Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdemes venni hidegpárásítót, ha van levegőtisztítónk? fórum

Érdemes venni hidegpárásítót, ha van levegőtisztítónk? (tudásbázis kérdés)


6. claudien (válaszként erre: 5. - 1eb84e4bad)
2010. febr. 17. 10:09
A levegőtisztító megtisztítja a levegőt a szennyeződésektől, szóval nem ugyanaz a funkciója, mint a párásítónak.
2010. febr. 14. 07:24

a hidegpárásító attól hidegpárásító, hogy nem meleg gőzt fúj ki,hanem hidegen, melegítés nélküli vízgőzt porlaszt.

A levegőtisztító milyen elven működik?

4. claudien (válaszként erre: 3. - Misz)
2010. febr. 13. 20:56
Köszi szépen a választ.
3. misz (válaszként erre: 2. - Claudien)
2010. febr. 13. 20:17

A hidegpárásító a kruppos gyerekek létszükséglete. Mivel baromi hideg párát fúj ki, én nem tenném olyan gyerek mellé, akinek nincs ilyen problémája. Nálunk is csak akkor megy, amikor este már látjuk, hogy az éjjel roham várható.

Szerintem elég a levegőtisztító. Ha mégis szeretnél valamit, lehet olyan radiátorra akasztható párologtatót venni, vagy vizes törölközőt a radiátorra tenni. Esetleg egy tálban vizet a radiátorra, abba illóolajokat is rakhatsz (pl. eukaliptusz).

2010. febr. 13. 11:08
Panelban lakunk és jönnek a kislányom rágófogai, lassan egy hónapja folyik az orra. A levegőtisztítót nagyon szeretem, teljesen más, jobb levegő van tőle a hálóban, mint a többi szobában. Viszont szerintem száraz a levegő és szivesen vennék hidegpárásítót is, ha segítene neki csak egy kicsit is. Viszont mehet egyszerre a szobában szerintetek a levegőtisztító és a hidegpárásító? Mi a véleményetek? Köszi!
2010. febr. 13. 11:05
Érdemes venni hidegpárásítót, ha van levegőtisztítónk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook