Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ráckevei kismamák fóruma fórum

Ráckevei kismamák fóruma (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
495. Kippy (válaszként erre: 494. - Sulawesy)
2010. nov. 16. 22:25
Na, ennek roppant mód örülök!! De, tényleg. Pont ma jutottál eszembe, amikor megint babkocsis invázió volt nálunk. Ezernyi nyomulós kismama, akik ki voltak éhezve az emberekre. Féltem. El vagyok én bárkivel. Na, de ami sok az sok. A lányom alszik, ezt senki sem zavarhatja meg. Ja, és van jó pár babakocsi+kutya kombi is. Tök tuti. Persze, 2 kutya+kordéval kinézettel még mindig én vagyok csak az egyetlen. :) Szóval, nagyon tetszene itt Arti anyunak, no meg Fülöp Úrnak is.
2010. nov. 16. 16:40

Kippynek: FEJLŐDI A szociális hálóm!!! :D


Ma két kismamával is találkoztam akikkel beszélgettem és telefonszámot cseréltem!! :D


Nagyon izgik a napok mostanában!!! Artúr is egyre aktívabb!!

2010. nov. 15. 00:06

Sziasztok!


Jövök holnap, mozgalmas hétvége volt,a köv. hétvége is az lesz.


Csók a csajoknak!!!

492. andi2379 (válaszként erre: 491. - Kippy)
2010. nov. 13. 14:52

Helló


Mi már jobban vagyunk szerencsére, most már rosszalkodik nagyon. Éjszaka sem fulladozik már. Olyan rossz volt mikor lázas volt és nem rosszalkodott. De mostmár minden a régi. Neked meg jobbulást kivánok.



puszi

491. Kippy
2010. nov. 13. 10:18

Hol vagytok?? Haldoklik a cuccos. :O(


Még mindig beteg vagyok. Jó volna, ha átmenne rajtam egy úthenger. Szerintem , felfrissülnék tőle. :D

490. Kippy (válaszként erre: 489. - Andi2379)
2010. nov. 10. 11:27
Csak hűtőfürdőt ne kelljen sose csinálnom...
489. andi2379 (válaszként erre: 488. - Kippy)
2010. nov. 10. 11:16

Egyszer volt már lázas pont a keresztelöje elött, az is valami virus volt és két napig tartott. De most a hétvégén borzasztó volt magas láza volt, alig birtam levinni neki. Ez a legrosszabb amikor a gyerek beteg.Ez a társasház azthiszem 70-ben épült. Szépitgetjük a magunk izlése és pénztárcája szerint.


Jobbulást mindenkinek!!

488. Kippy (válaszként erre: 487. - Andi2379)
2010. nov. 9. 19:52

Ja, köhécsel rendesen. Éééés, felébred rá amikor alszik. Szubbasszus. Gyógyuljanak hama hama a lányok.

Reni volt már lázas? Mennyi idősen? G. még sosem. Valamiért úgy félek tőle. Valószínű, mert még sosem volt ilyen.

A fürdő sem lesz egy sétagalopp. Ez hány éves ház, ahol a lakásotok van? Ezek csak esztétikai dolgok, igaz?


Jó éjt!


ui. Sulaw nem nagyon aktíkodik a saját fórumán!! Grrrrr!!!:O)

487. andi2379 (válaszként erre: 486. - Kippy)
2010. nov. 9. 19:32

Sziasztok


Gréti is köhög nagyon? Reninél már múlóban va, szerencsére. A lakás egyszer majd kész lesz, mindig van mit csinálni rajta. A wc sincs még kész teljesen, jövöre a fürdöt akarjuk. hát ez van


na pá

486. Kippy (válaszként erre: 485. - Andi2379)
2010. nov. 9. 11:38

Na, ez remek. Gréta is 5féle cuccot kapott ma reggel a dokinénitől. Egyiknek pocsékabb az íze, mint a másiknak. Azt mondta, hogy nyugodtan altathatom kint ilyen szép időben. :) Nem akartam mondani, hogy nekem ez most annyira nem esik jól. Talán holnap. Ma csak annyit napozhatott szélárnyékban, amíg apa felszaladt pénzért a patikához. Majd elsétáltunk (3perc oda vissza). Mára ennyi jutott.

A lakásotok már teljesen kész lett?

485. andi2379 (válaszként erre: 484. - Kippy)
2010. nov. 8. 15:26
Sajnos hörghurut. De mi is köhögünk csak nem ennyire meg nem vagyunk lázasok. Valószinü hogy virus. Kaptunk gyógyszert, mostmár gyógyulgatnunk kell.
484. Kippy (válaszként erre: 483. - Andi2379)
2010. nov. 8. 13:18

Helló


Szegénykém!G. is holnap reggel megy dokihoz, mert olyan schleimosat köhög. Én lázas vagyok tegnap óta.:(

Na, majd mesélj, h mi volt...


Pusssz

2010. nov. 8. 12:34

Sziasztok


Megjöttünk, vége a szünetnek. Sajnos a hétvége már nem jól telt mert Reni beteg lett. Most megyünk orvoshoz. Majd irok


puszi

482. Kippy
2010. nov. 5. 14:38

Hali!


Őrült tempót követek le már én is nap mint nap. Hihetetlen. Valóban nem lehet nagyon segítség nélkül semmit csinálni. Már mint, Gréta kíváncsiskodó segítsége nélkül.

Hisztikezdemények vannak, amiket én arra vezetek vissza, hogy a töke ki van az ortopi cimpi okozta korlátokból. Szerintem, kissé fájhat is. Olyan lehet, mint a fogszabályozó. Hmmm.Sóhaj.

Apa nagyon kedves mostanság. Nem tudom mi van vele. :) Biztosan a szép napsütéses öszi levelekkel teli napok. Vagy nála ez már a harmadik tavasz??? :D Tök jó.


Ma reggel 8tól 10ig sétáltunk. A boxerem agyon hajszoltatta magát a kis vizsla barátaival. Még most is alszik. Lehet, hogy meg kellene lökdösnöm? A hűtőre sem reagált még ma. ;)


Nálatok????

2010. okt. 31. 11:52
Érezzétek jól magatokat!!!!
2010. okt. 31. 05:38

Sziasztok

Nálunk elkezdödött az öszi szünet, megyünk is a mamáékhoz, ugyhogy nem leszek.


Addig is jók legyetek

puszi

2010. okt. 31. 00:12

Halihó... egy kettő van fenn a naplóban :d


Veletek mizu???

478. Kippy (válaszként erre: 477. - Sulawesy)
2010. okt. 27. 19:14
Sok szép képet Artiról!
2010. okt. 27. 10:53

Nos mi hosszú út elé nézünk,ma megyünk lengyelbe...

REmélem minden rendben lesz!


Szép napot Nektek!

476. andi2379 (válaszként erre: 475. - Kippy)
2010. okt. 26. 09:11

Sziasztok


Azt nem mondanám hogy csendesek de tényleg nincs sok gond velük, illetve Adriennel néha igen suliba szokott rosszalkodni.Makacs is egy kicsit de amugy nincs gond. Féltékeny nem igazán volt vagy nem mutatta annyira, szerintem azaz egészséges féltékenység benne van, de az nem baj.


Igen ez legyen a legnagyobb gondotok, meg inkább most kezeljék mint amikor már nem is segit.


Na puszi


megyek mert Reni álmos, kikészit ez az idö...

475. Kippy
2010. okt. 25. 20:14

Nagyon éééédes. A kedvenc képem nem bulis lett. :) "Adrienn karjában szunnyadni." Isteni. Nagyon büszke lehetsz mind a kettőre. Nem ismerem személyesen a lányaidat, de a képeken nagyon jól nevelt, kedves, csendes csajoknak tűnnek. Gondolom, azok is. Adrienn nem féltékenykedik a Renire sosem?


Már az én lányom is sok dolgot ért. Hamimami, mosógép, kutyák név szerint, autó ...Hú, sok mindent. És integet a kis kezével, ha te integetsz vagy monod, hogy csáu.

Képzeld, ortopéd szandit kell éjszaka viselnie csütörtöktől. Ha, nem tenné kissé csámpi lenne. Az meg nem túl szexi. Amúgy is magas a rüsztje, amit apától és anyumtól örökölt. Remélem, ez lesz a legnagyobb gondunk később. :) Majd el mehet jó korán pedikűröshöz, hogy jól érezze magát. Apa fizet.

474. andi2379 (válaszként erre: 473. - Kippy)
2010. okt. 25. 12:07

Szia

Átadom.

Nem volt fárasztó. Volt más gyerek is igaz nagyobbak. Reni már sok mindent. Ugye már megy vagyis néha szalad. Tévét kapcsolni, már szinte tudja melyik gomb mire jó.Megérti amit mondok neki. Persze ha azt mondom nemszabad azt azért is csinálja. De hát ez igy szokott lenni. Nem azért mondom mert az én gyerekem de nagyon okos, szinte mindent megold nagyon hamar.Beszéd az még kevés, vau, ham,ne, meg ilyenek.

473. Kippy (válaszként erre: 472. - Andi2379)
2010. okt. 25. 11:45

Puszi neki. Már igazi nagy baba!

Karamell torta. Hmm. Még nem ettem olyat :)

Fárasztó volt a party? Volt más baba is vendégnek?

Na, meglesem G.vel a képeket.


Miket tud már Reni, így egy évesen? :))

2010. okt. 21. 15:02

Sziasztok


Tudom hogy elmult de csak most értem ide.Na hát élvezte nagyon a kiscsaj, érdekes volt neki a torta, a gyertyát akarta megfogni. Enni sokat nem evett belöle, sajna nem fogdosta meg. Nem tudta még elfujni a gyergyát sem. Majd jövöre. Az ajándéka játék volt. Kapott csörgö, zenélö, dolgokat. Ezek tetszettek neki. Rakom fel egy pár képet is. Ja és karamell tortája volt.

471. Kippy (válaszként erre: 470. - Andi2379)
2010. okt. 20. 20:47

Már elmúlt a később!!!!! :)))


Pussssz

2010. okt. 20. 07:16

Sziasztok


Köszönjük a gratulációkat. Reggel 7óra 27perckor született. Majd jövök késöbb a beszámolóval meg a fotókkal.

2010. okt. 19. 21:21

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT RENINEK!!!


Várjuk a beszámolót!!

468. Kippy
2010. okt. 19. 20:16

BOLDOG SZÜLINAPOT RENIKE!!!!!!! :O*

Hány órakor születtél meg kicsi angyal?


ui:ma írom, mert holnap nem leszek :)

2010. okt. 17. 12:32
Majd beszámolok részletesen, kedden tartjuk.
466. Sulawesy (válaszként erre: 465. - Kippy)
2010. okt. 17. 12:17

Juhéjj!!!!! GRATULÁLOK!!!!!! DE IGEN IS NAGY DOLOG!!!!!


A péntek délután is jó, bár az nem 100%, mert aznap megyünk vissza a szüleimtől és ha Sanyi esetleg nem dolgozik délután akkor lehet családozunk, ha dolgozik akkor oké, de telefonon értekezünk majdan!


Puszi


Andi, ma vagy, tegnap ünnepeltetek?? Vagy kedden fogtok? Majd írd meg hogy mit kapott, hogyan bontogatott, örült a tortának? Egy egy éves baba el tudja fújni a gyertyát??? Szétkente a krémet? Milyen tortát kapott????? ANNYI KÉRDÉSEM VAN!!!!!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook