Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Webkamera telepítése fórum

Webkamera telepítése (beszélgetős fórum)


19. Angel9
2011. márc. 13. 12:45

Sziasztok.

Ezen az oldalon van egy kutyusos webkamera. (Genius)

[link]


Nekem is ilyen van ,de sajnos a telepítő cd elvesztettem.Letudnám tölteni a netről? Ha igen akkor honnan?

2010. febr. 20. 10:31
Hát nem tudom, hiába törlöm, utána se telepíti fel, semmi..:S
2010. febr. 17. 14:57
Köszi
16. kefekötőke (válaszként erre: 13. - Csillagfürt)
2010. febr. 17. 14:54

20 perc vagy kevesebb ,vagy mennyi az attól is függhet,milyen programok futnak.A processzor a gép működése alatt vezényel,irányít,sorrendbe rak.

Megnyomsz egy billentyűt és nem lesz következménye azonnal az nem azt jelenti ,hogy nem jó ,csak azt, hogy várj a sorodra,majd végrehajtom ha lesz időm.

Ezért nem érdemes egyszerre sok programot úgymond:nyítvahagyni.Pl ha skypon telefonálsz és közben egy képet akarsz küldeni nagyon "lelassul"

Szinte áll a fájl átvitel.

2010. febr. 17. 14:50
Nem közben dugja be a gépbe a fiam, hanem amikor eldönti, hogy most MSN-en kamerázni akar. Még a gép bekapcsolása előtt.
14. kefekötőke (válaszként erre: 12. - Kefekötőke)
2010. febr. 17. 14:48
Egyébként általános ökölszabály:egy digitális (általában processzorvezérlésű) berendezésbe,berendezésből áram alatt nem húzunk,dugunk semmit.Ez az alkatrészek árammal való ellátásának sorrendje miatt van, néha károkat tud okozni a rendszerben.
2010. febr. 17. 14:46
De akkor miért csak 20 perc múlva indul újra? Miért nem azonnal, amikor már be van dugva, ezt nem értem?
12. kefekötőke (válaszként erre: 11. - Csillagfürt)
2010. febr. 17. 14:44
A lényeget elmondtad,Ha egy perifériára valamit rádugsza windows odaszalad és azonosítja,jobb estben felismeri és elfogadja,és kiírja "új hardvert talált"
2010. febr. 17. 14:40
Ez úgy szokott történni, hogy már kb. 15-20 perce használjuk a kamerát és akkor indul újra. Ez akkor normális? Más: a kamera USB csatlakozóját húzzuk ki, ha nem használjuk vagy az mindig be legyen dugva? Mert általában csak a fiam használja MSN- hez, én soha. Lehet, hogy van összefüggés e között, hogy újraindul, mert mi mindig kihúztuk és csak akkor volt bedugva, amikor használni akarta. Akkor mindig újra fel kellett ismernie a gépnek? Köszi!
10. kefekötőke (válaszként erre: 9. - Csillagfürt)
2010. febr. 17. 10:45

Újraindítást csak programok telepítése során szokott a windows csinálni.Meg is kérdezi egy párbeszédablak:"most akarod újraindítani?"

Egyébként ezt azért csinálja, mert a windows minden bekapcsolás során minden a gépen elhelyezett hardvert lellenőriz,mégpedig úgy hogy megnézi megvannak-e a hardverhoz,a programhoz való bejegyzések.(pl a webkamera LED-je felvillanik,mikor az ellnőrzés odaér.)

Új telepítésnél ezeket elhelyezi a windows belselyébe,ezért kell elölről kezdeni az egész procedurát.

9. csillagfürt (válaszként erre: 8. - Kefekötőke)
2010. febr. 16. 20:11
Szeretnék kérdezni tőled valamit: miért indul újra a gép, ha a kamera csatlakoztatva van. Nem mindig, de néha igen! Légyszííííí! Köszi!
2010. febr. 16. 17:49

A skypot akartam használni,de azt írta ki nem talál kamerát.

De fel volt telepítve CD-vel ,ikon is megvolt az asztalon, meg minden de nem látta a skype.

Kínomban azt csináltam ,

hogy a "programok eltávolítása" nevű akármivel kitöröltem minden kamerával kapcsolatos fájl-t.

Fogtam a telepítő CD-t és lépésről lépésre végigcsináltam.

Képzeld a végén ott vigyorgott velem szemben a monitoron egy olyan pofa mint én vagyok!

7. kefekötőke (válaszként erre: 5. - 2b0bbeabcf)
2010. febr. 16. 17:42

Hello Mencsy!

Képzeld most akasztották a hóhért!

6. kefekötőke (válaszként erre: 5. - 2b0bbeabcf)
2010. febr. 16. 08:24

Ezek szerint a telepítő CD futtatása megtörtént?

A kamera csatlakoztatva van,a telepítő CD elkezd forogni,valami csak történik?

Pl. kiírja hogy nem találja a kamerát, "csatlakoztasd"

Esetleg egy baráti gépen nem tudod kipróbálni az akciót?

2010. febr. 16. 07:15
Az USB csatlakozó az jó, mert próbáltunk mást is bedugni, hogy működik-e?... És reagált rá a rendszer. Régebben (kb 1 éve) volt használva a kamera, szóval nem hinném, hogy hibás lenne..De hát ki tudja? :)
2010. febr. 15. 20:24
még az is lehet,hogy a kamera hibás?Vagy az USB csatlakozó a gépeden biztos jó?Pl.ha mást dugsz bele a rendszer "észreveszi"?
2010. febr. 15. 20:17
Hát adtak, de sajnos nem ilyen egyszerű..:S Valami nincs a gépemen, azóta már próbáltuk orvosolni a problémát de nem sikerül.:)
2. kefekötőke (válaszként erre: 1. - 2b0bbeabcf)
2010. febr. 15. 17:33

Adtak a kamerához egy telepítő cd-t is nem?

Ha igen akkor dugd be akamera vezetékét a gépba ,tedd be telepítő cd-t aztán at öbbit a windows elintézi.

2010. febr. 15. 16:28

Segítséget kérnék.

Te.co-s webkamerát ki tudja, hogy hogy kell feltelepíteni? Elveszett a papírka, ami hozzá volt.

Model: TechWeb1

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook