Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik nőgyógyászt ajánlanátok Székesfehérváron? fórum

Melyik nőgyógyászt ajánlanátok Székesfehérváron? (beszélgetős fórum)


8. macika33 (válaszként erre: 7. - 4ab8ac8371)
2020. jan. 11. 08:11
Hat Kecskés doki egy vicc. De a nővédelmibe jó dokik vannak. Ajanlom ifj. Nagy Lászlot. Kedves aranyos alapos.
7. 4ab8ac8371 (válaszként erre: 5. - Nikike1988)
2015. márc. 15. 17:16

Én most voltam az SZTK-ban. Hát ne menjetek oda.

Semmit nem tudtam kérdezni, pedig cetlivel mentem, hogy lányos zavaromban ne felejtsek el semmit.

Kecskés doktor úr körberöhögött....aztán viszlát.

Hát az eredményér vissza megyek, de azt hiszem soha többet.

6. e48ab364a9 (válaszként erre: 2. - Nikike1988)
2010. febr. 13. 19:59

Szia, én a magánrendelésére jártam és eljöttem tőle.

Nem kevés összeget fizettem ki neki, és panaszkodtam neki, hogy itt fáj ott fáj, de még egy UH-t sem csinált, 2 perc után kilökdösöt szó szerint a rendeléséről.

Az Orvosok Házában van a magánrendelése, piszkos volt a vizsgáló, a földön a kukából kiesve hevertek a véres spatulák, annyira tele volt már dobálva, amúgy a 3. voltam azon a napon és tudtommal nem volt előtte más orvos rendelése, ennyire nem cserélnék a kukát vagy mi???

Rákszúrésem volt, 3 hét múlva kellett telefonálnom az eredményért, papírt nem kaptam és nem láttam róla.

Ha csak szűrésra vagy tablettát mennél felíratni én nem ajánlon a magándokit.

Igaz, Szakács doki emberileg ott volt a toppon, de ez az utolsó dolog engem sokkolt vele kapcsolatban és nagyon nagyot csalódtam.

Sztk-t megint nem ajánlon, se más "sztár" nőgyógyászt Fehérváron.

Anyaligal sok, és szerintem ha már akarsz adni neki, akkor te szabd meg (boritékos megoldás) ne pedig fix díjja legyen.

Próbáld meg a Várkörúton a Család és Nővédelmi központot.

Ha nőhöz akarsz mennyi, akkor Dr. Szőke Katalin (50körüli), határozott, kérdezhetsz, válaszol, egyenes, meg lehet beszélni vele a fogamzásgátlást.

Vas Aleftyinához ne menj, orosz nő, gondolhatod...

A két Dr.Nagy férfi, szerintem ők se jók.

Dr Swarzinger, hááááát, határeset.

És azt hiszem még Dr Auth Andrást, ha meglátod a képét a falon már az nevetésre derít, csudapofa doki, anyósom is melegen ajánlja.

Ha valami még érdekelne írj privit, segítek ha tudok.

2010. febr. 12. 14:44
Még arra lennék kiváncsi hogy jár valaki az Sztk-ba Tb-s rendelésre?
4. Nikike1988 (válaszként erre: 3. - Vivinono)
2010. febr. 12. 14:42

én eddig Blaskó Ervinnél voltam de hozzá hiába kér az ember időpontot akkor is sokszor órákat kell várni mert érkezési sorrend van:(

Nagyon rendes orvos de...

2010. febr. 12. 14:34

Csetényi Zsoltot orvosilag és emberileg is ajánlom, óvatosan vizsgál. Gyümölcs u. 2-ben van magánrendelése. (hozzá járok).

A másik hasonló kaliberű orvos: Bata Barnabás. Magánrendelése Orvosok Házában van.

Akivel még találkoztam, de nem szívesen feküdnék a kezük alá: Vegera, Schandl, Orosz.

A többiekkel kapcsolatban nincsenek tapasztalataim.

2010. febr. 12. 13:44

senki:(?

Szakács Szilviához jár valaki ? Róla jókat hallottam

2010. febr. 12. 12:52

sziasztok!

Tb-s vagy magánrendelés is szóba jöhet.

Csak vizsgálat miatt mennék nem terhesség miatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook