Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ráckevei kismamák fóruma fórum

Ráckevei kismamák fóruma (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2010. júl. 19. 13:05

HEllóka Mindenkinek!!


kimaradásom oka a naplóban, képek szintén...

Itt is nagyon meleg volt, de két napja fújdogál a szél így kicsit elviselhetőbb a dolog.


Délután még jövök írok, puszi

2010. júl. 19. 07:55

Sziasztok


Megjöttem, vége a mamázásnak. Hulla fáradt vagyok, a meleg miatt alig aludtunk mi is valamit. De azért jó volt. Ma megyünk védönénihez, már kiváncsi vagyok mekkora Reni súlya. Majd jövök.


Szép napot

283. Kippy
2010. júl. 18. 11:18

Nem leszek majd egy kicsit, mert Anyu jön holnap uncsizni. Én meg nem tudom mikor végzek a hegy magasasságú szenyessel, ami ma érkezik.


Na, pá!

282. Kippy
2010. júl. 17. 15:20
Éjszaka megint jön a vihar. Ma feküdj le korán.
281. Sulawesy (válaszként erre: 280. - Kippy)
2010. júl. 16. 22:05

Szia!

Igen addig maradok, majd köv. héten jön le.. szerda körül.

Megyek mert hulla vagyok tegnap éjjel nem aludtam oly sokat!


Puszi

280. Kippy
2010. júl. 16. 15:12
Júli 25.-ig maradsz Anyudéknál? Mit szól Sanyi?
279. Kippy (válaszként erre: 278. - Sulawesy)
2010. júl. 16. 15:11

Igen, megyünk le. Viszont, nem tudom hogy mikor. Anyuék most elutaztak, de közben renoválás zajlik a lakásban. Remélem hamar befogadóképes állapotok uralkodnak majd, mert mennék már.

A kutyák nem okoznak gondot. Maradnak itthon. De, azért köszi hogy gondoltál rájuk.


A sétánk megabaró lett. 2 órás volt. Még a szántóföldön is átkeltünk a körülményekhez mérten könnyen. A nagynak meg maximálisan bejött a vizes, hűsítő rozs. Futkározott, mint egy őrült a táblában. A barátkái meg néztek rá, mint egy nem normálisra. :O) Nem voltunk sokan (össz.8 kutty), de nagyon jól esett.

2010. júl. 16. 13:48

Figyu Kippy! július 25. után jössz vmikor Ráckevére?? Hmm? Jó lenne egyet sétálni, esetleg a csöppökkel strand felé menni... vagy bármi.


Te is otthon hagyhatnád a párod pár napra! A pici kuttyot még be is vállalnám szállás ügyben... a nagyot hát szerintem nem tudnánk...


Megoldottátok az esős sétát?? Én imádnám ha esne, vinném is Articsókát felhúznám rá az esővédőt oszt mehetnénk.


Badacsonyba megyünk majd, rápillantok közben tomajnál, nehogy rosszaságot csináljon, pl. naptej nélkül napozzon :D

277. Kippy
2010. júl. 16. 06:23
A 3 cseppes hozzászólásomat javítom özönvízre!
276. Kippy
2010. júl. 16. 06:15
Na, most kezdett rá rendesen. Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!! Pedig imádom, ha esik, de most így hogy megyek sétáltatni Grétivel???? Grrrrrrrrrrrrrrrrzzzzzzz
275. Kippy
2010. júl. 16. 05:48

Hozzánk most ért a hatalmas dörgés és a 3,5 csepp eső. Fel kellett kelnem a tetőablakokat becsukni. Meghalok, olyan fülledt lett ettől a kis esőtől.


Szegény Fülöp! Biztosan a legszebb álmából kergette ki a dörgés. Amúgy, nekem is egy pillanatra felcsúszott a szívem a torkomhoz. Félelmetes erre ébredi. A köpönyeg.hu persze erről nem jelez. Csak a 35 fokról.


Na, megyek. Készítek magamnak egy kakaót. Meg is érdemlem, mert már le is fejtem az egyik csárdát. Gréti éjjel a balon csak cumizik, a jobból szopizik. De csak. Nappal bármi jöhet. Szóval, ettől most jól esett megszabadulni.


Azért, pihenj ma!!

2010. júl. 16. 03:07

Nos éppen Fülöppel vagyok éjjeli ügyeletben. Van itt valami aprócska vihar féle és 7 évesen rájött, hogy ő akkor most fél a vihartól. Egy órája vagyok vele ébren és van vele ébren az egész családom. Már sétái is voltunk, de csak a lábam mellett baktatott... Hulla vagyok...

Ja, hogy Artúr?? Ő szopizott egyet, kiröhögte Fülöpöt és már alszik is... legalább vkinek jó...


FÁRADT VAGYOK!!! Mint az elején a két órás szoptatásoknál....

2010. júl. 15. 23:18

Halihó!!


Ma itt irdatlan idő volt. Állítólag ma tetézik a meleg. Artúr húzza a lóbőrt mellettem. :D Én meg a réi gyerekcuccaimat pakoltam, dobáltam ki... csinálom a helyet a tapolcai babacuccoknak.... Vannak olyan dolgok, amiket nem szeretnék ide-ode cipelni :D


Miért gondolod, hogy nem tudok fürdeni??? De tudok, sőt fogok is. :D


Pusz:


Jó éjt! Avagy szép apot!

272. Kippy (válaszként erre: 270. - Sulawesy)
2010. júl. 15. 12:14

Halihó Tapolca!!


Hát, jobb így négyesben, mint ahogyan azt gondoltam előtte. Azt hittem nehezebb lesz. Pedig, nem. Csak feszítettebb a tempó egy kicsit. Elmaradásom is csak a vasalásban van, de azt amúgy sem erőltetem ebben a 29,5 fokos lakásban.

Mai napi progink a reggeli locsolás után: a nyomulós szomi anyuka lerázása. Elegem van!!!!!!!!!!!! Ki vagyok már idegileg!!


Szegény babám. Csak folyik róla víz. Mi is többször fürdünk, frissülünk napközben.


De jó nektek! A nyugalmamat szolgálja viszont, hogy azért te sem mehetsz pancsolni!!b Hehe!

Nézzél rá az Uramra! Ő Badacsonytomajban van! Csak egy köpés nektek. :O) Üdvözlöm.


Na, pá!

2010. júl. 14. 22:52

Ja lemaradt a jó éjt!!


Hát, jó éjt!

2010. júl. 14. 22:52

Heló!


Andi?? Nagyszülőknél?? Remélem bírjátok a meleget...

Mi is lejöttünk Tapolcára. Itt is kánikula van, de plusz 4 segítő kéz is :D


Artúr nehezen és nyügin alszik, de most alszik. Én is hulla vok, el is teszem magam holnapra.


Kippy, tényleg bírod egyedül?? Két kutty és Gréti?? Veletek is lesz kettes/hármasban a párod??

Sanyi menni akar fesztiválozni, rosszul esik, mert én is mennék...persze én nem tudom Artúr miatt, ellenben kijelentettem, szervezzen nekünk valami kikapcsolódást. Ha nem akkor nagy patália lesz...

269. Kippy
2010. júl. 14. 21:20

Csak, hogy írjak magamnak ma is.


Jó éjt!

268. Kippy
2010. júl. 13. 14:37

Néha eszembe jut így a csattanó hőségben az az időszak, amikor nem volt még bébim. Vakáció, strand, zene, tánc...Szabadság!! Jó rá vissza gondolni. De, így se rossz. :O) Csak, főleg most kényelmetlen nagyon ez a túlzott kötöttség. Reggel vagyunk kint kb. 8-10 ig, aztán lakás. Este 6 körül megint elindulunk a tikkasztó délutánban a kutyákat megsétáltatni. De, ezt rövidre kell szabni, mert a blökik is megkukulnak. Kárpótlásul heverészhetenek egy órát még a kertben. Aztán fel. Pancsi. Apa csak Vasárnap este jön haza. Addig pedig, édes négyesben lubickoljuk végig a jó kedvű hetet.


Azért, erről a nyárról is elmondhatom: Szuper

____________________


Tegnap volt a védőnénink is. Azt mondta, hogy ha Augusztusban is ilyen meleg lesz (és van rá esély), akkor el kell húzni a hozzátáplálás kezdését huszadika utánra. Nagy melegben (ill.szuri után) nem szabad új dolgokat kóstoltatni. Még jó, hogy jött a szabija előtt, mert én ezt nem tudtam. Simán adtam volna az első kanál almalevet aug. elején.

267. Kippy (válaszként erre: 266. - Sulawesy)
2010. júl. 12. 12:09

Detto.


Alig látok ki a szememen, és fáj minden porcikám.

Kitartást Sulaw, és Artinak is!


Pussz

2010. júl. 11. 08:24

Sziasztok!

Kicsit zombi napjaim vannak. Artúr napközben is éjjel is nyűgös. Meleg? Fogak? nem tudom, de azt igen, hogy nekem több alvásra lenne szükségem.

Vagy nem? Persze nem alszom annyira keveset, csak hát ezek 3-4 óránkénti felébredések pont nem olyan REM fázisban jönnek, mint ahogy kellene.


Majd jelentkezem.

265. Sulawesy (válaszként erre: 263. - Foliver)
2010. júl. 9. 15:45

Szia!


Szabad strand van, kempingezőt nem láttam még idén, de akár vak is lehetek... szóval fürdeni tudtok az tuti!!

264. Sulawesy (válaszként erre: 262. - Kippy)
2010. júl. 9. 15:44
Állj és ne menj sehova!!! :D
263. foliver
2010. júl. 9. 15:35

Sziasztok!

Bocsi, hogy feltartalak, nekem már 8 éves a kisbabám, de ha meg tudnátok mondani, hogy Ráckevén az idén van-e szabad strand, ill. kemping, akkor nagyon megköszönném.

Bp.-ről mennénk le, legalább egy napra. (tavaly sikerült 2 hetet eltöltenünk a kempingben)

Köszi

262. Kippy
2010. júl. 9. 15:27
Ne tartsatok fel minket, jóóóóóóóóóóó!!!!!??
261. Kippy
2010. júl. 9. 15:27
Lépked..lépked...lépked...lépked......
260. Kippy
2010. júl. 9. 15:26

De, most tényleg senki? Hüphüp

Akkor mi is Világgá megyünk Grétivel!!!!


Pussssssssszzz

259. Kippy
2010. júl. 9. 15:08

Haló?


Na, akkor pápá!

258. Kippy
2010. júl. 8. 16:58

Na, jónak lenni!

Ma már nem leszek asszem. Kihagyom a 22:15 ös esti, utolsó fejést. Megpróbálok a babával egyidőben nyugovóra térni, és reggelre tejben ázva ébredni. Remélem, sikerül.


Pá!

257. Kippy (válaszként erre: 256. - Andi2379)
2010. júl. 8. 12:13

Hi!


Képet tettél fel a fülbevalóról?

én még nagyon vacilálok. Nem merem kilövetni.


Azért, kellmes időtöltést!

2010. júl. 8. 07:49

Jó reggelt


Megjöttem én is, tegnap megkapta Reni a fülbevalóját. Voltunk fülbelövésen, végre tul vagyunk rajta.

Reni már 3 hónapos volt mikor hasra fordult elöször, és utána nem lehetet megállitani. Mászni igazából még csak most kezd mert eddig kúszott.

Ugy néz ki hogy ma már megyünk a mamáékhoz mert apósom kórházban van. Szivkatéterezése lesz.


Jön megint a kánikula. Érezzétek jól magatokat.

És nyugodtan lehet kiirni magatokból ami éppen bánt. Majd jövök és elolvasom.


puszi nektek

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook