Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bejött Neked a kalóriaszámlálgatós "fogyi-módszer"? (feltéve, ha próbáltad:D ) fórum

Bejött Neked a kalóriaszámlálgatós "fogyi-módszer"? (feltéve, ha próbáltad:D ) (tudásbázis kérdés)


10. Barocsi Istvánné (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2020. márc. 7. 05:49
Próbáltam a kalória számolgatást. Munka mellet napi 2000kalóriát szabad elfogyasztani (fizikai munkánál) ülő irodai munkánál 1600kalóriát szabad elfogyasztani. De ott is megvan határozva mit nem szabad enni. De vannak olyan ételek maik negatív kalóriájúak mert többet égetnek el mint az az étel tartalmaz pl:saláta nyersen fogyasztva.
2010. szept. 9. 14:49

drága

én sok mindent kipróbáltam, ha rám halgatsz akkor nem számolgatsz.


gondolj arra hogy milyen szeretnél lenni lásd magad olyannak, és adj magadnak időt 1 évet...


és minden nap gondolj szeretettel az általad vágyott képre, és tudatosan válogasd meg az ételeket amit eszel, olvass hozzá, mi miért van, mire van szükséged, fejleszd magad, és addig is ajánlok egy életvezetési tanácsokkal teli dvd-t a neve TITOK


minden nap tedd be és menjen, közbe fözhetsz..

csak halja a tudatod....


olvass önfejlesztő könyveket (József krt 26)

éld az életed, az erő benned van, siker kalauz,

keresd ... az utad, azért születtünk hogy boldogok legyünk... csak ez a feladatunk...


ezt csak önfejlesztés, önmagad megismerése által éred el, keresd a belső boldogságot...


és minden a tied lesz amire vágysz...



sok sikert

MAri

2010. szept. 9. 10:21
Látom, már régi a fórum, de azért hátha tudok segíteni valakinek. Nekem a kalóriaszámlálás egyszerűsített formája, a Weight Wachers jött be. Az ételeknek nem kalóriájuk, hanem pontszámuk van, amit lényegesen egyszerűbb számolgatni. Én legalábbis nagyon élveztem és sikerrel is jártam. Itt a hoxán is sok infó van róla, akit érdekel, keressen rá!
2010. febr. 15. 21:27
Nekem is bejött, augsuztus óta -28kg, és szerintem ne fogyótúrának fogd fel ha belekezdesz, hanem inkább életmódváltásnak.
2010. febr. 15. 21:25
Nekem szinte csak ez használ.
5. Ekka
2010. febr. 15. 13:19

Nekem igen.

1 hónap alatt sikerült 6,2kg-tól megszabadulnom:)) ..és soha nem éheztem!

4. Burkuska (válaszként erre: 2. - VTünde)
2010. febr. 15. 13:06

Gratulálok!

Én is próbálkozom.

Nem stagnáltál az 5 hónap alatt??

2010. febr. 15. 12:54
Én próbáltam, nekem nagyon nem jött be, de tudom, hogy sokan szeretik. Nekem túlbonyolította a napjaimat.....
2010. febr. 15. 12:54

Szia!


Tökéletesen, 20 kg-ot fogytam vele!

2010. febr. 15. 12:53
Bejött Neked a kalóriaszámlálgatós "fogyi-módszer"? (feltéve, ha próbáltad:D )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook