Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tovább missed ab után fórum

Hogyan tovább missed ab után (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. dec. 9. 07:11
Szia, sajnálom..nekem is volt.gyere át a baba a pocakban/vetélés, missed ab után topikba.az nagyon aktív fórum, sok hozzászólás van naponta.
2014. dec. 5. 17:31
aki túl van már ilyenen....
2011. jan. 31. 17:10
Mi van veletek lányok??? Kismongi??? Ezer éve nem hallottunk rólad!:((
836. Yulcsy (válaszként erre: 835. - Kismongi)
2011. jan. 31. 16:03
Köszönöm szépen!
835. kismongi (válaszként erre: 832. - Yulcsy)
2011. jan. 31. 12:09

Szia Yulcsy!

Szívből Gratulálok Nektek! Sok Boldogságot Kívánok! Ja És Gyönyörű a kis Petra!

Millió puszi!

2011. jan. 16. 12:12
Bocsi:) Van kép! Nagyon szép baba!!!:)
833. sanett77 (válaszként erre: 832. - Yulcsy)
2011. jan. 16. 12:11

Szívből gratulálok nektek!!! Jó egészséget, sok boldogságot és rengeteg tejcsit kívánok!!!!:))

Ja?! Képet kérnénk!!!:)


Milla puszi!!:)

832. Yulcsy
2011. jan. 16. 09:00

Kedves Fórumozó Társaim!


2011.01.08-án megszületett Petra 3030g,50cm.

Nehéz szülés volt,de megérte :)) Most itt nyöszörög a kiságyában :))


Lányok!Ne adjátok fel,bízzatok benne,hogy sikerülni fog!


Üdvözlettel: Yulcsy

831. f-kb
2010. dec. 20. 20:05
Ezt a másik fórumra szántam! (a láz témát)bocsi, aki nem tudja miről van szó.
830. f-kb
2010. dec. 20. 17:32

Gratulálok én is, Yulcsi!

Beszéltem a dokimmal, bár csak 37,1- 37,3 volt a hőm.

Azt mondta belefér, most ürít a szervezetem. Sok folyadékot kell, hogy igyak és pihenjek!


Hála, de éjjel sem és ma sem volt semmi bajom 36 körül vagyok.


Remélem hamarosan megnyugodhatok, mert teljes zakkant leszek!

829. Yulcsy
2010. dec. 20. 15:35
Köszönöm szépen
828. jenny79 (válaszként erre: 826. - Yulcsy)
2010. dec. 20. 05:59
Gratulálok a babucihoz!!!!
827. kittike23 (válaszként erre: 826. - Yulcsy)
2010. dec. 19. 21:44
Gratula a pocaklakóhoz :-)
826. Yulcsy
2010. dec. 19. 21:11

Sziasztok Lányok!


Nekem tegnap volt a szülinapom,és pontosan 1 évvel ezelőtt ugyanezen a napon volt a műtétem.Nagyon borzasztó szülinap volt akkor.De most itt mocorog a pocakomban egy kislány,már lassan a 36. hetet töltjük be.Nem gondoltam volna 1 évvel ezelőtt,hogy a következő szülinap ilyen jó lesz.


Szóval fel a fejjel!!!!Nem szabad feladni!!!!

Szorítok Nektek nagyon!

Csak a pozitív gondolatokat engedjétek magatokhoz!!

825. kittike23 (válaszként erre: 824. - F-kb)
2010. dec. 19. 20:53
Én is csevegnék ott :-) remélem megvalósul!
824. f-kb (válaszként erre: 823. - Jenny79)
2010. dec. 19. 20:31

Kitartást kívánok, és sok- sok erőt,az én dokim azt mondta: Csak pozitívan és előre.

A pozitív gondolkodást gyakorlom folyamatosan, de nagyon nehéz főleg egy ilyen után, helyre tenni magam.

De csak mi tudunk segíteni magunkon.

Fel a fejjel!!! nemsokára a babát várók között csevegünk!

823. jenny79 (válaszként erre: 822. - F-kb)
2010. dec. 19. 19:55
Nálunk első baba lett volna, akire éveket vártunk, mire eljutottunk a meddőségi központba inszem.-re. Nálunk 7. hétnél mondták hogy gond van (nálunk meg volt mindene a babának, csak a szívműködése hiányzott) , de vártunk hátha. 2 naponta Uh volt.A műtét a 9+1 napon volt. Én két hetet sírtam végig a műtét előtt és utána még 5 napot. Ez a 2. nap, hogy sírás nélkül tudok beszélni róla, de még mindig nagyon fáj. Nekünk 6 hét sex mentességet mondtak. Engem is csak az éltet, hogy talán kezdhetjük a következő inszem.-et februárban. Az már csak elvileg 7 -8 hét. Már alig várom 2011-et.
822. f-kb (válaszként erre: 821. - Jenny79)
2010. dec. 19. 19:27

Kedves Jenny!

Ugyanúgy érzek, mint te, nekem csütörtökön volt a műtétem, előtte kedden tudtam meg

Uh-on, hogy üres a petezsákom. 10. hétben voltam. A dokinál még nem is, de a kocsiban hazafelé sírtam, mint egy őrült. Azután, még 2 napig folyamatosan. Most kezdek jobban lenni lelkileg, és úgy érzem, nekem is az segítene, ha már most újra kismama lehetnék.

Nekem a dokim, azt mondta, hogy 1 hónapig nincs szex, de a menstruáció után már próbálkozhatunk is. Ez az 1 éltet!

Nagyon várom, hogy újra próbálkozhassunk.

2. gyerkőcöm lett volna. Kisfiam is nagyon várta, ő 5 éves.

821. jenny79 (válaszként erre: 820. - Ahiru)
2010. dec. 19. 09:43

Köszönöm! Én is sok fórumot olvastam az elmúlt napokban, ami tényleg segített, tegnap már sírás nélkül tudtam beszélni a történtekről, de ha egyedül vagyok, akkor még elsírom magam.

Én már most kész lennék egy új babára, sőt szerintem, csak az segítene igazán túl tenni magamat a veszteségen, de várnunk kell a következő inszem.-ig. Remélem a doki engedi majd a februári kezdést.

820. Ahiru (válaszként erre: 819. - Jenny79)
2010. dec. 19. 09:32

Szia jenny79! Tudom, mit érzel. Én sok fórumot olvastam az esetem után, és rájöttem, hogy az idő segít csak. Az biztos, hogy soha nem fogod tudni elfelejteni, hisz volt valaki a pocakodban (sokan hívják Angyalkának:). De! És ugye itt jön a de. Az idő segít majd továbbmenni, mivel majd idővel (kiben mennyi idő után) újra előjön a vágy egy babóca után. Ezt majd Te tudni, érezni fogod, mikor jött el. A szervezeted is jelezni fogja, mikor készült már fel, mert ott is minden rendben lesz.

Kívánok Neked sok erőt és kitartást!!

819. jenny79
2010. dec. 16. 19:52

Az én kis babócám feladta. Csak 8 hétig volt velünk. Hétfőn volt a műtétem missed AB miatt. A lelkem romokban. Állandóan sírni tudnék. Nem tudom,hogy valaha ki fogom-e heverni, ezt a veszteséget.

A szövettanra még várnom kell.

818. kittike23 (válaszként erre: 817. - Vedo75)
2010. dec. 14. 15:13
Még nem próbálkozunk. A nögyógyászom azt javasolta h tartsunk 3hó szünetet és még 3hó szünetet h biológiailag is regenerálódjak ott lent. Mostantól birnánk próbálkozni,de most meg egy másik ok jött közbe,ami még 6hónap várakozást jelent;-( de talán jobb is igy,lelkileg is kicsit ki kell tixtulnom. Mi jó sokáig nem mentünk babalátogatókba,nem volt eröm,de azóta már 2helyen is voltunk és elég jól ment.
817. Vedo75 (válaszként erre: 816. - Kittike23)
2010. dec. 14. 12:03

Szia, hát nagyon sajnálom...én spec nem kaptam meg miért nem maradt mag, igaz épp csak 8hetes volt. És egy ilyen virus ezt tud okozni? Nem is gondoltam volna....

Nekem 3 hónapja volt, de rendesen felborította a hormonházt. is. Az első hónap iszonyú volt, aztán fokozatosan javult, egy ideje már tudok kisbabát nézni, sőt múltkor látogatba is voltunk, szivem sajgot a picim ért, a másé nem vigsztal..viszont a szervezetben csak indit vmi jót, így fogtam, ringattam:), és várom, h a saját is összejöjjön egészségesen.

Egyébként ne olvasd a dec.i babásokat. Csak a szivedet fájdítod még jobban.Így is elég nehéz?

Azóta probálkoztok?

2010. dec. 13. 21:52
Sziasztok! Én a napokban szülnék, ha júni.elsején nem lett volna a mütét 11+2napnál. Elmúltak a hónapok és még mindig fáj. Olvasom a decemberre várt babázok fórumát, átélem h mi nem történt meg velem. Az idö gyógyit, hónapokig beszélni se tudtam róla. Nálunk fejlödési probléma lépett fel. Mütét után 5hétre megtudtam h egészséges kisfiam született volna,genetikailag rendben volt,és mink is a férjemmel. Egy virus okozta a boldogságból pokolba jutást. A szülinapom ünnepeltem, kértem h aki beteg ne jöjjön el,azt mondták ne beszéljek hülyeségeket,nem lesz semmi bajom. A társaságban egynek hányás-hasmenéses virusa volt. Kértem jöjjenek máskor,de eljöttek. 5napra rá megállt a fejlödésben. És 5hétre rá a kezembe tartottam az analizist,h egy virus okozta a fejlödés leállását. Ha megváltoztathatnám a múltat,megtenném,de sajnos nem tudom. Most a karomban tarthatnám,a legszebb karácsonyt okozta volna anyának és apának,de mi maradt? Fájdalmas emlék és egy szebb jövöben való hitt,sok gyerekkel. De egy biztos,h ö volt az elsö és sosem felejtem el a picikémet!
815. Yulcsy (válaszként erre: 813. - Jenny79)
2010. dec. 4. 21:31

Hátha lesz jövő héten.Lehet,hogy korán mentél...

Nagyon szorítok!!!

814. nikletty (válaszként erre: 813. - Jenny79)
2010. dec. 3. 19:32

Szia

sajnálom :(

ha jövő héten sem lesz szívhang, sajnos akkor az elhalt magzatot a saját egészséged, méhed érdekében ki kell tisztítani onnan.

Ez ált-ban egy napos műtét, max egy estét kell bent feküdni, rövid altatásban végzik, és ha még nem szültél egy lamináriát tesznek fel, ami a méhszájat tágítja, műtét előtt vesznek vért, stb. Lelkileg sajnos rosszabb mint testileg, az tényleg kibírható, után 7-10napig normális a vérezgetés, 2hétig nem szabad nemi életet élni és ülőfürdőt venni, s és 3 hónap pihenés javasolt a következő terhességig. Nálam így volt.

Drukkolok hogy ne így legyen!

813. jenny79
2010. dec. 3. 15:58
Nekem ma mondta a doki, hogy missed AB. (6 hét +5nap. Magzat van, de szívhang nincs) Jövő héten lehet, hogy meglesz a műtét. Mire számíthatok?
812. Vali84 (válaszként erre: 810. - Vedo75)
2010. nov. 2. 12:25

Szia!

Néha csak begörcsölök, de pár másodperc alatt elmúlik.

Én viszonylag jól viselem ezt az egészett, mivel van egy két éves kisfiam és mellette nincs sok időm gondolkodni.

Ja meg az add erőtt, hogy vele minden rendben ment, szóval reménykedek, hogy legközelebb majd megint minden rendben lesz.

Köszi a válaszodat.

811. Vali84 (válaszként erre: 809. - Nikletty)
2010. nov. 2. 12:20

Szia!

Néha görcsölök csak.Pont olyan érzés, mint amikor a kisfiamat megszültem császárral és ahogy akkor húzódott össze a méhem.

Vérezni nem vérzek.

Köszi a válaszodat.

810. Vedo75 (válaszként erre: 807. - Vali84)
2010. nov. 2. 08:16

szia, még mindig fáj?

Nekem nem volt fájás és láz se, de véreztem 5 hétig:(, Persze doki mérges volt, h miért nem hamarabb. De nem fájt, ha fájt volna mentem volna, nekem rendes vér volt nem barna, abból is hol mennyi, ált. nem sok. De 2x is volt, h fájt, nem görcsölt de éreztem...akkor utánna jobban vérezte, másodszorra már mensim jött meg, bár elsőre is azt hitte, (2 hét után), h az, csak olyan kevés, h sokáig tart. Persze dokinak nem tudtam elmondani. Ha nem múlik a fájás vissza kell menni. Szedd össze magad (nekem ez volt nehéz, h hajam megint van vmi), és menj vissza!!:))

Hát igen szomszédaim nekem is terhesek, rájuk se akarok nézni. Kitartás, ha majd el tudod engedni a picit akkor könnyebb lesz, és persze ha nem terveztél előre mint én:s.

Bátran hívd fel,:) ha azóta nem változott semmi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook