Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátok napja fórum

Barátok napja (tudásbázis kérdés)

8. kisméhi (válaszként erre: 5. - 282567962d)
2010. aug. 8. 13:17

Nekem ez nagyon tetszik:))))

A mai nap számomra az Ismerkedések napja!!!!

Puszi: Maja

7. Zeusz33 (válaszként erre: 5. - 282567962d)
2010. febr. 15. 21:50
Az a baj az emberekkel,hogy jobban szeritik a tárgyakat mindt az embereket. Köszi szépen
2010. febr. 15. 14:16
Ezt találtam: Remélem segít
2010. febr. 15. 14:15

A barátság napja - A mosoly hónapja


Arról írtam itt még valamikor áprilisban, hogy Amerikában mindennek van napja. A legelképesztőbb dolgokat képesek megünnepelni.


Azóta rájöttem, nem is annyira butaság ez a folytonos ünneplés. Mind kiváló alkalom arra, hogy vicces vagy éppen megható üzenetet küldjünk az ismerősöknek, kollégáknak, szeretteinknek, barátainknak. Az szinte garantált, hogy jó kívánságaink célba találnak. Jó napja lesz annak aki küldi, s annak is aki kapja!


Augusztus a Mosoly hónapja, ezen belül augusztus 5. a barátság napja. Hosszan elmélkedhetnénk, mit jelent az igaz barátság. Ki az igazi barátom, s mitől az, vagy arról, létezik-e férfi és nő között csak barátság. Itt a Blogtéren is sokszor elbeszélgettünk ezekről a kérdésekről, anélkül, hogy dűlőre jutnánk a témában.


A z F1-es futam után senkitől sem kívánom, hogy vasárnapja hátralévő részét filozofálgatással töltse. De ha úgy gondolja, hogy legjobb barátja, barátai megérdemelnek egy emailt, egy smst, vagy egy telefonhívást, ne késlekedjen.


Az augusztus egyébként is a Mosoly és az átölelés hónapja. Az egész jövő hét a Mosoly Hete, de van még Köszönöm nap (aug.12.), Dőlj hátra és nyugi!nap (aug.15.) sőt Mondj egy viccet nap (aug.16.).

2010. febr. 15. 14:14
Én sem ilyen is van?Erre kíváncsi vagyok.
2010. febr. 15. 12:07
Még nem hallottam róla!
2010. febr. 13. 19:53
Véletlenül elküldtem mielöt teljese megírtam volna.Tudja valaki mikor van barátok napja?
2010. febr. 13. 19:50
Barátok napja

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook