Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ráckevei kismamák fóruma fórum

Ráckevei kismamák fóruma (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2010. aug. 6. 05:49

Sziasztok!!


:DDDDD


Egy órája ébren vagyok. Dörgött egy hatalmasat, ami azt jelenti, hogy Fülöp úr felébred, mert fél a viharban. Artúr rá egy negyed órára elkezdett cict kérni.

Megettem, majd visszaaludt (volna) ha Fülöp úr nem kezdi el az über hisztiét. Le föl járkált a szobába, nem akart aludni. Kimentem vele az udvarra, Artúr addig felfedezte az ágy minden szegletét apával.

Majd a keresztlányom aki 9 fél 10 ig szokott aludni jött, hogy akkor ő felébredt (szerintem izgatott ma utazunk. . . )

Fülöp 5:25 óta alszik. Utána Artúr sikerült megetetnem még egyszer (kis bélpoklos csak úgy rákapott a cicire. . . ) majd kissé nyüglődve és hát simit követelve bealudt apa mellett.

Én most kint a nappaliban keresztlányommal együtt valami idióta mesét nézek a nickelodeonon. . .

Azt hiszem nekiállok a maradék cuccot még összepakolom és elmegyek a pékségbe, hogy tudjak szendvicseket csinálni . . . . közben imádkozom, hogy ne ragadjon le a szemem :S


SZÉP NAPOT!!!

314. Kippy
2010. aug. 6. 05:39

Nem alszom 4óra óta, mert az uram sem alszik. Ő meg egyedül unatkozik, és állandóan beszélgetni akar. Erre, nekem a maradék álmom is kipattant a szememeből. Most meg ő elaludt, én meg várom, hogy a főnökasszony 6-kor keljen.


Másoknál?

2010. aug. 5. 14:52

Halihó- hóhahó???

Valaki aki elújságolja miket csinál mostanában????

2010. aug. 2. 23:08

Én is vagyok... Artúr 4 napja nem kakil.. kissé aggaszt, mert eddig minden nap volt.


Gratula az almaléhez.


Mi mászunk, mászogatunk...


Hulla vagyok, nem tudok eléggé pihenni.


Jó éjt!

2010. aug. 2. 17:39
Most még jobban anyás rajtam csüng egyfolytában. Aminek azért örülök mert nem tart ez olyan sokáig.
2010. aug. 2. 17:36

Sziasztok


Igen én szoktam olvasni, csak nem mindig irok.Nálunk is meleg van, Reni egy picit megfázott, vagy csak a foga jön mert folyik az orra és nyügös meg volt egy kis hasmenése.

309. Kippy
2010. aug. 2. 17:31

Volt lehetőség asszem.

Szeretném titkosíttani a fórumot, mert bolondnak néznek, akik olvassák a hsz-emet. Olvassa valaki??

:O)

308. Kippy
2010. aug. 2. 16:19

Hali a bandának!


Kivel mizu? Merre csavarogtok?

Nálunk nincsen semmi, csak a nagy meleg.


Na, lépek, mert nincsen kedvem magammal beszélgetni.:O)

Pá!

307. Kippy
2010. aug. 1. 12:43

Ma kapott először Gréta almalevet. Egy kiskanálnyi volt csak, de akkor is más mint a tej. :) Egyelöre a művésznő undorát fejezte ki, majd elkezdett "hánynom kell" köhögéseket produkálni. Azért édes volt nagyon, én meg boldog és büszke!

Sziasztok!

306. Kippy
2010. júl. 31. 12:13

Köszöni szépen, így előre is. :)


Én is etetőben játszatom néha, de csak max 3-4 percig. Szoktatás céljából kezdtem el, de nagyon szereti, mert jól meg van támasztva és szépen tud így ülni most már. Kényelmes számára. Persze az első időkben szigorúan döntött támlával félig fekvő, félig ülő helyzetben volt. Kb 2 hetes időintervallumról beszélek.

305. andi2379 (válaszként erre: 304. - Sulawesy)
2010. júl. 30. 22:10

Sziasztok


Reni fél éves korában kezdett ülni, stabilan 7 hónaposan. De nem egyformák mindegyik másképpen és máshogyan csinál mindnet. Nincs elkésve vele.Adrienn lassab volt mindenben. Etetöszékbe én még nem raknám, Reninek se valami kényelmes. Gondolom etetöszéktöl is függ.


Jó éjt.


Szia

2010. júl. 30. 21:51

Sziasztok!


Köszönjük a gratulációkat.

Ha vasárnap elmaradnék a köszöntéssel, akkor Grétinek is minden szépségeset!!!


Andi: 9 hónapos... mikortól ült?? Artúr kissé nehézkesen akar ülni. Már mint nem igazán tudom neki mi a kényelmes. Ha nem stabil akkor is ültethetem etetőszékbe???

303. Kippy
2010. júl. 30. 19:44

Jó éjszakát Mindenkinek!

Az ünneplők is korán ajcsikázzanak azért! :O)


Pussz

302. Kippy (válaszként erre: 300. - Sulawesy)
2010. júl. 30. 13:22

Tééééényleg!!El is feljtettem, mert én a Vasárnapra koncentrálok! :)

GRATULÁLOK!!!!!!


Csodálatosan szép napot!


ps: fogacska numero 2.

301. andi2379 (válaszként erre: 300. - Sulawesy)
2010. júl. 30. 11:00

Sziasztok


Gratulálok Artúrnak. Reni meg már elmult 9 hónapos, el sem hiszem, ugy rohan az idö. Öregszenek a gyerekeink rendesen. Reni már lépeget nagyon erös, ha igy haladunk nyár végére járni fog. Nem tudom hová sietnek ennyire.Adrienn meg iskolába megy, hát én ki vagyok teljesen. Sokszor nézem Adriennt és el se hiszem hogy ilyen nagy lányom van, igy 1hét hijján 31 évesen. De rossz leirni ezt a számot.


Na szép napot nektek!!!

2010. júl. 30. 08:01

Sziasztok!


Artúr ma fél éves! El sem hiszem, hogy fél éve még nagy pocakom volt!!! Agyon is puszilgattam a szentem!!! :D

2010. júl. 28. 13:58

Sziasztok!!

Mi éppen a lakásban teszünk veszünk. Elpakoltunk egy csomó mindent, mert már nem kell Art Úrnak. pl. játszószőnyeg... már egy ideje kicsi neki, de úgy fáj, hogy el kell pakolni.

Most épp kárpitot tisztítok, mert egyik kanapé anyukámékhoz lesz víve. A párnáit már kimostam, de a kanapénak még kell idő...


Én is utaznék szívesen :D

Na majd ha nagyobbak lesznek mehetünk is :D


Mentem vár a meló...

298. Kippy
2010. júl. 28. 13:01

Na, milyen nektek ennyi távol töltött nap után ismét az itthoni hétköznapokat élni?


Ha lenne pénzem, akkor egész évben távol volnék. Bejárnám a fél Világot. Zzzz...

297. Kippy (válaszként erre: 296. - Kippy)
2010. júl. 28. 10:49
dulát=délután
296. Kippy (válaszként erre: 295. - Andi2379)
2010. júl. 28. 10:48

Szia Andi!


Hát, van is miért izgulnod. Remélem, jó iskolát sikerült választanotok. Én már nem lennék újra sulis. Szerintem nagyon le vannak terhelve. Ráadásul teljesen másképpen tanítanak, mint anno minket. Sokszor alig lehet rájönni egy-egy feladatnál mit szeretnének a gyerektől.

Szóval, azért hajrá!!!

Én azért vagyok "csendben", mert a kiscsaj össze meg vissza gurul a lakásban. Nagyon figyelnem kell rá. Illetve reggel 2 órát, dulát 2,5 -et vagyunk a jó levegőn. Este korán, vele fekszek le, mert csak így tudok pihenni.

2010. júl. 28. 08:42

Sziasztok


Nagyon csendben van mindenki. Mi is kezdünk iskola lázban égni. Mindjárt szeptember és Adrienn kezdi a sulit.El se hiszem.Én jobban izgulok szerintem.



Szép napot!!!

294. Kippy
2010. júl. 27. 15:53
Szép napot és jó éjszakát!
293. Kippy
2010. júl. 25. 10:00

Tök véletlen vettem észre. Amikor áttört, azzal nem volt gond. Előző hetek voltak kicsit nyűgibbek, de azt a melegre is simán ráfoghatom.


Sulaw:Csak októberben tudunk menni kevére, mert a legújabbak szerint csak addigra fejeződnek be a munkálatok otthon. Teljesen ki vagyok emiatt. Pedig, annyira készültem már!!!!!

292. andi2379 (válaszként erre: 290. - Kippy)
2010. júl. 25. 09:11

Sziasztok


Én is gratulálok a fogacskához. Szenvedett nagyon vagy észre sem vetted? Nálunk igy volt nem volt vele szenvedés.

291. Sulawesy (válaszként erre: 290. - Kippy)
2010. júl. 24. 20:40

Gratulálok!!! :D


Nálunk még nincs jele... :) Ami késik ...


Puszi

290. Kippy
2010. júl. 24. 19:49

Kint van az első fog!!!! A másik mellette szerintem holnap lesz!! :O))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



Pussssssszzzzz

2010. júl. 24. 09:39
Halihó! Elolvad a gép a nagy ,melegben? Vagy már a billentyűzet kopogtatása is izzasztó???
2010. júl. 20. 21:50

Sziasztok!


Nos zajlanak a napok itten. Tapolcán vagyunk, tegnap megérkezett a párom is így egy etet most ő is itt lesz velünk aztán megyünk vissza Ráckevére, aztán meg jön majd a keresztlányom is 2-3 hetet lesz nálam.


Ma voltunk Keszthelyen és bevásároltam ruhákból. Illetve főleg a szüleim kényeztettek el engem :D MEg Art Úr is kapott pár apróságot.


Remélem Veletek is minden rendben. Pussz

287. andi2379 (válaszként erre: 286. - Kippy)
2010. júl. 20. 13:38

Szia


Hát persze hogy hiányoztatok. Jó volt mamázni de azért jobb itthon. Reni 9kg40 és 75cm 9 hónaposan.

286. Kippy
2010. júl. 20. 13:35

Szia Andi!!!!


Azért, hiányoztunk?? :O))


Szia Sulaw!!!!


Nagyon jó a szélkerék-babák képe.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook