Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet azt elérni szex közben, hogy ne derüljön ki egy nőről, hogy számára az az első alkalom? fórum

Hogyan lehet azt elérni szex közben, hogy ne derüljön ki egy nőről, hogy számára az az első alkalom? (tudásbázis kérdés)


1 2
40. borzsu
2013. ápr. 17. 09:18
Szeintem nem szabad hazudni - már magad miatt sem! Amúgy olyan szép az első alkalom - az örökre megmarad az emberben - egy életre, kár bizonygatni, hogy milyen jó vagy, ha mégsincs semmi tapasztalatod!
39. zebracsikó (válaszként erre: 33. - Fb4acdcdda)
2010. febr. 13. 17:30

szex előtt azt mondani, hogy komoly kapcsolatot szeretne, szerintem csak az események felgyorsítására szolgál.


Az ágyban is össze kell csiszolódni, s ha megy, és lelkileg is jó harmóniában vannak, akkor már tényleg ki lehet jelenteni, hogy komoly kapcsolatot akar.

38. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Fb4acdcdda)
2010. febr. 13. 17:28

3 dolog lehetséges, de ez mindig utána derül ki!!



1. a barátnődnek istenadta tehetsége van az ágyban, és már az első alkalommal elkápráztatja a férfit, aki attól kezdve áldja az eget, hogy ilyen nőt vezetett mellé! (szerintem ennek az esélye max. 1% :))))


2. Nem árulja el, de a botladozásából, esetleg a behatolásnál a fájdalmából (előfordulhat) kiderül és akkor így aktus közben nincs ennél cikibb


3. bevallja - a férfi nem fog megijedni ettől. A barátnőd biztos attól tart, hogy ha bevallja, akkor a fickó "fap*nának" fogja hinni. Nem valószínű. A férfiak általában kedvelik az "első vagyok neki" szerepet


Beláthatod, a harmadikkal jár a legjobban. És a kapcsolat őszintesége is megmarad. A bizalom a legfontosabb! Ha az megkérdőjeleződik, sérelemként él tovább mindkét félben.

37. SF
2010. febr. 13. 16:59
Szerintem mire kiderülne, ez már nem is téma.
36. liliom10 (válaszként erre: 35. - Fb4acdcdda)
2010. febr. 13. 16:27
Ez mért probléma ? Nálunk nem volt az ! Az én férjem is tapasztalt volt,mégis nagyon megértett, és ennek már több, mint 30 éve. Igaz, én nem hazudtam neki, csak kértem, hogy kicsit legyen türelmes, mert a gátlásaimtól csak fokozatosan tudok megszabadulni. A barátnőd csak attól féljen, hogy az első szeretkezéskor úgyis kiderül,hogy hazudott, és örökre elveszítheti a párja bizalmát és őt is (vagy rögtön vagy hamarosan).
35. fb4acdcdda (válaszként erre: 34. - Liliom10)
2010. febr. 13. 16:11

Hát van egy "kis"probléma.

Ez a férfi tapasztalt,olyan,akinek nem vmi kevés kapcsolata volt eddig,ráadásul már kétszer nős is volt.

És a bnőm attól fél,hogy egy ennyire tapasztalt férfinek,akinek komoly kapcsolat kell,nem lesz türelme ahhoz,hogy egy szűz lánnyal/nővel foglalkozzon...

34. liliom10 (válaszként erre: 33. - Fb4acdcdda)
2010. febr. 13. 16:06
Itt az ideje, hogy a barátnőd őszinte legyen, most még nem késő ! De így is kérjen bocsánatot ! Mondja meg, hogy nem hazudni akart, csak szégyellte bevallani, hogy még szűz !
2010. febr. 13. 16:02

A srác komoly kapcsit szeretne,ez biztos,mert megmondta.És sztem lehet benne vmi,mert eddig nem akarta úgymond"ágynak dönteni"a bnőmet,kis simogatás,csók ami volt,van,de ennyi.

Már régen megtehette volna,vagy legalább próbálkozott volna,ha csak "azt"akarná,nem????

32. liliom10 (válaszként erre: 28. - Fb4acdcdda)
2010. febr. 13. 15:54
Ha most nem lesz őszinte a barátnőd, lehet, hogy egy szép és jó hosszútávú kapcsolatot ő nem hagy kialakulni, mert esetleg a srác nem fog neki hinni többé ! Őszinteség, bizalom nélkül akar a lány kapcsolatot ? Ő mit szólna, ha a fiú csapná be ?? Lehet, hogy a fiúnak tényleg nagyon tetszik a lány, és rendes fajta, de hogy bízna benne ekkora hazugság után ?
2010. febr. 13. 15:43

Igazából nem is azzal van a baj, hogy szeretne vele lefeküdni, hiszen az ő érzelmei igaziak, nem csak azért akarja, hogy végre kipipálja, hogy ez is megvolt.

Inkább az a baj, hogy korábban elhitette vele, hogy már volt más pasival, gyakorlatilag becsapta azt, akit szeret. Csupán mert fél, hogy mit szólna hozzá, hogy ennyi idősen.

Ha viszont már tart pár hete, és a pasi még mindig nem kezdeményezett, akkor lehet, hogy ő sem átvágni akarja. Hiszen megtehette volna, hogy 1-2 hét után már a témára térjen, és ha a bnőd kitért volna akkor előle, akkor dobta volna. Lehet, hogy nem csak a szex számít a pasinak.

A bnődnek kellene jobb belátásra térnie, a pasi elé állnia, és elmondani neki, hogy nagyon szereti, és pont az elvesztésétől félve mondta azt, hogy volt már pasival szexuális kapcsolata. Benne van a pakliban, hogy szakít vele, de akkor talán még inkább, ha közben derül ki, hogy hazudott neki.

30. liliom10 (válaszként erre: 26. - Fb4acdcdda)
2010. febr. 13. 15:43
Az eddigiekből úgy érzem, a fiúnak nincsenek érzelmei, csak a szexet sürgeti. Ezt nem érzi a barátnőd ? Én most leülnék a sráccal,és mindent elmondanék neki:" eddig nem mertem elmondani, hogy szűz vagyok még,de így van. Elhiszem,hogy egy tapasztalt lánytól gyorsabban várod, hogy szeretkezzen veled, de én még nem állok erre készen. Ha tudsz még várni,és megszeretjük egymást, sor fog erre is kerülni, de ne sürgess ! Ha nem tudsz várni, legalább tudom, hogy jól tettem, hogy nem adtam neked a szüzességem." Ha a barátnőd csak azért engedne a csábításnak,mert vonzódik a sráchoz, és ciki, hogy még szűz,NAGYON MEG FOGJA BÁNNI !!!
2010. febr. 13. 15:37
Tehát ha a pasi kezdeményezné a szexet,a bnőm nem utasítaná el,ez a lényeg.De erre eddig még nem került sor,a srác csak tedd egy olyan megjegyzést,hogy hónapokig nem szeretne várni a szexel...
28. fb4acdcdda (válaszként erre: 25. - Liliom10)
2010. febr. 13. 15:34

Hát ez a lényeg:HOGY A BARÁTNŐM NEM AKAR VÁRNI.

Szeretkezni szeretne ezzel a fiúval,ha tényleg együtt maradnak,hiába még csak "alakulgat"a kapcsolatuk...

27. liliom10 (válaszként erre: 18. - Fb4acdcdda)
2010. febr. 13. 15:33
majdnem 23.
26. fb4acdcdda (válaszként erre: 24. - Kund Abigél)
2010. febr. 13. 15:32
Néhány hete...
25. liliom10 (válaszként erre: 16. - Fb4acdcdda)
2010. febr. 13. 15:30
Én nem vonzalomról beszélek, hanem szerelemről ! Ha a párjával ez a kapcsolat még csak alakulgat, és a fiú csak sürgeti, ne adja neki a szüzességét ! Nem értem,milyen ez a kapcsolat, ha hazudni kell(ene) ? Mondja meg, hogy várni akar, mert nem érzi még olyan komolynak a kettejük kapcsolatát, hogy szexre sor kerüljön, így hazudni sem kell,és ha a fiú gyorsan ott hagyja, legalább nem is bánja a lány, hogy nem egy érdemtelennek adta a szüzességét. At első alkalom nagy stresszel, félelemmel,kisebb sokkal jár, ezt csak az feledteti kissé,hogy szeretjük egymást. Nincs mit szégyellni,én ezt nem is értem.
2010. febr. 13. 15:28

Egyébként még az is eszembe jutott, hogy ha a bnőd azt állította neki, hogy volt már néhány kapcsolata, akkor a pasi ennek megfelelő viselkedést feltételez tőle, az pedig nem a túlzott zárkózottság. Tehát lehet, hogy nem is vele van a baj. Legalábbis nem CSAK vele.

Az meg szerintem részben igaz, hogy ha valaki nem bír feloldódni, megnyílni a másik előtt hosszabb ideig, akkor előbb-utóbb tényleg nem fognak vele foglalkozni. Kivéve, ha valaki ugyanúgy belezúg, mint ő a jelenlegibe. Mióta tart a kapcsolatuk?

23. caffi (válaszként erre: 20. - Kund Abigél)
2010. febr. 13. 15:22

Teljesen igaz amit Abigél írt!

Sok pasi igen is értékelné h a lány még nem volt senkivel....az első szex,meghatározó egész életünkre.....mért pont egy ilyen arrogáns/bunkónak akarja odaadni magát?Jaaaaj de fogja ezt bánni évek múlva!

22. fb4acdcdda (válaszként erre: 20. - Kund Abigél)
2010. febr. 13. 15:11

Igazad van,de nem tudom rábeszélni.

Nem akarja a pasit elveszíteni,szégyellős,félénk lány,tapasztalatlan,és ezt a hapsi érzi,szóvá is teszi neki,mégis bele van zúgva.

Én pl nem biztos hogy elviselném,ha egy pasi nekem azt mondaná:"figyelj,te annyira zárkózott,és merev vagy,hogy egy pasi se fog foglalkozni veled"...

2010. febr. 13. 15:10
Egyetértek az előttem szóló Abigéllel. Én 19 voltam, és nem szégyelltem, sőt. A barátnőd majd talál egy olyan fiút, aki büszke lesz, hogy még talált egy olyan nőt, akinél ő az első. Beszéld le a barátnődet, hogy ezzel a pasival legyen először. Nagyon fogja bánni. Rossz lesz, nem tudja mit kell csinálni, fájni fog neki, és még ráadásul a pasi is le fogja tolni. Mindenképpen negatív élmény lesz, és ha már eddig tartogatta, nem jobb lenne, ha jó élmény lenne? Nem az én dolgom, de szerintem mutatsd meg, hogy mit írtak ebben a fórumban a hozzászólók.
20. Kund Abigél (válaszként erre: 19. - Fb4acdcdda)
2010. febr. 13. 14:54

Azt valószínűleg nem fogja tudni eltitkolni, hogy szűz, bármennyire próbálja a mozdulatait koordinálni. A pasi jóval idősebb, tapasztaltabb is, és már most látja, hogy nem olyan a barátnőd, mint amilyennek állítja.

A helyzet az lesz, hogy vagy elmondja a barátnőd neki, bármennyire is "ciki", és akkor a pasi ennek tudatában fekszik le vele, vagy épp elhagyja emiatt, de akkor hosszabb távon így jár jól a barátnőd. Vagy pedig nem mondja el, a pasi valószínűleg közben rájön, és ha nem tudja valahogy kimagyarázni, miért tette, akkor feltehetőleg megharagszik, amiért ezt eltitkolta. Mindenesetre ez számára pont kapóra jön majd, hogy nagy ívben kidobja. Ami nem kizárt, hogy egyébként is megtörténne, ha már így is kritizálja. De így legalább majd a barátnőd lehet a "hibás", hiszen hazudott. Jobb, ha mégis felvállalja előtte, úgyis kiderül. Minek hazugsággal indítani?

19. fb4acdcdda (válaszként erre: 17. - Vigyorex6)
2010. febr. 13. 14:47
Húúú,ha tudnád,mennyire bele van zúgva...pedig a hapsi néhányszor már kiosztotta,túl zárkózott,merev,stb.
18. fb4acdcdda (válaszként erre: 15. - Liliom10)
2010. febr. 13. 14:45

Te hány éves voltál akkor?

Én se vesztettem el túl korán,19voltam....

17. Vigyorex6 (válaszként erre: 14. - Fb4acdcdda)
2010. febr. 13. 14:43
Ha már most azt sorolja a pasi, hogy mi a negatív a barátnődben, akkor már régen rossz szerintem. Ha ez miatt nem foglalkozna vele tovább, akkor annak megvan a miértje. Így lelkileg fog sérülni ha érzékeny a lelki világa. Eddig tartogatta magát, most szerelmes, aztán odaadja magát neki, a pasi meg elhagyja vagy folyamatosan csak kritizálja...ajjajjj.
16. fb4acdcdda (válaszként erre: 15. - Liliom10)
2010. febr. 13. 14:43
A lány részéről megvan a vonzalom és a vágy,ezzel nincs gond,kívánja is.De irtóra szégyelli,hogy szűz,azt mondta a srácnak,hogy nem sok pasija volt eddig és tapasztalatlan,de azt mondja,arra nem képes,hogy bevallja:Még szűz....
2010. febr. 13. 14:38
Miért kell ezt eltitkolni ? Nekem hajdanán eszemben sem volt , hogy titkolni kéne, sőt, büszke voltam rá.A gátlásaim miatt nem is lettem volna képes annyira színészkedni,hogy életem nagy szerelme ( aki sok éve a férjem ) ne jött volna rá. A lényeg: hazugságra nem lehet kapcsolatot építeni. Szerintem szüzességet elveszíteni csak úgy érdemes, ha szeretitek egymást !
14. fb4acdcdda (válaszként erre: 12. - Vigyorex6)
2010. febr. 13. 14:38

Csak az a baj,hogy a pasi már így is szóvá tette neki hogy túl merev,és gátlásos,és ha így viselkedik,senkit nem fog érdekelni....

Lehet,ha kiderülne,hogy szűz,a pasi nem is foglalkozna vele tovább,és biz a bnőm bele van habarodva rendesen....mindenképp vele szeretné elveszteni.

2010. febr. 13. 14:36
Én is egy nálam jóval tapasztaltabb pasival voltam együtt először, 22 évesen, és ő tudta is ezt. Így is fájt, pedig óvatos volt. Nekem mondjuk megvolt a szűzhártyám. De egyáltalán nem szégyelltem. Ha nem csak azért van vele, hogy végre legyen valakivel, akkor ez nem lehet gond.
12. Vigyorex6 (válaszként erre: 6. - Fb4acdcdda)
2010. febr. 13. 14:34
Én azt mondom, hogy ne is próbálkozzon azzal, hogy nem mondja el az igazat. Nekem pl úgy fájt az első majd bele haltam. Másrészről nem mindenki tudja magát elengedni, gátlásos sokkal inkább, mint a nagy átlag. Az akinek az első lesz, valószínűleg nem lesz laza.
2010. febr. 13. 14:34
Ja,és állítólag nincs szűzhártyája,mert az már önkielégítés közben átszakadt.Mindenképp titkolni szeretné,mert egy nála jóval tapasztaltabb pasival történne meg a dolog...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook