Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaköri leírást keresek cukrászoknak, tud valaki segíteni? fórum

Munkaköri leírást keresek cukrászoknak, tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

6. Bucóka20 (válaszként erre: 5. - Rzsi)
2010. febr. 12. 11:52
Nincs mit!
5. rzsi
2010. febr. 12. 11:51
igen ,ilyenre köszönöm szépen
2010. febr. 12. 10:01

A munkaterület rövid, jellemző leírása

A cukrász termelőtevékenysége során különböző uzsonnasütemények, teasütemények, fagylaltok, krémek és egyéb édességek elkészítésével foglalkozik.

 Munkáját hagyományos és újabb, esetleg saját receptek alapján végzi.

 A munkához kiméri és előkészíti az alap és járulékos anyagokat, valamint a tésztakészítéshez szükséges gépeket, berendezéseket, munkaeszközöket.

 A tésztakészítést lazító és tésztakészítő műveletekkel végzi.

 Sütés után kikészítő műveletekkel állítja elő a cukrászkészítményeket.

 Munkájához szorosan hozzátartozik az egészségügyi, higiéniai és munkavédelmi előírások betartása.

 Felelős a rábízott anyagok felhasználásáért, a gépek, munkaeszközök üzemképes állapotának megőrzéséért.

 Irányítja a hozzá beosztott segédszemélyzet és szakmunkástanulók tevékenységét.

 Kisüzemekben valamennyi munkafolyamatot el kell végeznie, nagyobb üzemekben szükség szerint részmunkaterületre specializálódhat.



Erre gondoltál?

3. rzsi
2010. febr. 12. 09:33
Rákerestem már de konkrétat nem találtam.Egy konkrétat találtam de megkellene hozzá venni a cd-t 11.000-ért.
2010. febr. 12. 09:29
vagy segítségképen google : munkaköri leírás cukrászoknak
1. rzsi
2010. febr. 12. 09:24
Munkaköri leírást keresek cukrászoknak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook