Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fényképeink a neten fórum

Fényképeink a neten (beszélgetős fórum)


19. globus (válaszként erre: 17. - Tündi anya)
2010. febr. 18. 22:22
Pedig sajna, rengetegen töltik fel meztelen babáik képét ide, és iwiwre is. Kicsit lehetne belegondolni, mit szólnának, ha annak idején szüleik így tettek volna, vajon büszkék lennének rá?
18. kefekötőke (válaszként erre: 17. - Tündi anya)
2010. febr. 17. 14:42

Nem is annyira attól kell félni,hanem az iwiw ,a myvip egy olyan oldal akit mindenki

(kivétel most én vagyok)nézeget .az egész világon.

Én éppen ezért megszakítottam minden kapcsolatomat ezekkel az oldalakkal.

17. Tündi anya (válaszként erre: 16. - Kefekötőke)
2010. febr. 17. 14:19

Van Picasa 3 web albumom. Oda is feltettem a képeinket onnan rakom be ide a naplómba a képek.

Szerintem a perverz nem olyan gyerekre bukik akiken ruha van. Minden képemen van ruha a gyerekeimen.

16. kefekötőke (válaszként erre: 15. - Tündi anya)
2010. febr. 17. 10:32

Nem jól teszed ha világ elé tárod a családodat.

(szerintem)

Erre a célra ott van a pikasa fotorendező portál .Nyítasz egy tárhelyet www.pikasweb ... címmel.Oda csak az fér hozzá akinek megadod ezt acímet.Csinálhatsz albumokat ,korlátozhatod a hozzáférést csoportoknak.

Van rokonunk Norvégiában dolgozik,folyamatosan rakja fel a képeit albumokba,de azt soha nem fogja látni a Perverz Stewe Argentínában.

2010. febr. 16. 20:51

Nekünk van iwiw, myvip, barátikőr, network, képeket rokogatok fel, ha van friss kép. De meztelen képek nincsenek fen.


Ismerőseink akik messze laknak és nem tudják nyomon kővetni az életünket azok szokták megnézni a képeinket a közösségi portálokon.

Pl. nagynéném még sosem látta a lányomat aki két éves. Neki csak a képek jutottak a családomról és rólunk.

14. kefekötőke (válaszként erre: 1. - Margitnéni)
2010. febr. 16. 11:53

Az internet nagyon félelmetes eszköz.Azt mondják ami egyszer felkerült a netre az ott is marad örökre.

Ez így van.

Már enm tudom mit ,de a gugliztam valamit ,lett is néhányszázezer találat,és egyszercsak mit látok?

Néhány évvel ezelőtti valami kommentemet egy blogbejegyzéshez.

Amikor "megszámítógépesedtem,később internetesedtem",érdeklődtem a közösségi oldalak iránt.Először myvip aztán kaptam iwiw meghívót.

Bizony ám! Mert nem ám csak úgy írogatunk ,majd akkor ha valaki meghív ,mint az angol klubba.


Közben a kutacsaim lassan összeforrtak,rájöttem,a myvip nagyon gyerekes,De most finom voltam.

Az IWIW meg a nyomozóhatóság ingyenes eszköze,mindenhonnan töröltem magam.Előtte alapoasn eltorzítottam a személyes profilomat,nevem:Megint Elek,1901 ben születtem stb.

A skypot használom de ott is egy csokor rózsa van a képem helyén.

A múltkor egyik oldalon összefutottam egy hirdetéssel:kíváncsi vagyok-e mennyi az IQ-m?

Naná,persze ki nem kíváncsi.

Elkezdtem felelgetni a 3687154 db tesztkérdésre,már jól el is fáradtam mikor elkezdte kérdezgetni a személyes ,meg a anyagi körülményeim adatait.

Azonnal abbahagytam.Ha valahova regisztrálnom kell, mert másképp nem áll velem szóba az oldal,soha nem adok meg valós adatot,kivéve az imélcímet.

13. 00495ec28d (válaszként erre: 3. - Margitnéni)
2010. febr. 15. 18:23
Nem is úgy fogalmaznék,hogy nem vállalja magát,hanem itt van egy pár olyan téma melynek boncolgatásához nem szeretné mindenki fényképpel adni a véleményét,mert ha felismerik tudják hogy esetleg milyen véleményen van bizonyos dolgokról,vagy mit szokott csinálni.Értem én ezt arra hogy nem adnám az arcom pl ha családban élek,de közben párcserés szex témáját beszéljük ki.Ez csak egy példa....
12. 89b99f816e (válaszként erre: 11. - 18ba5935e0)
2010. febr. 15. 15:13

AZt én sem értem, amikor pucér kisbaba, és főleg kislány képe van fent...ki tudja, milyen perverz ember miket csinál a kép nézegetése közben.

Meg amúgy is. Egy kép privát dolog, olyat nem kéne feltenni, ami csak az illetőre tartozik...Pl félmeztelen fotók, olyanok, amiket ált-ban az ember max a párjának csináltat...de hát a magamutogatás..

11. 18ba5935e0 (válaszként erre: 9. - Margitnéni)
2010. febr. 15. 14:44

Én is könyörögtem az egyik barátnőmnek, hogy vegye le a netről azt a képet, ahol a kislányai a kádban fürdenek, de nem akarja.

Mondtam neki szintén, hogy gondoljon bele, mennyire beteg állat lehet, akik vadásznak az ilyen képekre... még belegondolni is rossz! :-(

2010. febr. 15. 14:42

én egy kicsit attól a jelenségtől idegenkedem, amikor a szülők a gyerek születésétől fogva folyamatosan posztolják fel a nyálfolyatós, pucérsegges képeket, aztán a botladozós videókat, stb. ha nekem most anyám előállna azzal, hogy kiskoromtól fogva mindent feltett az internetre (hogy néztem ki, mi volt az első szavam, stb), akkor azért azt mondanám neki, hogy bocsi, de engem ki kérdezett meg? nem a tulajdonotok vagyok...


dehát ez már a "babaprojektes"-"pocaklakós"-entyempentyem világ, ahol a gyerek nem gyerek, hanem baba, és kiállítási tárggyá válik (hú most már nekem is van ilyen), mint a dönci a garázsban. én undorodom ettől.

2010. febr. 15. 14:40

Én egyszer rátévedtem egy kislány honlapjára, a lelkes szülők készítették neki, megörökítve a gyerek fejlődését.

Ott kezdődött, hogy baba a pocakban, aztán a szülésről képek, és sorba, először a picibabáról életének minden apróbb mozzanata. A végén kb. 2-3 éves lehetett a kislány.

Szép honlap, örök emlék, de ha belegondolok, hogy esetleg egy pedofil is nézegeti...Hát én inkább megőrizném ezeket a képeket a családnak.

8. e3cb7b027d (válaszként erre: 6. - Margitnéni)
2010. febr. 15. 14:39
Elképesztő, hogy mikre nem képesek, olyan visszaélések vannak ilyenekből..
7. 18ba5935e0 (válaszként erre: 1. - Margitnéni)
2010. febr. 15. 14:38

Egy ideig én is nagyon nyílt voltam, aztán sajnos történt 1-2 olyan dolog, ami nagyon megijesztett, ezért pl. az iwiw-en már csak az ismerősök láthatják a képeimet, a nyílt részében 1 kép sincs.

Itt is leszedtem azokat a képeket, amiken közelről látszunk, felismerhetően.


Ezt nagyon sajnálom, mert én alapvetően egy nagyon nyílt és egyenes ember vagyok, aki arccal, névvel vállalja a véleményét, de sajnos pofára estem már néhányszor, visszaéltek ezzel a nyíltsággal.

6. Margitnéni (válaszként erre: 4. - E3cb7b027d)
2010. febr. 15. 14:37
Hú, de ciki, erre még nem is gondoltam.
2010. febr. 15. 14:36
Aki ismer, az úgy is tudja, hogy nézek ki, aki nem ismer, annak meg úgyis mindegy...
2010. febr. 15. 14:34
Én nagyon meg tudom azokat az embereket érteni, akik nem tesznek ki magukról képet. Egyszer nagyon pórul jártam, amikor egyik közösségi oldalról valaki ellopta a képemet, és egy társkeresőn regisztrált a nevemben, ki tudja miket írogatott, nameg, hogy kiknek..
3. Margitnéni (válaszként erre: 2. - 00495ec28d)
2010. febr. 15. 14:27

Igazából én nem is itt a Hoxán gondoltam, hanem pl. az iwiw-en, ahol nincs hozzászólás, csak bemutatkozás.

De, erre még nem gondoltam, hogy ha nincs képem, nem vállalom fel magamat, pedig van benne valami. Én csak egyszerűen utálom, ha lefényképeznek, sose szerettem.

2010. febr. 15. 14:20
Szerintem aki nem tesz fel képet mert nem úgy gondolja,hogyha hozzászól valamihez mindenki archoz tudja kötni,azt megérte.De aki fényképpel vállalja magát annak meg saját döntése,gondolom nem baj neki ha valaki felismeri.
2010. febr. 15. 14:09

Sziasztok! Az internet egy lehetőség arra is, hogy megmutassuk magunkat, családunkat stb. idegenekbenk, ismerősöknek, bárkinek, aki odatéved. Van aki egy-egy közösségi oldalra felrakja élete történetét képekben, van aki csak egy bemutatkozó képet tesz oda, és van aki semmit, rejtve marad a kíváncsi szemek elől.

Előrebocsájtom, nincs egyik csoporttal szemben sem előítéletem, de mégis érdekelne erről a jelenségről mások véleménye.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook