Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az erőkben felborult az egyensúly a női és férfi.Mi a megoldás? fórum

Az erőkben felborult az egyensúly a női és férfi.Mi a megoldás? (beszélgetős fórum)


19. marduk
2010. ápr. 28. 21:27
Legyenek a Nők nők akik szépek és gyengék,hagyják hogy a férfi kényeztesse tegye a férfias dolgát.Ne a szeretkezéssel büntessétek a férfit hogy nem kap ha nem az van amit akartok.Jön a csömör ha nem változtatsz a módszeren.De egyébként magadat is bünteted.
18. marduk
2010. febr. 16. 17:26
Segíts,hogy egyensúlyban kehesen hozni hisz az otthonodban kell beereszteni ezt a jódöntést.
17. marduk
2010. febr. 14. 16:54
A nők ma nem törődnek magukkal van aki izompacsirta akar lenni.Vannak kik ki nem állják magukat-Tenyér elemző vagyok és amikor rámutatok erre a tényre,hogy a tükör előtt lehangoló a véleménye magáról.Na ez az amire szentelnie kell időt magára.érezze a szépségét a tiszteletet és becslést.Érzelmileg ott is van ez a hiány csak nem gondolkodik el mitől van.
16. spinneli (válaszként erre: 15. - Marduk)
2010. febr. 14. 10:55
értem, de ez szerintem nemtől független, egy egészséges férfinak is tartania kell az egyensúlyt.
15. marduk
2010. febr. 13. 19:08
a passzivitás az amikor nem engedsz annak hogy cselekedj ez nem baj addig amíg csak erről szól az életed mert az aktivitás is olyan fontos és ennek kell egyensúlyban lennie.Ismerni munkamániást vagy az ellentéte.Akinél felborul annak lelki hatásai vannak.Ott is ahol nagyon is passzivitás játssza a szerepet,esetleg más kárára,terhére.
14. spinneli (válaszként erre: 12. - Marduk)
2010. febr. 13. 16:02

mi a konkrét szegmense az általad támogatott passzív női energiának?

miben nyilvánul ez meg a hétköznapokban?

13. marduk
2010. febr. 13. 15:52
A naplómban az életenergiáról írok ha valaki mélyebben szeretne belelátni ennek az alakításában.
12. marduk
2010. febr. 13. 15:48
Mindenki rendelkezik mind a két energiával,van akiben túlsúlyban van ez vagy az ki ki döntse el.A férfias energia az amikor a kezét munkáért nyújtsa, a Női az amikor ezt nem teszi,és mint tudjuk nincs rendben ha valamelyik túlsúlyban van akármelyik nemben.Mindig az erő add tartást,határozottságot.Azért ne az játszón szerepet ki hogy tud erősködni a másik felett.A lélek satnyaságát okozza az ha bármelyik erő,de túsúlyban van valakiben és ez az ami nem jó.
11. 4abfd92b5a (válaszként erre: 2. - Marduk)
2010. febr. 13. 10:46

amugy., nagyon érdekes a kérdésed?!

te ismered a válasz? :)

10. 4abfd92b5a (válaszként erre: 6. - Marduk)
2010. febr. 13. 10:16

érzésem szerint.., inkább a férfienergiák van jelen a minden napjainkban,a technologia fejlödése, magával hozzta a nagyon felerösödö férfi energiákát.

mivel a férfiakban ez benne van rájuk ez nyugtatóhatással van, mig ránk nökre inkább ellenkezöleg, és mivel ezt az enrgiát lehetetlen nem felvenni, igy nekük nöknek, magunkba kellett fogadnunk ahhoz, hogy elviseljük. :)

vannak nök akikre jó hatással van azokra, akikben eleve sokkal több férfias energia uralkodott, de vannak nök, akik ezt nagyon megsinylik, és nem tudnak ezzel lépésttartani (nem tudják magukba fogadni).

szerintem a férfiak nem nöiesednek el, mert amilyen energiák most uralkodnak az a fériakat szerintem még erösebbé teszik. :))

9. c1e9612cd3 (válaszként erre: 7. - C33bd8536b)
2010. febr. 12. 16:36
:) pont erről van szó! És az okos nő, még ma is így csinálja! :)))
8. c1e9612cd3 (válaszként erre: 6. - Marduk)
2010. febr. 12. 16:36

hát ezt most nem igazán értem, hogy mit akarsz ebből kihozni.

Kisugárzása mindenkinek van. És sztem enm az erő sugárzik ki, hanem a személyiség. Pont ezért van aki szimpatikus, van, aki nem. Van, aki vonz, van aki nem...

Zsák a foltját mindig megtalálja.

A kisugárzásán pedig az ember nem tud változtatni.

Az a fajta erő, amiről gondolom, hogy beszélsz, inkább az ember tartásán, szemkontaktusán, kézfogási erején, arckifejezésén látszik.

Erős egyéniség peckesen jár, határozottan fejezi ki magát mondataiban, határozott, erős kézfogása van, határozottan felveszi a szemkontaktust, nem lesütött szemmel jár, és nem bárgyú ábrázattal bámul a másik arcába, hanem az arcvonásai is határozottak.

A gyenge ember mindenben ennek ellentéte. De az ilyen lelkileg is épp oly gyenge ember, mint amilyen határozatlan a döntéshozatalokban.

7. c33bd8536b (válaszként erre: 2. - Marduk)
2010. febr. 12. 16:26
Nem tudjuk! Már nagyanyám idejében is a nő irányított, csak nagyapám ezt nem vette észre:)
2010. febr. 12. 16:26
Az erőről van szó és nem arról mi az erdősége egy férfinek vagy nőnek.Az erő kisugárzik a bensőből mert ha ez nem így van nincs sehol.Most inkább arról van szó erény e.Mer azzá kell tenni.
2010. febr. 12. 16:22
haha. Ha a férfiakra várnék, felkopna az állam.
4. c1e9612cd3 (válaszként erre: 2. - Marduk)
2010. febr. 12. 16:16

sztem valójában mindig is a nő irányított, csak ez nem volt beszédtéma. Csak az emancipációval nyilvánosságra került ez a tény, és elkezdtek róla beszélni. Egy erős asszonykéz, ami irányítja a családot (ebben benne van a ffi is), mindig jó háttér volt a ffi ambícióinak megvalósításához. És valljuk be! Melyik az a pasi, aki el tud képzelni párjául, vagy gyermekei anyjául egy tutyimutyi, sokmindenre alkalmatlan nőt? Hát, azt hiszem nem sokan...

Az csak egy dolog, hogy sok nő tényleg elveti a sulykot, és nem tudja, hogy hogyan is kellene viselkedie ahhoz, hogy női mivolta megmaradjon. De az ilyen nőknek, mint tudjuk, nem igazán van tartós kapcsolatuk, mert ezt se sok pasi viseli el.

2010. febr. 12. 16:04
Az egy dolog,hogy átadják a nők a férfiaknak az aktivitás lehetőségét,de ahhoz kell a férfi akarata is,határozottsága.
2010. febr. 12. 16:01
Mert azt ugye tudjátok a nő átvette az aktivitást a férfitől pedig a női erő a passzivitás.Kevés a Nőies Nő.Átkel adni a férfiaknak az aktivitást,hogy visszaszerezhessék az önbecsülésüket.Vajon a nőies férfit bevállalják a ők?
2010. febr. 12. 15:55
Az erőkben felborult az egyensúly a női és férfi.Mi a megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook