Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titkos szerelem fórum

Titkos szerelem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Titkos szerelem

1 2
2011. dec. 20. 08:05
Gratulálok! ez így volt jó!
57. ekevas
2010. febr. 17. 16:03
Gyönyörü a történet,sok boldogságot!!!
56. a284cbe523 (válaszként erre: 46. - 4ad5293782)
2010. febr. 16. 15:44

Kedves Nettykee!


Sajnálom, de azt kell mondjam, hogy egy gyáva nyúl vagy. Igen, igen az vagy. A történetedben is többször írtad, most pedig nem bírod elviselni a negatív kritikát. Mi a véleményed, hová vezet ez az út? Ha félsz, nem vagy szabad. Ha nem vagy szabad, a döntéseid nem lesznek a hasznodra. Ha ezt nem ismered fel, elszúrod az életedet, a párod soha nem fog nőként tisztelni, neked pedig önértékelési zavaraid lesznek. Még csak 22 éves vagy. Nincsen semmihez korán. Vagy Te irányítod az életed, vagy a körülmények. Ahhoz, hogy te irányíts, kézbe kell venned a sorsod, vállalni önmagad és nem hazudni. Az igazmondáshoz sokszor bátorság kell. Ettől leszel erős. Rajtad áll.


De jelenleg sajnos egy gyáva kukac vagy.

2010. febr. 15. 19:08

Csernus Doktor tíz szabálya kicsit ide vág:



1. Aki tudja, hogy mit kellene tennie, de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát. Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki. Önmaga előtt.


2. Tanuld meg elengedni a múlt szerelmeit, szeretteit! És tanuld meg tiszteletben tartani az ő döntésüket! Mert ami nincs, az fájhat, de attól még nem lesz...


3. Tartsd tiszteletben a saját érési idődet! A türelmetlen ember önmagát erőszakolja meg, amikor sietteti sorsát. Ezzel magában hordozza az örök elégedetlenséget.


4. A gondjaidért soha nem más, mindig te magad vagy felelős. Tanuld meg vállalni a következményeket a tetteid után, és nem másban keresni hibáid okát!


5. Az önző ember először környezetét, majd önmagát teszi tönkre. Ide vezet az önzőség. Miért teszed mással azt, amit magadnak nem kívánsz?


6. Vesztesekre márpedig szükség van. Hogy tudd, hová jutsz, ha az ő útjukat járod. Ők a viszonyítási pont. A nullák így töltik be végül küldetésüket.


7. Másra támaszkodni mindig veszélyes. Igaz, sokszor ez a könnyebbnek látszó út. De a támaszték eldőlhet. Tudod mit? Támaszkodj magadra!


8. Merj szembenézni a saját tükörképeddel! Ez az első lépés a talpra álláshoz. Harc, amit meg kell vívnod a menekülések helyett. Egy napon pedig nemcsak sajátodéba, de mások szemébe is büszkén nézel majd.


9. A világban épp elég dologtól függsz akaratlanul. Ne válassz magadnak újabbat! A kiszolgáltatottság helyett a szabadságért küzdj, hogy lehess büszke is magadra!


10. A gyengeség valójában gyávaság. A gyáva embert pedig fölemészti az állandó megfelelni vágyás. Így hogyan valósíthatod meg önmagad?

2010. febr. 15. 18:57

Én ám értem itt az egészet, Nettyke mindjárt a torkomnak ugrik:


Szóval, hát azért fél/nem meri elmondani a szüleinek, mert azokat a dolgokat, amiket a szülei hibának látnak, ő is látja, és nem tudna mit mondani rá, nem tudná megvédeni, mert neki sem Ő volt álmai hercege. Ezé.

Van olyan jóban a szüleivel, h igazat adna nekik, és szakítana. De most olyan jó, h nem kell szembenézni a srác hiányosságaival, önmagával. Csak úgy elvannak.


Annyit üzennék, hogy amiket Te most hibának látsz, vagy amiért szégyenled, azok a hibák nem fognak elmúlni. Ne vágd át saját magad!

53. c33bd8536b (válaszként erre: 51. - 4ad5293782)
2010. febr. 15. 17:41
Nettyke, ha már indítottál egy topicot, fel nem tudom fogni miért térsz ki a kérdések elöl. Miért nem ilyen embert képzeltek melléd? Mi baja ennek? Mi a kifogásuk ellene?
2010. febr. 15. 17:09
Ne haragudjatok, de mennem kell. Nem tudom mikor tudok újból felnézni. Amint tudok válaszolok az üzenetekre! Sziasztok, további szép napot!!
2010. febr. 15. 17:08
Nem ilyen embert képzelnének mellém. De ezt tudom nekem kell eldönteni, hogy kit szeretnék magam mellé és kit nem.
50. c33bd8536b (válaszként erre: 49. - 4ad5293782)
2010. febr. 15. 17:07
Még mindig nem válaszoltál arra a kérdésre, hogy miért nem tetszene a szüleidnek ez a kapcsolat. Mert ezt nem értette senki.
49. 4ad5293782 (válaszként erre: 48. - C33bd8536b)
2010. febr. 15. 17:05
Nem háborgok. Nem csak egyszerűen nem szeretném, ha egy oylan kapcsolat menne tönkre, ami 5 éve jól működik. De aki nem mer, nem is nyer.
48. c33bd8536b (válaszként erre: 46. - 4ad5293782)
2010. febr. 15. 17:00

Ne háborogj, itt mindenki segíteni akart!

Csak nem értettük, hogy mi kifogása lenne a szüleidnek a párod ellen. És még mindig nem egyértelmű. Nem akarod megbántani őket, ok. De mi okuk lenne megbántódni?

47. 4ad5293782 (válaszként erre: 14. - 88e297a0b8)
2010. febr. 15. 16:59
Én nem rettegek a szüleimtől? Miért te rettegtél?
2010. febr. 15. 16:47

Köszönöm a véleményeket és nem tűntem el, csak mint minden embernek nekem is vannak dolgaim.

Igazából nem azért írtam ide, hogy itt hurrogjanak, hogy felnőtté és nincs itt probléma. Csak egyszerűen le akartam írni. És lehet egyeseknek ez nem probléma, de az nem feltétlenül azt jelenti, hogy ilyen módon kell kinyilvánítani. Persze felnőtt ember vagyok, de amíg "anyémák nyakán élek" addig igenis egy bizonyos szintig elszámolással tartozok. Akárki akármit mond nem egyszerű. Szüleimmel elég jó a kapcsolatunk, pontosan ezért sem szeretném őket megbántani. Válasszak? Mit figyeljek vagyis kit? Magamat....ami nekem jó és ami nekem kell és az idő mindent megold.

Szóval köszönöm még egyszer a hozzá szólásokat.

2010. febr. 15. 09:42
huuu de hosszu lettem... :)
2010. febr. 15. 09:42

sziasztok!

elolvastam a cikket meg a hozzaszolasokat...es en tokeletesen megertem a cikk irojat, mit akart es miert var segitseget!

En is voltam mar hasonlo szituban...

hiaba vagy 22 eves vagy akarmennyi, hiaba hisztitek azt h nah akkor mar felnott vagy azt csinalsz amit akarsz, mert nem igy van!!!!!!!

Egyes szulok tul szigoruak, tulzottan a jot akarjak, tulzottan vedik gyerekuket es nem tudnak semmi mast elfogadni csak amit ok kebzelnek, de a legnagyobb gond ott van hogy nem is ismerik gyerekuket, nekik csak az a kep maradt meg amikor kicsi es jo kislany es iranyithatjak es segitik, nem kepesek elfogadni h felnott es a van sajat elete amiert o a felelos, es ehez meg hozzajon az is ha a "gyerek" meg otthon laikik tobbe kevesbbe a szulok penzen...igy nagyon nehez akarmit is!!!! Felvallani egy 11 evvel idosebb kapcsot, megha ismertek is a fiut es kedveltek, biztos vagyok benne h soha nem gondoltak volna h osszejohet a lanyukkal, es igy megnehezebb lenne elfogadniuk...es a lany reszerol meg sok ero kell hozza h ezt felfedjek, hisz o all kozepen! most kit bantson meg vagy veszitsen el? a szuloket? a pasijat? nem olyan egyszeru akarmenyire is tamogatjak meg szeretik egymast! Ha pl elmondjak, a szulok kiakadnak, a lany valamilyen szinten kontrollalva lesz, nem engedik sehova mert vedeni akarjak h nehogy talalkozzanak, nah meg akkor jon az a magyarazat h persze csak kihasznalja mert fiatal, h ez csak egy hobort egy pillanatnyi szeszely stb...es igy kinek lesz jo? a lany ul otthon, szenved mert nem talalkoznak, a pasi ul otthon, szinten szenved, mig a szulok nagy diadalmasan, h milyen jo szulok vagyunk megvedjuk a lanyunkat attol az idos vkitol aki csak ki akarja hasznalni(mert ugyebar ez a standard hit, amit tapasztalunk is meg mert ezt latjuk a tvbe h a pasik ilyen olyan szemetek meg ezt azt csinalnak, foleg fiatal lanyokkal es ezt mind szepen el is hisszuk es igy persze h csak az ordogot latjuk mindenkiben) nah de visszaterve, majd a szulok kebzelgetik otthon h jaj de jol teszik ha megrovidebb porazra foghatjak lanyukat h ne jojjon ossze minden jott-menttel es h majd eljon az igazi akit remelhetoleg ok fognak megtalalni es kivalasztani lanyuknak...

nah es kinek lesz jo?

a cikk iroja...segitseget var...vagyis inkabb kiirta magabol a dolgot, hatha megkonnyebul, es most varja tolunk az okos valaszokat...

de sajnos ilyen nincs!!!

mind ket szitu sz'r, ha elmondja nagy csaladi hiszti lesz belole amit nehezen lehet elviselni(velem anyum 2 hetig veszekedett, minden nap orditott velem, mikor megtudta h egy 7 evvel idosebb vkivel ismerkedem! meg nem is volt koztunk semmi!!!! de egesz nap szabajosan ordibalt!!! nem volt 1 perc nyugtom, es engem is ugymondd odalancoltak az agyhoz, csak h ne menjek sehova h ne talalkozzak vele, amugy en is voltam mar 18) szal vagy nagy csaladi botrany, es szenvedes, es igen elfajulhat veres es kitagadasig is!!!! vagy folytatjak titokban ami szinten nem jo, hisz megis csak mas nyilvanosan talalkozni, kezenfogva jarkalni, olelni puszilni a nyilt utcan, szorakozo helyen stb...

ugyh sajnos hiaba probalunk okos lenni a cikk iroja helyeben nem tudunk!!!

Kedves cikk iro, hidd el aterzem mindazt amin keresztul mesz, es nehez eset, de ebben csak te donthetsz!!! mi itt velemenyt nyilvanihatunk, ami talan enyhiti a problemat de nem szunteti meg...

donsd el h ki menyire fontos neked es h ki mit er neked...es ugy probalj donteni...

43. s.o.s
2010. febr. 15. 09:19
Csak azt nem ertem hogy a forum kezdo ki irta ezt a cikket,es meg csak tajunkra se jon,bar amit kerdezunk tole hogy valaszt adna ra! Mi itt vitassuk a sorsat,kozbe meg sok mindent nem is ertunk,nagyon eltunt nettykee.
42. Noncsi18 (válaszként erre: 41. - Noncsi18)
2010. febr. 15. 09:05
Jah bocs, már 22.......akkor végképp nem értem!!!!!! Én 18 évesen összeköltöztem barátommal 100km-el arrébb, és bárhogy is "fájt" anyának, hogy elköltözöm és nem lát olyan sűrűn, megértette, mert szeretem és azóta is együtt vagyunk.
2010. febr. 15. 09:02

Én nem értem mért nem mondod el a szüleidnek? Hisz 20 éves vagy már!!! Nem 14...... Az a 11 év meg nem annyira sok! Ha szereted el kell fogadniuk és meg kell érteniük. Szerintem inkább mond el nekik, mint kitudódjon!!

Sok sikert :)

2010. febr. 15. 07:46

Fiatal vagy még nagyon.

el kell mondani hogy megpróbáljátok együtt és kész. mi lehet a következménye?????????

semmi

ezért ki nem tagadnak az biztos

2010. febr. 14. 22:18

Mi ebben a titok?

Felnőtt emberek vagytok szabadon, nincs mit titkolni.

38. tanbanya (válaszként erre: 37. - Nzs2001)
2010. febr. 14. 21:29

Egyetértek.

Talán egyszer csak megjelenik és válaszra méltat minket.

2010. febr. 14. 20:50
Én sem értem mi titkolnivaló van. Talán az idő alatt történt valami amikor eltünt a férfi? Amiről a cikkíró hallgat. Biztos van vmi magyarázat. Talán ha visszajön megosztja velünk, mert így semmi értelme. Mi meg itt találgatunk....
36. tanbanya (válaszként erre: 35. - 88e297a0b8)
2010. febr. 14. 20:25

Itt a lehetőség, hogy változtasson rajta.

Ha egyáltalán ez a gond. /Mert ez is csak feltételezés./ Ha a srácnak biztos az egzisztenciája, akkor nincs gond.

Egyébként az sem biztos, hogy a szülők tiltakoznának.

Amíg nem jelentik be, nem is tudhatják.

35. 88e297a0b8 (válaszként erre: 32. - Tanbanya)
2010. febr. 14. 20:15

Túlmisztifikálják itt a dolgot sztem.

Nincs ebben semmi. Ráadásul itt görcsölnek mindketten, h jajj ha kiderül.

Felnőtt, független emberek ezt nem csinálják.


A lány sztem függ a szüleitől anyagilag.

2010. febr. 14. 20:10

Szia!

Én sem értem a problémádat. Annakidején szerintem az én szüleim még örültek is volna, ha egy olyan valakivel vagyok, akit fiúkként szeretnek...nem a kor számít, hanem a kölcsönös megértés, szeretet és szerelem, stb...

2010. febr. 14. 19:49
Mondjuk a barátnő is érdekes...
32. tanbanya (válaszként erre: 30. - 88e297a0b8)
2010. febr. 14. 19:33

Nevezzük, aminek akarjuk.

Egy biztos: nekem nem tiszta, miért nem mernek a szülők elé állni akár egyedül, akár együtt.

Van valaki, aki ezt tisztán és világosan kivette a levélből?

31. klenca
2010. febr. 14. 19:27

Szerintem az a legfontosabb, hogy ha otthon vagytok, akkor klassz legyen minden együtt azzal, akit szeretsz. Ha 11 évvel idősebb, akkor is.

Az, hogy a szomszéd, a falu, a város mit beszél... nem olyan fontos!!!

2010. febr. 14. 19:18
Még annyit a témához, hogy a fiú is kiállhatna (ám) a szülők elé. Itt vagyok, anyuka, szeretem a lányát. Ezt és ezt szeretnénk. Nincs itt egy kis töketlenkedés a dologban?
29. tanbanya (válaszként erre: 28. - Db180c1541)
2010. febr. 14. 19:16
legalább valakinek segítettek a vélemények. Jóleső érzés.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook