Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2012. december 21. Szerinted? fórum

2012. december 21. Szerinted? (beszélgetős fórum)


1 2 3
80. Orsi90
2010. jún. 6. 21:21
Én kérek elnézést a stílusomért, tényleg bunkó voltam. Nem szokásom így írni fórumokon csak most valahogy kijött, bocsi. És valóban nem olvastam vissza pedig nem ártott volna, mielőtt ilyeneket írok. Ez a téma valahogy mindig fel tud húzni, mert láthatjuk mi történik most is, Amerika partjainál hatalmas mennyiségű olaj szennyezi a környezetet, az elővilágot. Nem beszélve arról ami most Borsodban történik. Sokan észre sem veszik, hog ymi magunk pusztítjuk a Földet csak érvelnek, hogy ennek semmi következménye nem lesz pedig már most elkezdődött.
79. Re87 (válaszként erre: 78. - Re87)
2010. jún. 6. 20:50
Vagyis bocsánat,nem most regisztráltál,csak ritkán írsz.
78. Re87
2010. jún. 6. 20:45

Elolvastam a többi hozzászólásodat.Látom nagyon érdekel a téma.Engem is.Sokat olvastam róla.Van aki így gondolja,van ki másképp.Tök mind1!

Nekem inkább a stílusoddal van gondom!Azért,mert elolvastad ezt a könyvet,más meg nem,azért még nem kell lesajnálni, a többi embert.Elég buta vagy,ha így lenézel mindenkit,aki nincs veled egy véleményen!Latom most regisztráltál.Olvasd el a hozzászólásokat és rájössz,ezen a topicon senki nem ütötte meg ezt a hangnemet.Ha fikázódni akarsz arra is vannak topicok.Itt mi beszélgetünk és tisztában tartjuk egymás tudását,véleményét.(ez vonatkozik a másik topicra is)

77. Re87 (válaszként erre: 76. - Orsi90)
2010. jún. 6. 20:27

Ha elolvastad volna az egészet látnád,hogy leírtam a véleményemet.

Egyébként ha már ilyen bunkó vagy,akkor azt is leírom,hogy Te is csak gondolod,hogy 100%ig tudod.Azért,mert elolvastál x könyvet Te sem tudhatod.Tudod,messziről jött ember azt mond,amit akar.....

76. Orsi90
2010. jún. 6. 20:10
Így van, én 100%-osan biztos vagyok benne, de nem a te véleményedre vagyok kíváncsi hanem az Övére. Bár ha gondolod te is leírhatod erről a nézeteidet, kíváncsian várom.
75. Re87 (válaszként erre: 74. - Orsi90)
2010. jún. 6. 19:49
Miért ne tudhatná?Te tudod?100%-osan biztos vagy benne?Akkor más miért ne tudhatná???
74. Orsi90 (válaszként erre: 70. - Henobeno)
2010. jún. 6. 19:43
Új ciklus? Te azt se tudod miról beszélsz... Megkérdezném tőled mit takar egy maja ciklus csak lesnél...
2010. febr. 16. 09:20
írtam a naplómban erről, akit érdekel elolvashatja...
72. Re87 (válaszként erre: 71. - Re87)
2010. febr. 15. 19:58
szól
71. Re87
2010. febr. 15. 19:55
Ez az egész nem csak egy naptárról szó,ha valaki olvasott a témában...
2010. febr. 15. 19:43

A majáknál csak időszámítás új ciklusa kezdődik. Ez nem jelez semmi extrát. Amikor nálunk kezdődik egy új év az sem jár hatalmas természeti katasztrófákkal.

És az, hogy a gondolkodásom meg az értékítéletem drasztikusan megváltozna 3 éven belül, nagyon kétlem.

69. Re87 (válaszként erre: 68. - Af4c41efc6)
2010. febr. 15. 18:59

A Föld pólusváltása bizonyos időközönként megtörténik(ez pár ezer év állítólag) és eddig még nem sikerült megváltódnunk:)

Bár én lennék a legboldogabb...

De valahogy annyira nem tudom elképzelni...

68. af4c41efc6 (válaszként erre: 67. - Re87)
2010. febr. 15. 18:53
Sokkal többet bírunk ki, mint amit el tudunk képzelni. Mindig akadnak, akik a legnagyobb katasztrófát is túlélik. De reméljük, a pólusváltás nem az emberiség katasztrófája lesz. Szerintem inkább a megváltása.
67. Re87 (válaszként erre: 66. - Af4c41efc6)
2010. febr. 15. 18:49
Hát nem bánnám már.Bár a pólusváltás sok természeti katasztrófával jár.
66. af4c41efc6 (válaszként erre: 65. - Re87)
2010. febr. 15. 18:45
Az egész világmindenségnek és benne nekünk is csak jó lehet.
65. Re87 (válaszként erre: 64. - Af4c41efc6)
2010. febr. 15. 18:29

Szóval akkor ez most jó nekünk?

Amúgy úgy tűnik itt már minden áltudományos.A maja naptár is,a "12bolygó" is,a fényár is,a rezgésszám növekedés is...

2010. febr. 15. 17:32
Laikus vagyok a tudományok területén, de látta a Mindennapi tudomány egyik részét, mely teljesen alátámasztotta az elképzelésemet. Az egész világegyetemet valamiféle mágnesesség tart össze, 2012-ben pedig pólusváltás lesz, méghozzá drasztikus mértékben. Számomra ennyi a lényeges tudományos magyarázat. Innen már a többi úgy képzelem, hogy mivel mindnyájunknak van energiateste(aurája), így a világegyetemnek, és benne minden bolygónak (a Fölnek is) megvan a sajátságos, egyéni aurája. Mivel mi is itt élünk, ezért elkerülhetetlen, hogy a mi auránk is megváltozik. Mivel az aurá az általunk és Isten által termelt rezgésekből áll, így a rezgészámunk megváltozik. Azt is tudjuk, hogy mi is tudjuk saját rezgésszámunkat pozitív és negatív irányba befolyásolni. A szeretet, a béke, az Isten tudat a rezgések minőségét finomítja. Minél empatikusabbak vagyunk, minél inkább tudunk feltétel nélkül szeretni, elfogadni másokat, annál finomabb és magasabb a rezgés. Ezért hiszem, hogy 2012-ben többségben lesz a jóK a rosszak ellen, sőt a gonoszak is rá lesznek kényszerülve rezgésszámuk javítására, különben elviselhetetlen lesz az élet számukra. Megváltozik az emberek gondolkodása, más lesz az értékítélet.
63. Re87 (válaszként erre: 62. - 4dedc2d5fa)
2010. febr. 15. 10:44
Tény,hogy nem élünk örökké!Sőt,az is tény,hogy a csillagok,bolygók élete is véges.
62. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 61. - Re87)
2010. febr. 14. 19:30

Nincs mit.

Én nem hiszek a világ végébe ha meg mégis van akkor meg ugysem tudunk tenni ellene.

61. Re87 (válaszként erre: 59. - 4dedc2d5fa)
2010. febr. 14. 19:16

Köszi szépen!Hát ez legalább akkora képtelenségnek tűnik,mint a "12.bolygó".:)Én nyitott vagyok mindenre.tudom,hogy nincs vége ott a világnak,ameddig a szemünk ellát.Azon túl is van rengeted minden.

Egy biztos:jól jönne ez a "felemelkedés",mert amerre ma tarunk,az nem jó!

Persze azt is simán el tudom képzelni,hogy ugyanolyan nap lesz 2012.dec.21,mint a többi.

60. correct (válaszként erre: 51. - Re87)
2010. febr. 14. 18:48

Nem ez az első ilyen amikor belépünk ebbe a fényövbe:)

Igen, azt mondják, pozitív lesz. De, kik mondják? :)

59. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 53. - Re87)
2010. febr. 14. 18:42
tessék kimásoltam neked
58. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 53. - Re87)
2010. febr. 14. 18:42

Kis kiegészítés:


2012-ről és annak asztrofizikájáról, s annak analógiáiról beszélni olyan, mint a következő tavaszról szólni. Talán sose jön el. Talán örökké ősz lesz. Mindez meglehet, mégis nagyon valószínű, hogy 2009. március 21-én tavasz lesz!


Mindazok, akik elakadnának azon, hogy idáig a bensőről ejtettünk szót, s annak kihatásáról, ellenben a fentiekkel, melyek látszólag egy külső tényező hatására hivatkoznak, elmondom: Az a külső a mi bensőnk. Az a hatás a mi igaz lényünk hatása. Az a mosoly, a mi mosolyunk.

Fény tükröz fényt. A vagyok, aki vagyok, tükrözi a központi csillagot, s emez tükrözi a központi lényünk.

57. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 53. - Re87)
2010. febr. 14. 18:41

Analógiák


Mielőtt ebbe az útba belevágnánk, hagy mondjam el, az analógia nem halott nyelv, mint a mai logikai. Az analógiát ma még egészen magasan szárnyaló emberek is összekeverik a költői képpel és hasonlattal, filozófiával, amit a modern logikai nyelvből próbálnak értelmezni. Ezért halott a beszéd. Halott a költői kép, halott a hasonlat, s halott a logikai szemszögből analógiának titulált szimbolika. Halott, mert merev. Halott, mert mozdulatlan. Halott, mert absztrakt. Halott, mert elme-mentális hulladék. Ezért kérdik ma Krisztustól, mi a mustármag? Ahelyett, hogy a mélységet pásztáznák.

A való analógia azonban élő. Egy elmúlt aranykor lelete. Egy olyan nyelv, amit a bölcsek az elsötétedés előtt vezettek be, hogy a makogást mélységgel töltsék majdan.

Ezen a nyelven szól Lao Ce, Buddha, Herakleitosz. Ezért olyan élő a Tao, a Ji King, az Egyiptomi Halottaskönyv. Mert élő forrásból táplálták. Mert tüze van és mélysége. Mert az elme épphogy csak súrolhatja, de abba behatolni képtelen. Ezért, mivel nem romlandó, örökkön fényeskedik.


2012 élő analógia. Az elmúlt aranykor, Lemúria fénye. Ez a hely felvirágzott az utóbbi fényciklusban. Majd, ahogy onnan kilépett, fokozatosan bomlásnak indult. Abban az aranykorban, az Istenek, akiket ma angyalokként ismerünk, a földön jártak. Abban az aranykorban a miénket messze meghaladó tudatosság volt jelen, s mindez megmutatkozott a technológiától a mindennapi cselekedetekig mindenben. Remekbeszabott kristály technológia, magasan fejlet szociális érzék, szélsőségektől mentes ember lét, természeti zöld házak, világító teremtmények, űrutazás, spiritualitás jellemezte az utóbbi fénykort.


Ma egy ilyen aranykor küszöbén állunk. Az élő analógiák mentén haladva:

Az emberi nem újra a fényövbe ér, naprendszerestül, testestül, szőröstül -bőröstül. Ez ma szellemi áramlatban az Új energia világa. A fényöv az új energia fizikai megtestesülése.

S honnan jön ez a sugár? A Központi Napból.

Mi az, amire az új energia alapoz? Az autentikus én. A vagyok, aki vagyok. A központom!

Hogyan is kezdődött mindez? Fokozatosan egyre többen ébredtek, azaz tudatossá váltak, azaz világosodtak.

Mi történt fizikai szinten? A föld 1987-től kezdődően, ha csak pillanatokra is, de érintette a fényövet. (A Föld keringése a Nap körül). Aztán 1998-ban a Nap is elérte. A fény fizikailag is megnövekedett. A rezgésszám emelkedett. S az emberi nem is emelkedett, ahogy a bolygó is, az élővilág is. S egyre többen és többen értek el egyfajta megvilágosodást. (Nem a dogmatikus értelemben.)

Az emelkedő rezgésszámmal, aminek fizikai alapja a fényöv érintése, „vékonyodott” az a bizonyos fátyol. Ami annyit tesz, hogy közelebb emelkedtünk a felsőbb világokhoz. Fizikailag, éterileg, spirituálisan. (Ha már itt tartunk, hagy mondjam el azt is, hogy a pokol szféra magasabb rezgésű a földinél. Ma az is közelebb húzódott. )

Egyre több a halottlátó, sőt a tisztánlátó, egyre több a vízió, az angyallátás, a tisztán-hallás stb. – Feljebb rezegtünk, s rezgünk. S mindez most van.

Emellé egyre több magasan fénylő lény is lehetőséget lát a Földre születésre. Így jöhetett az indigó invázió. S hogy egyre többet tartózkodunk a fényben, így jöhet a Kristály generáció. Ez persze „csak” fizikai alap. Sok egyéb összehangolt munkája is közrejátszik. Ez az analógia világa. Sosem egysíkú. Multi-dimenzionális, több rétegű, a megértés lehetősége, minden primitív kommunikáció ugródeszkája. Mert mélysége van, mert élő, mert nyitott, s a gondolatnak nem szab határt. Mert jelez, de nem terel. Nem absztrahál, tapasztalati szintre emel.


2012-től hát a Nap is, a Föld is a Központi Csillag fényében marad több ezer éven át. Az Isten lények ismét a Földön járnak. Lemállik a sötétségben töltött hosszú idők salakja. Az ember újra felfénylik. Új aranykor veszi kezdetét. Minden értelemben új – hiszen Hérakleitosszal szólva „nem léphetsz kétszer ugyanabba a folyóba”.

Ez a változás azonban már most is itt van. 2012 jelen van, ahogy időről időre mi is benne vagyunk a Központi Csillag fényében.

A shaumbra, a fény testvérisége, az indigók, a kristályok, a buddhák és tarák a küszöb fényét jelzik. Mi vagyunk a fény, amiben egyre hosszabban tartózkodik naprendszerünk. Mi vagyunk azok, akik ma előrevetítik azt, ami 2012-ben nagy valószínűséggel az egész bolygón végigsöpör.


Minden aranykor hatalmas lendület a földlakók életében. Egy régi építmény lebomlása, s valami egészen új létrehozása. Direkt nem új építményt mondtam, hogy érzékelhető legyen: a más, az egészen új, merőben szokatlant, sohasem látottat jelent. (Ezért is ér véget a Maya naptár)

56. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 53. - Re87)
2010. febr. 14. 18:41

A Látomás


...Krisztus és Mihály kíséretében egy látomásba érkeztem. Kívülről láttam a földet, amint beér egy fénysugárba, mely galaxisunk középpontjából árad, pontosabban a központi csillagból. Bolygónk körül smaragd zöld aura volt kialakulóban, s Mihály bemutatta a helyzetet:


Egy világkorszak végéhez értünk 2012-ben. Ezzel egyidőben befejeződik a föld hosszú, sötét útja, s kezdetét veszi egy több ezer éves fényes ciklus. Mint a legutóbbi időkben, ismét hatalmas változásokkal zajlik a fénybeérés. Földünk, s Napunk már korábban, 1998-ban eléri ezt a fényövet, s egyre hosszabb ideig tartózkodik annak sugarában, míg 2012-ben teljesen belemerül. A biztonságos átmenet érdekében egy különleges aurát kap bolygónk, mely segíti az itt élőket a kellemes és biztonságos fényátmenetben. Ez az aura addig marad, amíg szükséges, s amint az utolsók is, akik hajlandóak voltak, felrezegtek, elpárolog. Ez akkoriban 200 évnek tűnt. De elmondták, ismétlem – addig tart, amíg szükséges.



Olyan ez, mint valami védőháló. Ahogyan a sivatagban szomjazót megölöd, ha hirtelen sok vízzel itatod, úgy érne sokakat váratlanul ez a hatalmas fényár. Ezért előbb hozzászoktatjuk magunk.

55. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 53. - Re87)
2010. febr. 14. 18:40
a fényövről is van benne szó
2010. febr. 14. 18:25
Én tudom mi lesz akkor: majdnem 3 évesek leszünk a barátommal, pontosabban 2évesek és 11 hónaposak:)
53. Re87 (válaszként erre: 52. - 4dedc2d5fa)
2010. febr. 14. 17:56

Szia!

Nem jó a jobb egér gombom,nem tudom bemásolni,bepötyögi meg nincs kedvem:).Miről szól??

52. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 51. - Re87)
2010. febr. 14. 14:00
[link] itt elolvashatod
51. Re87 (válaszként erre: 50. - Correct)
2010. febr. 14. 13:53

Én ezzel nem feltétlen értek egyet.

De a lényeg az,hogy nem csak egy dologtól kell félnünk.Ha nincs planet-x,akkor is van mitől tartanunk.

Egyébként a Napunk 2012-ben egybe esik a Galaxis egyenlítőével,és belépünk egy 2000évig tartó fényövbe.(bármit is jelentsen ez)

Nem tudom Ti hogy vagytok vele,de lényeg a lényeg én nagyon reménykedem valami pozitív változásban.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook