Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ráckevei kismamák fóruma fórum

Ráckevei kismamák fóruma (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
345. Kippy
2010. aug. 20. 11:37

Egy gyors: Jó Étvágyat az ebédhez!!!!! ;O)

Remélem mindenki élvezi a családozást!


Na, jónak lenni.

2010. aug. 18. 22:23

CSak egy gyors esti köszönés!!


SZIASZTOK!!! :D

343. Kippy (válaszként erre: 342. - Andi2379)
2010. aug. 18. 15:36

Sziaaa!


Már kezdtünk izgulni, hogy mi van veled!!!!

Ejnye bejnye!!!

342. andi2379 (válaszként erre: 338. - Kippy)
2010. aug. 18. 14:56

Sziasztok


Megint mamáztunk azért nem voltam. Reni is igy volt az eljén alig birtam a szájába adni a kanalat, próbálgasd türelemmel megfogja tanulni.

majd jövök mert még csomagolnom kell.


puszi

341. Kippy
2010. aug. 18. 11:41

Meghalok ettől az allegiától!!!! És idén sem szedhetek rá semmit. Nagyon fárasztó.


Kinél mizu?

Gréti elég anyás tegnap óta. Nem tudom mi van.

340. Kippy
2010. aug. 16. 14:38

Örömmel olvasom Artika gasztronómiai kalandozását. Ez bíztató. Asszem mi is kihagyunk pár napot az életünkből a kajával.


Júj, én nagyon jól éreztem magam. A kutyák kerti kutyák lettek, és túléltek egy vihart is. Nagyon büszke vagyok rájuk. Igazi házőrzők, mint az kiderült. Legalább is a kicsi, de pár nap után a boxi is kapizsgálta, hogy nem csak a levegőbe ugatunk. Nagyon tiszta és pihentető volt a levegő, ami hihetetlenül jól esett. Szupi amikor kinti reggelivel kezdődik a nap, és nem hallod a buta szomszédokat. Bár, én az allergiám végett állandóan orrot fújtam és Grétit nem tudtam letenni a földre, mint itthon, mert járólapozva van a ház. Nálunk a laminált puha, és nem olyan hideg. Így sajna nagy gurulások nem voltak ez idő alatt, de sebaj Tóbiás. Helyette végig izgultunk egy vitorlásversenyt, és élveztük a csodálatos balatoni hangulatot. Nagyon jó volt apával ez az egy hét. Távol mindentől és mindenkitől. Csak a céges telója csörgött sokat, de ez nem tudott belezavarni a boldogságmámortól rózsaszín kis ködömbe. Feltöltődtem, és minden feszkót ki tudtam engedni. Októberben megint megyünk egy 7végére. Igaz, akkor jön a gyereke is :( majd. De,az is jó lesz.

Azért, egy biztos. Ha jövőre, vagy valamikor Gréti nem szopizik már, akkor anyuéknál marad a nyaralásunk idejére. A kutyák meg mennek panzióba (mert a Totot minden hová magunkkal kellett vinni, hisz kibújt a kapu alatt utánunk). És hát azért az volna az igazi kikapcsolódás.

2010. aug. 16. 10:37

Szia!


Andi nem tudom merre járt... én meg egyedül írjak magamnak pár sort??


Jól éreztétek magatokat??MESÉLJ!


Hozzátáplálás: Elég jól meg, bár van amit első egy-ét alkalommal kiköp aztán utána meg megeszi. Mi mikor megpróbáltuk utána kihagytunk egy hetet, mert semmi nem kellett neki. Aztán egy hét után újra kezdtük az egészet, és kopkop kop talán mondhatom sokkal jobban megy.

Amit eszik, alma, banán, őszibarack, krumpli, sárgarépa, SÜTŐTÖK (ez a favorit) és ma próbáljuk ki a rizspépet barátnőm javaslatára...


Artúr is van, hogy nem nyitja a száját, de betolom utána meg cuppog :D


Pussz NÉKTEK!

338. Kippy
2010. aug. 15. 14:18

Halihó csajok, és Artika!


Itthon vagyunk. Nem örülök neki, de ez van.

Nem nagyon aktívkodtatok a portálon az biztos. Mi ennek az oka?


Gréti nem akar hozzátáplálódni. :( Sokszor öklendezve jelzi, hogy nem kell a püré. Mindent kipróbáltam. Még üveges kaját is vettem, de semmi eredmény. Amint rájön, hogy mi van a kanálban vége. Összeszorítja a pinduri száját, és még el is fordul. Mikor érik majd meg rám? Mikor tátja majd nagyra a száját a kanál láttán?

A sült-tejes alma is csak kb 12 kiskanál volt eddig összesen amióta először adtam. Sulaw, nálad mizu ebben a témában?????

Andi, van valami tanácsod?

2010. aug. 13. 13:59
Na még tart az egy hét??????? :D Jó időtök van az tuti :D
2010. aug. 8. 10:57
Jó utat!!!
335. Kippy
2010. aug. 8. 06:38

Na, mi indulunk a Balcsira! :O))))))


Páfrány, és legyetek jók!

Ha tudok, írok.


Pusssz

2010. aug. 6. 17:42

Sziasztok


Itt vagyok ám, csak sokszor csak elolvaslak titeket( már ha irtok) mert irni nem mindig van idöm. Reni egyre többet mozog, bejárja a lakást és igen csak oda kell figyelnem. Ma már két lépést megtett magától és tetszik neki nagyon, mert egyfolytában ezt csinálná. A balcsira én is mennék pár napra, de szerintem ez most nekünk nem jön össze. Majd csak rá kapnak az uj izekre a babák. Jól haladtok szerintem.


Jók legyetek.

Majd jövök.


Sziasztok!

333. Kippy
2010. aug. 6. 16:18
Ja, és a nagy újság: megyünk kutyásostól Grétisestől apával Balatonalmádiba egy egész hétre Vasárnap!!Én annyira, de annyira boldog vagyok, hogy júúj. Az első igazi {szűk (O:} családos nyaralásunk. Boldogságfelhők lebegjetek!!!
332. Kippy
2010. aug. 6. 12:17
Sült alma turmixolva anyatejjel higítva! Mint a kacsa a nokedlid. :O))))
2010. aug. 6. 07:17

Artúr most két napja a 10 órai helyett/mellett kap őszbarackot, sütőtököt almával.

Mi már egy ideje próbálkozunk ezzel azzal, de nem az igazi. A lényeg,hogy legyen tej, aztán ahogy a fiatal úr szeretné.

Fogunk még nincs, a doki néni szerint nem is úgy néz ki a dolog, mintha mostanában szeretne kibújni. Én örülök s, mert a ciciket féltem a fogaktól :D


Egy napra utazunk el, kíváncsi leszek Artúr, hogy bírja.

Viszont Fülöp úr marad itthon. Olyan lelkiismeret furdalásom van emiatt :S Szegénykém egyedül itthon. Jó anyósom kiengedi, beengedni, eteti. De akkor sem úgy bánik vele ahogy én tenném ... Ha éjjel meg vihar lesz szegénykém egyedül itt be fog pánikolni :S

Oly nehéz szívvel hagyom itt, de hát egy 10 éves és egy fél éves lesz velünk... nem tudom ha még a kuttyot is bevállaltuk volna mi lenne...


Jó sétát nektek, folytatom a készülődés, szendvics készítést!

330. Kippy
2010. aug. 6. 06:44

Na, reggelizek aztán tipi le.

Apát leküldtem 6 után a csajokkal, hogy meg ne ázzanak. Ők bezzeg úgy horkoltak, hogy már nekem kellemetlen volt.

329. Kippy
2010. aug. 6. 06:42

Jó, mondjuk én sem vagyok oda az almáért. Talán ma az őszi jobb lesz.

Arti mit nyomat?

328. Kippy
2010. aug. 6. 06:32

Mindig 6 óra 2 perckor kel, ha 8 kor elalszik.

Neki sem jön be a hozzátápi. Eddig csak alma volt, tegnap már híg pürének turmixolva. Csak kóstolgat még a szopik között. Azt mondták nem baj, mert a fő táplálék 1 éves korig a tej. Csak a fogai végett kezdtem el parázni, hogy majd 8-9 hónaposan már rágicsálni kellne pl. kiflicsücsköt stb.

Nálatok sem igazi még a téma?


Na, lépek!

Ma utaztok?

Én kakaót nyomatok, aztán 8kor megyünk sétálni, ha esik ha fúj.


Pussssz

2010. aug. 6. 06:05

Na gondolom ébren a kiscsaj...

Hozzátáplálással hogy álltok?? Artúr nem igazán szereti... de azért próbálkozunk.

2010. aug. 6. 06:03

Nálunk Artúr a nagy melegben éjjel kettőkor kelt, meg utána össze vissza.

Most, hogy nincs az a nagy meleg olyan 3/4 öt - 5 körül ébredezik majd alszik 8-9 ig :D Akár csak én :D

2010. aug. 6. 06:01
Gréti mindig 6 kor kel pontban????
2010. aug. 6. 06:01

Fülöp már alszik jó ideje :D


Elment a vihar, s mint aki jól végezte dolgát alszik tovább, bezzeg én...


Na iszom egy koffit :D

2010. aug. 6. 06:00
Megyek anyósomhoz át, iszom egy nagyon lájtos tejeskávét ( nagy bögre tej és pár kiskanál kávé...)
322. Kippy
2010. aug. 6. 05:59
Szegény Fülöp Úr! Ne engedd, hogy a nick.lod. butítsa szegényt, csak mert a kislány azt nézi. Ez még jobban tépi az idegeit, mint a vihar.
2010. aug. 6. 05:58
oh igen, bár mi utazunk , Sanyi vezet én alszom majd gondolom :S
2010. aug. 6. 05:58

Igen a fórumon... Fáradt vagyok...


Lassna összeszedem magam és a keresztlányom oszt irány a bolt

319. Kippy
2010. aug. 6. 05:57
Haha! Akkor ma mind a ketten jól fogunk kinézni. :O)
318. Kippy
2010. aug. 6. 05:56
Már, mint hogy itt?
317. Kippy
2010. aug. 6. 05:56
Ja
2010. aug. 6. 05:51
Itt vagy esetleg???
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook