Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Palacsinták és palacsintatöltelékek fórum

Palacsinták és palacsintatöltelékek (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. nov. 11. 15:59
Igen finom a kis fahéjjal elkevert túrós mazsolás töltelék is. Előtte kevés rumban áztasd meg a mazsolát.
9. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 6. - Lilly1)
2008. nov. 5. 17:22
Erre egy kis csokiöntet és kész a Gundelpalacsinta,nagyon szeretjük!
2008. nov. 5. 17:04

Én gyerekkorom ota a turosat részesitem elönyben,de ugyanugy megeszem a kakaosat,meg a lekvàrosat is.

A nutellàs nekem tul édes,viszont néha a vanilia pudingos meg fahéjas is beeshet!

2008. okt. 13. 11:05

A káposztatöltelék is finom. Úgy kell elkészíteni a tölteléket, mint a káposztás tésztához: só-bors és párolás.

A palacsintatészta meg természetesen sós, és sűrűbb a hagyományos tésztánál.

2008. okt. 13. 10:56

Legújabb palacsintatöltelék-fejlesztésem a diókrém, mivel gazdag diótermés volt ismét nálunk:


2 tojásfehérjét csipet sóval (robotgéppel) keményre felverek, hozzáadok 10 dkg porcukrot, ezzel is felverem még, majd kanállal óvatosan hozzáadok 10 dkg darált diót és összeforgatom.

A palacsintákat ízlés szerint megkenjük vele.

(A maradék tojásfehérjéket – egyenként – le szoktam fagyasztani, és később pl. ilyen célra is fel tudom használni.)

2008. szept. 25. 17:52
Nálunk most a hétvégén volt túrós,mazsolás tejszínhabos palacsinta,szilvaöntettel,és isteni finom volt.
2008. szept. 25. 16:08
de a banános palacsintát ne kóstoljátok meg...sztem nem jó:DDDDDDDDDDDD
2008. szept. 25. 15:27
Gesztenyepürés csokiöntettel...
2008. szept. 25. 15:26
Nutellás a kedvenc:)))))))
2006. febr. 21. 08:01
Ezt igazán diétázóknak nem szabadna megnézni!!!!!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook