Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kíván a férjem, de már én sem akarom fórum

Nem kíván a férjem, de már én sem akarom (beszélgetős fórum)


26. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 9a0e10771f)
2010. febr. 12. 12:00

Ez a jelenseg sokkal elterjedtebb mint gondolnad es ugyanugy elöfordul a nö reszeröl is , nem csak a ferfi reagalhat igy !

A fizikai melo kikeszitheti a nöt is es a ferfit is ugy , hogy honapokig eszebe sem jut a szex !

De , vannak egyebb,egyszerubb magyarazatok pl egyszeruen meguntak egymast,valami masra vagynak stb.... meg akkor is ha , ezt nem valjak be meg sajat maguknak sem ! Az elet közel sem olyen egyszeru ....

2010. febr. 12. 12:00
Én is azt mondom hogy le kell ülni megbeszélni! Mert szerintem hiába találgatunk mi itt meg te magadban hogy mi lehet a baj. az ember bonyolult lény és nagyon sok oka lehet arra hogy nem kívánja a szexet! Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni de azért félre sem lehet söpörni! Amúgy meg sztem is kifáraszthat valakit annyira a fizikai munka hogy ne kívánja a szexet! de akkor is fő a megbeszélés! Sok szerencsét!
2010. febr. 12. 12:00

ÓÓÓ, ez akkor nem könnyű!:(

Ha nem hajlandó megbeszélni a problémát, hanem egyből durva dolgokat mond, akkor nehéz lesz megoldani a dolgot!

Látom több gyereketek van, te is dolgozol?

Nem lehet, hogy téged hibáztat, amiért neki ennyit kell dolgoznia?

Mármint, hogy egy keresetből éltek!

23. 9a0e10771f (válaszként erre: 2. - Fagyongy67)
2010. febr. 12. 12:00
Nem jó ötlet bocsi.A 11 éves nagylányom nem díjazná ha látná úgy szolgálom fel a vacsit, meg igen, ahogy a másik hozzászóló írta akkor szegénynek olyan lenne mint ha kötlelező lenne és akkor az részemről már könyörgés, hogy légyszi ...már meg.:-)))az pedig szerintem megalázó.Úgy hogy mint írtam ott tartok hogy nem vagyok képes változtatni mert nem látom értelmét, mert nem hiszem hogy megváltozik a helyzet, vagy csak egy órácskára havonta 2x.Szóval bennem van a baj, hogy nem vagyok hajlandó újításokra ezek miatt.
22. flasch
2010. febr. 12. 12:00
hetente 2x???? nálunk ó, ha havonta ennyi van...:(
21. flasch
2010. febr. 12. 11:59

amúgy nekem is minden ismerősöm azt taglalja, hogy egy pasi erre bármikor vevő, és ilyenhez nem fáradtak...

hát nem tudom. az elején nálunk is igaz volt ez, de mióta együtt élünk, megkopott a dolog.

és még csak 3 év, mi lesz igy a továbbiakban?! mert amúgy én is azt mondom, ha ez /sem/ működik tökéletesen, akkor hova tovább...

nem egyszerű...

20. 9a0e10771f (válaszként erre: 12. - Motorgyilkos)
2010. febr. 12. 11:57
Igazad lehet, hogy unhatja már a hasonló dolgokat, de kisgyerek és egy nagyobb gyerek mellett elég nehéz variálni.Viszont azt gondolom, hogy ha egy férfinak nincs más gondja mint hogy bemenjen a munkahelyére és dolgozzon és ott fizikai melót csinál akkor az agya járhatna azon, hogy hozhatna egy kis színt a sex. életbe.végül is ő a férfi.
19. 9a0e10771f (válaszként erre: 16. - Ibolya1971.01)
2010. febr. 12. 11:56
Bevallom az első házasságom azért ment tönkre mert én nem voltam hajlandó annyiszor, pedig szerettem őt és jó pasi volt.Most megakaptam hogy valaki még nálam is ritkábban akarja.Én megelégednék heti 2-vel még nehéz meló esetén is.
18. 9a0e10771f (válaszként erre: 14. - Flasch)
2010. febr. 12. 11:54
igen, helyettem szóltál.-)())
2010. febr. 12. 11:53
nemsoká reagálok, köszönöm a hozzászólásokat.annyit gyorsan, hogy nincs olyan, mikor kipihent,mert egy héten 6 napot dolgozik, a hetedik pihen, a nyolcadik megint kezdődik előlről.Mikor táppénzen volt akkor sem volt szinte semmivel jobb a helyzet, pedig alibi táppénz volt, szóval a fáradtság sem 100 %-ék.Azóta tart, mióta terhes lettem és elkezdett nőni a hasam.Ő tagadja hogy ez befolyásolta volna, de hát a tény az tény, hogy azóta változott meg a viszonyunk.Beszélgetni nem nagyon tudunk erről,mert azonnal veszekedésbe torkollik, azt is mondta keressek valaki és legalább akkor jó kedvem lesz itthon, mert ugye most elég frusztrált vagyok hogy 2 hete semmi megint.
16. ibolya1971.01 (válaszként erre: 1. - 9a0e10771f)
2010. febr. 12. 11:52

Nehéz kérdés . Mindenki más eset. mindegy ki hány éves ,ha a szeretet megvan minden megoldható. Nálunk is kevesebb a szex, bár itt én vagyok az inaktivabb ,de tudom hogy a páromnak fontos,igy amit tudok megteszek. Lekell ülni megbeszélni ,mielött még késö lenne ! A szex hiánya nagyon sok baj eredete ! Régen nem hittem ,de már belátom milyen fontos ,ha harmonikus kapcsolatra vágyunk !

Sok sikert !

2010. febr. 12. 11:52

Hát ha egy pasi már reggel sem...!:(((

Legalábbis az én párom reggel mindig kívánja a szexet csak nekünk nincs rá lehetőségünk, mert minket a gyerkőcök keltenek!:)

14. flasch
2010. febr. 12. 11:50

Sziasztok! Nálunk is ugyanez a probléma. tegnap is azt éreztem, hogy most vagy totál máshl jár agyban, vagy már kicsit se vonzódik 3 év után...

persze idővel minden megkopik(persze ???-nem is tudom) de én sem értem...

egyik hétvégén reggel mikor odabújtam volna, az volt a kifogás, hogy reggel nem jó, mert még fáradt.

este meg Már fáradt...

hm, napközben meg meló...

szóval akkor hogy is van ez?!!!

:)

2010. febr. 12. 11:48
Szerintem is kis trükkök, mint a szexi fehérnemű bejöhet. De akkor próbáld meg amikor kipihent. Vagy reggel. Nekem az a tapasztalatom, hogy reggel kívánósabb az ember. beszéltél már vele erről? mert az sem lenne haszontalan, ha megkérdeznéd az okát.
2010. febr. 12. 11:48

Ha régebben sem volt heves vérmérsékletű akkor az eltelt évek múltán egyre ritkábban fogja kívánni. Ha régebben többször kívánta akkor érdekes, és fájdalmas a helyzet. Vagy sivár, egyhangú a szexuális együtlét, értem ez alatt a szinte begyakorolt pozitúrákat, helyszíneket. Vagy gondok, problémák, állandó viták, veszekedések.

Esetleg másik nő a láthatáron. Ne adj isten betegség. Első és legfontosabb lépés a beszélgetés négyszemközt, a probléma feltárása. Itt lehet hogy megkapod a választ, de azt nem ő mondja így nem is lehetsz biztos benne. Beszélj vele erről nyiltan!

2010. febr. 12. 11:47
Én azt hiszem lehet sok oka annak, hogy egyik ember nem kívánja a másikat egy párkapcsolatban szülést követően a nőnél lehetnek a hormonok, a férfiaknál a megváltozott helyzet, több stressz. De ami a legfontosabb, hogy meg kell próbálni megbeszélni a másikkal, mert ketten kell ezt megoldani nem emészteni rajta magát az embernek. Azért párkapcsolat, hogy két ember van benne nem pedig egy.
2010. febr. 12. 11:46
Mióta tart ez az állapot?
2010. febr. 12. 11:44
Én 7 évig bírtam, és vártam a csodára. Mindent bevetettem, de nem oldódott meg.Az ember önbizalma teljesen lesüllyed. A vége az lett, hogy elváltunk.Ilyenkor az ember magában keresi a hibát, hogy miért nem kívánja a férje.Nem jó sokáig várni, mert tönkre megy az ember lelkileg.
2010. febr. 12. 11:44

én szerintem kikészithetheti a férfit a fizikai melo,pláne ha olyan munkát végez amit nem is nagyon szeret,még élni sincs kedve.a párom mikor gyárban dolgozott olyan volt mint egy félhalott,szomorú volt,fáradt,ideges,és ez igy ment mindodáig amig fel nem mondott.

Szerintem a tanga bugyi meg a stb..amikor hazaér fáradtan a melobol nem olyan jo otlet,mert még lehet hogy megis kiván sot osszeszedi maradék erejét és ...

de sokkal inkább jobb ha elmentek egy szabad napján valahová,vikendházba,erdobe,amikor ki van pihenve és o is szeretné.

2010. febr. 12. 11:41
Mondjuk a te párod ugye férfi, tényleg érdekesen mutatna harisnyatartóban meg szexi fehérneműben!:)
6. mamika2 (válaszként erre: 5. - Cickány64)
2010. febr. 12. 11:40

Kiröhögnéd a párodat ha kívánatosnak szeretné mutatni magát előtted?

Akkor nálatok nagy a baj!

2010. febr. 12. 11:36
nálunk pont fordított a helyzet,és ezért ha engem valami ilyesfajta trükkel próbálna meg rávenni,hát elküldeném a francba,és még jól ki is röhögném!:-))
2010. febr. 12. 11:35
Úgy látom ez a téma egyre aktuálisabb mostanság (sajna...) Mi van veletek "férfiak" ???
2010. febr. 12. 11:34
Stressztől, depressziótól, öregedéstől, kiábrándultságtól, másik nőtől.
2010. febr. 12. 11:33
Mint már egy másik oldalon megbeszéltük, az okát kifejezetten én sem ismerem.Azonban az jutott eszembe, mi lenne ha egyik nap dögös melltartóban, tangában , harisnyatartóban várnád haza, igy szolgálnád fel a vacsorát:) Te ismered, hogy reagálna?.)
2010. febr. 12. 11:30

Sziasztok!Nők és férfiak reagálását is várom, abban a kérdésben mitől múlhat el a sexuális vágy egy férfi részéről pár év együttélés után, gyerekszületés után.Bele lehet-e ebbe egy nőnek keseredni és meddig lehet kibírni a sokkal ritkább alkalmakat mint azt ő szeretné.

Mire gondoltok ti nők akik hiányoljátok a sűrűbb együttléteket, mi lehet a háttérben?Eljutottatok-e odáig hogy már nem is akarjátok?És ti férfiak, mi van veletek?Kikészíthet-e egy férfit annyira a fizikai meló, hogy akár két hétig is nem kívánja a feleségét?És mást kívánna-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook