Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok hatásos otthoni gyógymódot homloküreg gyulladásra? fórum

Tudtok hatásos otthoni gyógymódot homloküreg gyulladásra? (tudásbázis kérdés)


10. klenca
2010. nov. 21. 13:18

Sinupret tabletta- gyógynövény alapú, nagyon hatásos. Mellette lámpázni, azaz melegíteni, hajszárítóval is jó.

Forró fürdő, meleg ágy, s pár napig nem menni ki a levegőre. Sok C vitamin, sok folyadék...

9. Dominojoci (válaszként erre: 8. - Maszatt)
2010. ápr. 23. 19:40
retekcsíra kapszula?nem hallottam még róla.tudsz róla írni bővebben,mire jó?
2010. ápr. 22. 16:42
Nekem arcüreg gyulladásom volt, antibiotikumot nem voltam hajlandó szedni,elötte megpróbáltam a retekcsíra kapszulát 1 nap után határozottan jobb lett!!Néhány nap alatt meggyógyultam...
7. niroli (válaszként erre: 2. - Dominojoci)
2010. ápr. 22. 15:33
már mindent leírtál amit ajánlottam volna, de még annyit hozzá tennék, hogy gőzölésnél az orrodon vedd a levegőt, (JÓ mélyen ahogy csak tudod) szájon fújd ki, és gőzölés után tartsd melegen... és az orrod fújd olyan sűrűn ahogy csak lehet, ha nem jön "t...", akkor is, ha nem javul irány az orvos mert ha nem mész időben még a végén felszúrják...
6. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Dominojoci)
2010. febr. 14. 17:12

ne felejtsd a váladékoldást, alegfontosabb talán az egészben!

ACC100 vagy a sima patikai köptető kiváló

2010. febr. 14. 16:29
VAn egy orr átmosó kütyű a neve nasipur. Viszonylag gusztustalan dolog, de nagyon jó. Átmossa az egész arcüreget és kimossa a váladékot. Drága mert 5e ft-ba kerül a készülék, viszont csak egyszer kell megvenni. Nekem nagy segítség megfázások idején.
2010. febr. 14. 16:17
köszi,és nem emlékszel mi volt a neve a homeopátiás bogyónak?neked mennyi idő alatt múlt el?
2010. febr. 14. 16:15
Nekem jobban be szokott vállni, ha hajszárítózom, ott ahol fáj, a homlokom vagy az arcüregem. Fújni az orrodat ezerrel, meg valami homeopátiás bogyót is meg lehetne próbálni, nekem az segítetett.
2010. febr. 14. 16:10
Hello,légyszi segítsetek,ha van ötletetek szívesen várom,már iszok kamilla teát,napi 4 csészényit,infralámpázom,most csináltam kamillás és benne mentholos gőzölést.vettem be diclac 75 id retard tablettát,és orrcseppezek,mennyi idő alatt múlik el?van jobb módszeretek rá?bocs a kifejezésért"takony" van dögivel:( köszi előre is a válaszokat
2010. febr. 14. 16:06
Tudtok hatásos otthoni gyógymódot homloküreg gyulladásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook