Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküliség biztosítás fórum

Munkanélküliség biztosítás (beszélgetős fórum)

2010. febr. 12. 16:32
Összegezve: nem köthetsz akkor biztosítást, csak 1 év múlva.
2010. febr. 12. 16:31
Ha új mhelyed lesz, akkor nyilván még nem lesz rögtön hozzá 1 éves munkaviszonyod, a biztosításhoz viszont kell 1 év..
2010. febr. 12. 16:31
Benne van, hogy jelenlegi munkáltatójánál legalább 1 éve folyamatos..
4. dc565d70af (válaszként erre: 2. - 89b99f816e)
2010. febr. 12. 16:29
ezeknek a feltételeknek megfelelek, csak azt nem tudom, hogy ha munkáltatót váltok akkor új biztosítást kell e kötnöm?
2010. febr. 12. 16:27
Jó dolognak tartotm ezt a biztosítást, de már ha jól tudom, van olyan cég, ami becsődölt, mert nyilván sok a munkanélküli, illetve sokkal nagyonn munkanélkülivé válni manapság, mint régen. Így viszont nem tudom, meddig bírják majd ezek a cégek..
2010. febr. 12. 16:25
A biztosítást minden 22 és 55 év közötti magyarországi lakóhellyel rendelkező, a Magyar Munka törvénykönyve hatálya alá tartozó, jelenlegi munkáltatójánál legalább 1 éve folyamatos, legalább heti 30 órás alkalmazásban álló, határozatlan munkaviszonnyal rendelkező személy megkötheti, aki megfelel a Biztosítási Feltételek által támasztott egyéb követelményeknek.
2010. febr. 12. 16:21
Segítséget szeretnék kérni, olyantól aki esetleg jártas ebben. Olvastam róla hogy milyen feltételekkel lehet megkötni ezt a biztosítást, pl. hogy egy éve a munkáltatónál kell lennem, kérdésem az, hogy ha most megkötöm a biztosítást és utána egy- két hónap mulva munkáltatót váltok úgy hogy közben nem leszek munkanélküli, akkor folyamatosan él e a biztosításom, vagy akkor újjat kell kötnöm?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook