Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Írnátok nekem olyan tea nevet, ami gyógyszertárban kapható és diétás, anyagcseregyorsító? fórum

Írnátok nekem olyan tea nevet, ami gyógyszertárban kapható és diétás, anyagcseregyorsító? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 20. 22:04
phu-er tea
65. Matica
2010. febr. 20. 18:21
Hát ha úgy vesszük az is egy diéta :)
64. 8264513f31 (válaszként erre: 63. - Matica)
2010. febr. 20. 12:35

Hát sajnos nem vagyok jobban. Alaposan benne vagyok a náthában. Csak elmúlik majd, most még nagyon rossz. :(

Nem merek most fogyizni, ki kell nyírnom azt a sok , szemét bacit. Kell a sok folyadék és gyümölcs.

63. Matica
2010. febr. 20. 11:09

Szia Baba!

Jobban vagy már?

Hogy haladsz a fogyival?

2010. febr. 18. 07:35

Nah, ma tetőponton vagyok. Úgy ébredtem, hogy alig bírok nyelni. Mostmár a torkom is jó piros, pont a betegség hiányzik, más sem, iskolaidőszakban.

Én nem a lógós típus vagyok, bosszat, ha kimaradok.

Ne nevessetek ki, komolyan.

61. Matica (válaszként erre: 60. - 8264513f31)
2010. febr. 18. 02:10

Na látom, te is anyuci pici lánya vagy. :))))))

Örülök mert, akkor mégsem vagy olyan nagyon breteg. :)

60. 8264513f31 (válaszként erre: 59. - Matica)
2010. febr. 17. 21:08

Az még picit odébb van. :)

Nem szeretem a mézes teát, csak citrommal, édesítővel iszom. A méz csak magába finom. :)

59. Matica
2010. febr. 17. 20:17
Remélem már jobban vagy. A mézet még így is eszegetheted vagy teába. Tessék meggyógyulni, hogy lesz ebből rucivásárlás!! :))))))
2010. febr. 17. 14:48
Köszi, az jó lenne. Nem érzem valami szuperül magam. Alig bírok nyelni a torkom miatt és pocsék a közérzetem. :(
57. Matica
2010. febr. 17. 12:53

Ajjjaj! Gyógyulgassál akkor. Nem baj ha abbahagytad, akkor jöhet a zöldséges kúra. A teákat még így is ihatod tovább.

Jobbulást neked, most mennem kell de este jövök! :)

2010. febr. 17. 08:35
Akaraterő, csak elírtam, bocsi.
2010. febr. 17. 08:35

Szia!


Ma befejeztem. Nem akarerő hiány. Nagyon rosszúl érzem magam. Fájó torokkal keltem és rengeteg hapci kíséri. Azt hiszem alaposan megfáztam. Muszáj egy kis narancsot ennem, mert bele fogok esni a betegségbe. Nekem ilyenkor az htés a sok tea. :( Remek, jobb nem is lehetne a napom.

2010. febr. 16. 21:00

Remélem ezzel nem csak a kilók csúsznak majd le. Nekem ugye pufadási problémám is van. Valamilyen megoldást találnom kell rá, mert nagyon rossz.

Remélem a léböjt orvosolja, most szép lapos a hasam, ahhoz képest, amilyen lenni szokott. Ha csak pár falatkát eszem, néha akkor is felpuffad. Borzalom.

2010. febr. 16. 20:58

Dehogy, de azért édes vagy. :)


Csak érdeklődöm. Holnap befejezem, nem szabad szerintem hirtelen neki esni. Kezdetnek örülök a 3 napnak, nem hittem volna. Ma este nem voltam éhes, szerintem jól esett az a kis almalé. :)

52. Matica (válaszként erre: 50. - 8264513f31)
2010. febr. 16. 17:58

A husileves kockában én nem vagyok biztos. Szerintem abban van adalékanyag amivel tartósítják. Én nem merném.


A S.ó almalevet nem ismerem, ha szűrt, vagy nincs benne hozzáadott cukor az belefér.

Csak próbáld inkább délelött inni, mert ugye gyümicuki van benne.


Most mindenáron ki akarod húzni belőlem, hogy büszke vagyok rád? :))))))))

Már a nehezén túl vagy. Ennek a részének. :) A többi már gyerekjáték!!!

2010. febr. 16. 14:48

Egyébként én is arra gondoltam, hogy biztos végigcsinálták aztán meg neki estek a zsíros husikának. :)

Ezt a hibát nem kvetem el.

50. 8264513f31 (válaszként erre: 49. - Matica)
2010. febr. 16. 14:47

Szia!


Ma nagyon jól megy. Még most sem vagyok éhes. Bár vettem egy doboz S_ó alma italt. A tea mellé azt itam, és jól esett. Direkt almát, mert az szűrt, ilyenkor tudom a rostos dolgok nem előnyösek.


Még egy kérdés:

olyat szabad akkor, hogy forró víz + egy húsleves kocka. Szerintem az nem sok anyagot lát. Viszont jól telít.

Mos még méz sem kellett eddig, jah, és figyelem a kilókat, remek. :)

49. Matica (válaszként erre: 48. - 8264513f31)
2010. febr. 16. 14:00

Ha a tükörben megnézed magad és neked tetszik, ráadásul jólérzed magad a farmer miniben, akkor miért ne tennéd? Más meg nem számít, amig izlésesen vagy felöltözve. Néha én is beleborzadok miket tudnak felvenni a mai lányok, asszonyok de nem én viselem, tehát nem érdekel. De ezek csak szélsőséges dolgok. A szépet persze meg kell mutatni.



Nagy gratula!!! Csak így tovább!!!

Hülyeségekre ne figyelj. Ha az ember sok folyadékot iszik, nem lehet probléma. Persze nem lehet hónapokig éhezni, de ennyitől nem lehet gond szerintem. Az pedig, hogy visszahízták, hát nem kellene annyit enni. Ha valaki tartósan fogyni szeretne, vagy megtartani annak számolni kell azzal, hogy a szervezetét át kell állítania egy másik egészségesebb üzemmódra. Másként nem megy.

Levest is lehet ami valójában nem az, csak főzőlé. Zöldségeket megfőzöd a vízben és csak a levet iszod meg.

A kész gyümilevek. Hát annyiból jó, hogy folyadék. Szerintem nem sok vitamin van benne. Mivel sűrítményből készülnek eleve vízzel higgitják. Ha már iszod, akkor tegyél bele citromlevet (frisset). Ja és nézd meg, hogy semmi adalék ne legyen benne. Pl. cukor, tartósító édesítő. A legjobbak a bio levek, de azok árban nem igen kedvezőek.

Ügyi vagy, kitartást!!!!!

48. 8264513f31 (válaszként erre: 47. - Matica)
2010. febr. 16. 07:54

Ismerős a helyzet. Jó lenne nyáron szép bikiniben remek alakkal slattyogni. :)

Na és a nagy álmom, a farmer mini szoknya. Bár széles csípőm van, akkor sem állna jól, de mások is fel merik venni széles csípővel, én miért ne teném? :D


Ma reggel mértem magam -1 kg. Remek. Ma jön a 2. nap, most nagyon jól érzem magam még. Bár tegnap este felé rossz volt. Egyszerűen csak az étel körül járt az eszem. Milyen jó lenne most egy kis halászlé stb. Szerintem ismerős. Én amúgy is egy kis haspók vagyok.

Viszont tegnap olvasgattam a léböjttel kapcsolatban egy másik oldalon. Picit meglepett, a többség olyanokat írt, hogy volt aki kórházba jutott emiatt, sokan leadtak pl: 5 kg-ot, 10 kg-ot szedtek fel az abbahagyásakor. Ettől nagyon félek. Jaj, így is túl sok, és nehéz leadni, még 10 kg-ot nem viselnék el. :)

Ott azt írták, hogy lehet leveseket enni, betét nélkül (tészta és minden más) tehát csak a levét, de csak azoknak, amik nem olajjal, zsírral készülnek, lásd: húsleves kilőve.

Illetve szerintük lehet gyümölcslevet inni 100%-osat úgy, hogy 1dl 1 dl vízzel higítok.


Mi a véleményed erről? Igaz?

47. Matica (válaszként erre: 46. - 8264513f31)
2010. febr. 15. 23:26
Igen az a legnehezebb. De ha fejben eldöntötted akkor nincs megállás! :) Idén nekem is nagy az elszántságom. Szeretném meglepni a párom egy kis külföldi túrával a nyáron. Bár ő sokat jár ki, de mióta együtt vagyunk, még kettecskén nem sikrült összehozni egy jó kis nyaralást. Már nagyon vágyom rá, de nem mehetek strandra ilyen alakkal. Szeretném ha büszke lenne rám. :)
2010. febr. 15. 22:43

:) Köszönöm. El is fogom érni, mert nagyon erős akaratom van, csak mindig a kezdet nehéz.

Majd az új ruhák, stb hidd el, nagyon sokat fognak dobni a hangulatomon. :)

Lassan elmúlnak a bajok, túl kell rajtuk lépni, nincs más lehetőségem. Csak nehéz.

45. Matica (válaszként erre: 44. - 8264513f31)
2010. febr. 15. 21:40

Szia! Valószínű, hogy a vércukorszinted esett le. Az jó ha jobban lettél tőle. Én egy kávéskanálnyit szoktam max. Ha sokat iszol, akár teát is, nem leszel éhes. Lehet, hogy elötte keveset ittál. A tudat még egy két napig játszadozik, hogy halózni kellene de hamar elmúlik. :)

Olvastam a naplód. :) Nekem az a pozitív csajszi jobban tetszik, aki az új életére készül!! :)

Csak így tovább, ügyes vagy!!!

44. 8264513f31 (válaszként erre: 43. - Matica)
2010. febr. 15. 21:14

Szia!


Ma első nap. A végére már kissé korogni kezdett a hasam és kezdett fájni a fejem, ezért ettem 5 körül egy evőkanállal az akácmézből.

Azt írták, hogy léböjt alatt ennyi megengedett, akkor szédülni sem fog az ember. És tényleg abszolut jó, a gyógytea pedig sokkal jobb a gyümölcsnél, mert jobban telíti a gyomrot, szerintem.

43. Matica (válaszként erre: 42. - 8264513f31)
2010. febr. 15. 16:31

Nagyon szorítok neked!!!!! :)

Megnézem a naplódat is. Ha segítségre van szükséged, akár csak lelkileg is, Tudod hol találsz. Tudom, hogy ha elszánt vagy, akkor menni fog!!! :)

42. 8264513f31 (válaszként erre: 41. - Matica)
2010. febr. 15. 07:27

Megnézem azt a diétát, de most a léböjt híve vagyok. Bízom benne, és csinálom. Ma elkezdtem, azt hiszem nem tűzök ki nagy célokat. Mindig csak 1 napra koncentrálok. Kezdetnek legyen a mai nap, az még könnyedén megy, holnap már nehezebb lesz tudom, de remélem kibírom a 3 napot.

Azt javasolták, ha megszédülnék, egyek egy kanál mézecskét. Akkor állítólag kibírom.


Folyamatosan írok a naplómban, meg ide is, így láthatod majd hogy bírom. :)

41. Matica (válaszként erre: 40. - 8264513f31)
2010. febr. 14. 22:06

Én is most barátkozom a zöldségekkel. Ha szereted a kész csomagoltakat eheted azt is párolva, pici olivaolajon. Én is szoktam. Most a cukkini és a brokkoli nálam a favorit, viszont a zöldbabot nem tudnám megenni. A húsokat pedig sütőzacsiba dobom és megsütöm. Nem kell alá zsiradék és mire megsül addigra összedobom a salit. Időben nem sok. Ma vacsira egy fél pipicicit megsütöttem, amig sült összedaraboltam cukkínit, padlizsánt, répát, póréhagymát. Megpároltam és a végén rádobtam egy paradicsomot. Szerintem 20 percnél nem volt több. De ha annyira nincs időd, krémleveseket is csinálhatsz, az is nagyon laktató, és pillanatok alatt megvan.

Mondjuk az esti nagy kajálásokat én már kihagyom, megpróbálok este 6-ig enni.

40. 8264513f31 (válaszként erre: 39. - Matica)
2010. febr. 14. 21:22

Pont az a cél, hogy megint olyan legyek. Ott olyan 57-58 kg voltam. Az 1-2 éve készült. Sajnos azóta a fogamzásgátló és a stressz hatására 67 kg lettem. Életemben soha nem voltam ennyi. Szörnyen zavar, mind lelkileg, mind fizikailag, ugyanis imádok sportolni, futni.

Nem érzem jól magam, borzasztó.


Annyit kérdeznék, hogy én elég megterhelt életet élek, lásd korán reggeltől késő estig egyetem, stb. Nincs időm mindig főzni, és egyedül élek. Baj, ha néha mondjuk a zöldségnapom csak főtt mexikói fagyasztottból áll? Zöldség. Még mindig jobb, mint egy darab csirkecombi. :)

Te ilyenkor miket eszel, amikor egyszerűen nincs időd a főzésre?

39. Matica (válaszként erre: 38. - 8264513f31)
2010. febr. 14. 13:56

Örülök, hogy segíthettem. Ha elakadsz, szívesen megosztom a tapasztalataimat.

Nekem nagyon nehéz volt lemondani a jó kis pöriről, és egyéb nem igazán egészséges kajcsiról. Most is nehéz, mert a páromnak nem tudok ilyesmiket főzni, bár néha becsempészek ezt azt. Állítólag átáll a szervezet a zöldséges kajcsikra de néha én is unom, vágyom néha egy kis bűnözésre. Most sem vonom meg magamtól, csak máshogy csinálom. Van mikor már csöpög a nyálam, mondjuk egy jó kis makaróniért. Desszertes tányérra teszem, és kis villával halózom be, szépen komótosan, minden falatot kiélvezve. De csak délután max kettőig. Persze, nem szabad minden nap bűnözni. Ma reggel, mértem magam, megindultam lefelé. 3 hetet vártam rá, hogy egy kilócska lecsusszanjon.:) Ez most erőt ad, hogy tovább csináljam.


A fotóidat megnéztem, szerintem nem kellene fogynod. Vagy azok régebbiek?

38. 8264513f31 (válaszként erre: 32. - Matica)
2010. febr. 14. 11:30
Ez a váaszod egyébként nagyon hasznos számomra, sokat segítettél.
2010. febr. 14. 11:29
Megkóstoltam egyébként a másik teát is, amit írtam, hát valami isteni az íze.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook