Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bio szemránckrém fórum

Bio szemránckrém (beszélgetős fórum)


13. csilla80 (válaszként erre: 12. - Elcamino)
2010. febr. 21. 19:32
Igen,hallottam errol,sot van mas ilyen erdekesseg is... :-)
12. elcamino (válaszként erre: 11. - Csilla80)
2010. febr. 21. 18:34
Köszike! Ennyi idősen még szinte minden krém jó.35 felett már kevesebb. Tudtad, ha a szóban meghagyjuk az első és az utolsó betűt a többit összekeverjük akkor is tudod, már ránézésre, hogy mi van odaírva. Működik. Szóval, ha lehagysz egy két betűt, attól még érthető. Vegás vagyok, de sok az arcmimikám, így rendesen ráncosodok. Sok vizet és gyógyteát iszok. Mindezek ellenére. Éjjel a leghatásosabb a ráncok elleni küzdelem ezért gondoltam, hátha van jó tipp.
11. csilla80 (válaszként erre: 10. - Csilla80)
2010. febr. 19. 10:37
nyers... akart lenni
10. csilla80 (válaszként erre: 9. - Elcamino)
2010. febr. 19. 10:36

Hat persze! :-)))

Marciusban leszek 30... :-)))

Nekem az Ilcsi bejott... a szemranckremem toluk van... mar masnap lattam a hatasat... es a kremem a rozsas,az is nagyon jo... A dr. H-tol melytisztito kremem van,kremes alapozom,meg dekorkozmetika,kremem az nincs,de azt hallottam,hogy nagyon jok...


Meg vmi... azt hallottam,hogy a rancok ellen azaz megelozesere,a sok sok folyadek es nyer zoldseg a tuti... :-)))

9. elcamino (válaszként erre: 4. - Csilla80)
2010. febr. 19. 10:28
Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy (csak kb.) és a dr. H-tól mit használsz a szemedre éjszakára? Nekem Ilcs nem jött be.
8. elcamino (válaszként erre: 2. - Nyerő)
2010. febr. 19. 10:25
Szia! Megnéztem az általad javasoltat, de csak fiatal vagy érett bőrre van szemránckrém a dm-ben. Köszi. Egy próbát megért.
7. csilla80 (válaszként erre: 5. - Sysy66)
2010. febr. 14. 17:15

Eleg dragak sajnos... de az egeszsegert mindent... en netrol rendeltem,de azt hozzateszem,hogy Erdely-i vagyok es Magyarorszagrol kellett rendelnem,mert ebben a draga orszagban semmi sincs... :-(((


Az Ilcsis termekeket ko9zmetikustol veszem,azok szerintem meg jo arban vannak.

2010. febr. 14. 17:08
ja és hol lehet venni ezt a dr. H-.. termékeket:?
5. sysy66 (válaszként erre: 4. - Csilla80)
2010. febr. 14. 17:07

szia ezek a termékek drágák? már mint a hauschka?

az ilcsi meg nálunk ugy van hogy csak kozmetikus veheti a boltokban::D:D::D

4. csilla80 (válaszként erre: 1. - Elcamino)
2010. febr. 14. 17:04
A Dr. Hauschka termekek,a vilag egyik legtisztabb kozmetikuma... en is ezekbol hasznalok nehanyat az Ilcsi termekekkel kombinalvava,de ez utobbira mar vigyazni kell,mert nem mindenik termek tiszta teljesen.
3. sysy66 (válaszként erre: 2. - Nyerő)
2010. febr. 14. 17:03

igen én is ezeket haszálom viszont az arclemoso és szemfesték lemosojuk nem jo

nagyon szárija a bort és ugye ez alapbol nem tesz jot a szem korli bőrnek..:(

2. Nyerő (válaszként erre: 1. - Elcamino)
2010. febr. 14. 17:00

dm-ben próbáld ki az alverde termékeket, rengeteg pozitív visszajelzés van róla. Használom én is egyre inkább áttérek az összes új termékeire is .

( tusfürdők, szappanok, hajápolási termékek stb )

Remélem neked is jó tapasztalatod lesz vele.

2010. febr. 14. 16:47
Olyan éjszakai szemránckrémet keresek, amiben csak természetes anyagok vannak és nem állatokból készülnek. 38 éves vagyok. Akinek van vmi pozitív, vagy negatív tapasztalata, tanácsa, írjon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook