Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ráckevei kismamák fóruma fórum

Ráckevei kismamák fóruma (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
465. Kippy
2010. okt. 17. 12:11

Sula! Nekem a péntek délután is jó.


és, mellesleg, csak úgy, nem nagy dolog, de:

MÁÁÁÁSZIK!!!!!!!!! ::::OOOOOO)))))))

464. Kippy
2010. okt. 16. 20:39

Én nem tartanám meg egyben. Már mint ez az első és mindenki számára legfontosabb szülinap. Prioritást élvez mindenkivel szemben. :O)

Jól van, na! Tudom, hogy nem számít kivel ünnepel, mert úgy is Renike lesz a legfényesebb csillag azon a napon. Én adnék neki külön szétkenni való süteményt is. Hihi! Csudavicces és élvezetes volna mindenki számára.


Sula, nekem jó a vas. Szupeeer! :O))))

(És most jön a csak...) Viszont csak délelőtt, mert ebéd után indulni akarok a vasárnapi dugó előtt haza. A jó még?

2010. okt. 16. 18:02
Azaz igaszság hogy nemvagyok valami ügyes cukrász, egyszerü sütiket megcsinálok de szülinapitortát még nemigazán mertem. Köszönjük a gratulációt.Játékot kap ilyen kézségfejlesztöset nagyon szereti az ilyen dolgokat. Van a közelünkben egy jó cuki onnann rendeltünk. Jön az öcsém mert neki meg holnap lesz a szülinapja igy megtartjuk egyben.
462. Sulawesy (válaszként erre: 461. - Sulawesy)
2010. okt. 16. 17:56

Az előző üzenetem második fele Andinak szól, de gondolom sejtettétek :D


Puszi

461. Sulawesy (válaszként erre: 459. - Kippy)
2010. okt. 16. 17:55

De megyek haza pénteken, mert vendégek jönnek, de vasárnap ráérek egy jó kis duna parti sétára. Fülöp Úr elkísérhet??


Hát ha esetleg elfelejteném akkor előre is Boldog SZÜLETÉSNAPOT! Mit fog kapni?? Milyen torta lesz?? Te sütöd?? Van valami ötlet, vagy jó tanács?? (majd a későbbiekre gondolok :D )

2010. okt. 16. 15:52

Sziasztok


Drukkolok én is a Grétinek, ilyet még nem hallottam. Nálunk minden rendben vagyis a lányoknál. Én ugyanis a fogaimmal szenvedek fáj az összes.Renit kedden ünnepeljük. Már 1 éves annyira öregszenek ezek a babák...


na jók legyetek majd jövök.

459. Kippy (válaszként erre: 458. - Sulawesy)
2010. okt. 16. 13:04
Fel nyomja magát, és mászik is. De, gyűlöli. inkább elengedi magát és kúszva szenved. A tornán, amikor mászatját, akkor is ezt produkálja. Kevét kérdezed okt.végére. Most 22.-én megyünk le, és ott leszünk 7végén. Te akkor még nem vagyok, igaz? De, megyek én bármikor, amikor jó neked.
2010. okt. 16. 11:51

Halihó!


De akkor ezek szerint megy neki a kúszás? Akkor onnan egy lépés a mászás!! Nagyon drukkolok? Tényleg lehet érdeklődni ennek milyen oka van, hogy ez neki rosszabbul megy??

Amúgy október végén eljöttök??

457. Kippy
2010. okt. 15. 16:50
Gréti akkora nyögésekkel kúszik, mintha fájna neki. Tiszta ideg. Ez norma?
2010. okt. 13. 12:34

Sziasztok!

Én tanulgatni próbálok, így leköltöztem két hétre anyukámékhoz. Egyenlőre adatokat gyűjtök, meg a szabadidőmbe amit magamnak adok Artúrozom kicsit. No meg Fülöpöt sem lehet kihagyni a sorból, kiharcolja magának :D

Most durmol mind a kettő, anyukáméknál lent a kanapén, egyik fele meg van csinálva Fülöpnek a ásik végén meg Articsókám. Olyan kis édesek :D

csóóóóókk

455. Kippy
2010. okt. 13. 09:56

Bocsánat. Én itt vagyok, de csak olvasok, mert alig van időm. Pörgés van egész nap. A barátnőmet bevitték 21hetesen a kórházba, mert szúrt alul a pocak nagyon. A mini szabadidőben őt szórakoztatom az irományommal.

Amúgy mizu? Gondolom, nálatok sincsen megállás. Éde kicsi Renike, pakolsz ezerrel, igaz??? :))

Nekünk is most tízórai, aztán friss levegő.


Amúg gondom van a kajával. Nem akar nagyon enni. Tiszta disznóól van nálunk kajaidőben. A hajamon, a földön, a kutyán... Nem tudom mire vélni.Remélem, csak egy fázik. Rövid fázis.


Pussz

2010. okt. 13. 07:52

Sziasztok


Sehol senki merre jártok?

453. andi2379 (válaszként erre: 452. - Sulawesy)
2010. okt. 7. 06:53

Jó reggelt


Köszönjük szépen!!!


Jövöhétvégén az elsö szülinapját ünnepeljük. El se hiszem hogy ekkora.

2010. okt. 6. 22:23

Szia Andi!

BOLDOGSÁGOS NÉVNAPOT A LÁNYKÁDNAK!!!!

Puszi

451. andi2379 (válaszként erre: 450. - Kippy)
2010. okt. 5. 15:20
Már az oviban is járt szeret táncolni. Sokat voltak fellépni, itt helyben. Jaj nagyon huncut Reni én még nemtalálkoztam ilyen gyerekkel, okos is. Most nem fényezni akarom de tényleg sokszor ledöbbenek hogy még milyen kicsi és mennyi mindent tud.Tegnap megvolt az elsö olyan esésünk ami egy kis vérzéssel végzödött. Megütötte a fogát. Sajnos lesznek még ilyenek, nagyon kis virgonc. Az ágyon ugrál állandóan.
450. Kippy (válaszként erre: 449. - Andi2379)
2010. okt. 5. 15:02

Hát, ez édes lehet. Már mint a segítés. Én általános estben moccani sem tudok Grétától. :)

Aerobikozik? Honnan az ötlet? De jó!!

449. andi2379 (válaszként erre: 448. - Kippy)
2010. okt. 5. 10:00

Sziasztok


Reni most aludt el ugyhogy megyek fözni. Délután Adriennek aerobic ha nem esik az esö akkor megyünk, mert apa megy dolgozni éjszakára és viszi a kocsit is. Mig alszik addig szoktam én is megcsinálni a háztartási munkákat,mert utána csak segitséggel lehet. Ugyanis Reni szeret segiteni csak ö pl kifele pakol a szekrényböl.


Na jók legyetek


pusz

448. Kippy
2010. okt. 5. 09:19

Jó reggelt!


Nem is tudom, hogy mit kellene ma progi gyanánt tennünk. Én már felmostam és hasonlók. Szóval, mára csak játék. Meg persze jó volna, ha egy hajmosás is bele félre a mába. Teljesen el vagyok már igénytelenedve ezzel a 8perces fürdőszobai tartózkodással. Apa nem tartott ígéretet. :(


Sulaw, mikor lesz vége ennek az önostorozásnak(tanulás)?? Hát, én továbbra is azt mondom, számomra lehetetlen küldetés volna. Egy csepp türelmem sem volna hozzá. Nem tudnék koncentrálni az tuti. Ügyi vagy csajszi!


Andi, mizu nálatok? Ti mit csináltok napközben??

2010. okt. 3. 22:16

Sziasztok!

Symaban vagyunk10 ig...no meg tanulok is közben... _S

Időm kevés


CSÓÓÓKKK!!!!

446. Kippy
2010. szept. 29. 18:02

Utálom a szelet!!!! Szegény Csöpike is.

Apa meg jó későn jön haza. :(

És már 3 hete kérek tőle 2 órát a fürdőben. Eddig semmi. Remélem holnap lesz a napja. Szurkolááááss csajok!

2010. szept. 28. 10:57

Sziasztok


Nálunk is sláger a papucs söt a cipö is mindegyiket megrágja. Tegnap voltunk cipöboltban hát elvolt, leszedte a cipöket a tépözárasokat és elvolt velük. Igen nagyon száguldozik a lakásban, én meg csak pakolok hogy ne legyen semmi az utjában. Sajnos ösz van sokszor én semtudom mit adjak rá. Rétegesen kell öltöztetni ha lehet, szerintem.

444. Sulawesy (válaszként erre: 443. - Kippy)
2010. szept. 28. 10:01

Halihó!!!! A papucsom az nálunk is sláger, már egy ideje, de még mindig...

Most egy kis náthával küzdünk, de talán nem lesz komolyabb....

ÚTÁLOM ezt az időt, mit adjak rá, mikor vegyem le, mennyit vegyek le, mennyit ne....

443. Kippy (válaszként erre: 442. - Sulawesy)
2010. szept. 27. 17:30

:O)))))))

Nem baj. Zaklassa csak az anyját! Az enyém egyelőre beéri a papucsommal. :)

2010. szept. 27. 12:53

Sziasztok!

Az osztály találkozó nem volt a legjobb, 32 ből 16 mentünk el... Azért a meg ott volt, velük jókat beszélgettünk :D Artúr ma zaklat folyamatosan :D Kis mászógépem... nem hagy semmit se csinálni, mert h teheti akkor bennem, rajtam áll fel... ZAKLAT MOST IS!!!!

441. Kippy
2010. szept. 27. 10:47
Szóval??????? :)
440. Kippy
2010. szept. 26. 11:53
Milyen volt az osztálytali?? Hol voltatok? Mindenki ott volt? Mesééééééééééjjjjjjj!!
2010. szept. 25. 17:23
Sehol, a senki???
2010. szept. 23. 20:09

Igen van egy két ember akivel tartom a kapcsolatot, amúgy gimis találka.

Ma voltam kozmetikusnál, jól esett kicsit kényeztetni magam :D

Andi: Nálatok is zajlik az élet? Reni száguldozik a lakásban? Artúr már lépeget a kanapé mellett. Jobbról - balra, balról-jobbra.. Mászik ezerrel, nincs akadály, amiben tud megkapaszkodik és feláll.

Remélem kihasználjátok még ezeket a gyönyörű vén asszonyok által küldött időt!!!

437. Kippy (válaszként erre: 436. - Sulawesy)
2010. szept. 23. 11:25
Osztálytali. Az nagyon izgi akkor. Milyen (általános, gimis..) Van akivel tartod a kapcsolatot azért?
2010. szept. 23. 09:19

Sziasztok!

Mi megyünk sokfelé apával. Elkísérjük mikor árut szállít és aztán eltöltünk egy kis időt együtt...

Mi is sokat vagyunk kint a jó időben :D

Ma megyek kozmetikushoz hétvégén meg osztálytalálkozóra...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook