsinálható, ha nincs túl nagy súlyfelesleg rajtad. nekem vannak térdproblémáim, de ennek ellenére nem volt gond se az ugrabugra, se a lábsúly. Persze, aki még csak most kezdi, annak mindenképp a fokozatosáágot ajánlanám.

Legközelebb neoprén nadrágban fogom megpróbálni, súlyok nélkül.

7. 74740b7c7c (válaszként erre: 6. - Bandikandur)
2010. febr. 16. 13:19

B.A. szájában megalszik a tej?????


..ha egy dvd-je végigtornázása után is így érzem, akkor le a kalappal előtted:)))))

2010. febr. 16. 10:57
Szerintem az 5K-t nem szerencsés lábsúllyal csinálni, mert ugrálós részei is vannak. Van speckó "fit cuff"-os dvd-je, van olyan 3 mérföldes, aminek a végén használ lábsúlyt. Kb. 10-15 dvd-je van meg, és soha sem unalmas. Nekem Leslie gyakorlatai jönnek be, Norbit nem szeretem, Rékától sikítófrászt kapok, BA szájában megalszik a tej. Ha nagy túlsúlyod van, a "power walking" mindenképp ajánlott.
5. Ekka
2010. febr. 16. 09:59
Csinálta valaki már lábsúllyal?
2010. febr. 16. 09:27
Én az 5 mile-t csináltam meg, nekem kicsit unalmas, de tényleg megmozgat.
2010. febr. 16. 09:07
Én szeretem! Szerintem első sorban a nagy túlsúllyal rendelkezőknek és térd vagy egyéb izületi problémákkal rendelkezőknek jó és előnyös, de nem csak! Könnyűnek tűnik, de valójában nagyon jól átmozgat mindenkit! Én csak ajánlani tudom. Hajrá!
2. Ekka
2010. febr. 16. 08:55
Ugyan még nem tornáztam rá, de belenéztem, és jónak tűnik..:)))
2010. febr. 16. 08:45
Mondanál nekem véleményt a köv. dvd-ről? Leslie sansone walk at home: 5k with a twist!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook