Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anteponált anus - műtét utáni teendők fórum

Anteponált anus - műtét utáni teendők (beszélgetős fórum)


2017. okt. 22. 19:44
Szia.Megkérhetlek hogy leífod a mütétet,hohy mikor ehetet utóljára,hogy viselte a kislány,medig voltatok bent stb...Sajnos a kislányom is így született :( Tudom rég volt de remélem meg kapod a hozzászolást.Köszönöm
1. agui
2010. febr. 11. 19:20

Sziasztok! Tegnap műtötték meg 6 hónapos kislányomat. Anteponált anusa volt. A végbélnyílást Y alakban megnagyobbították, kiszélesítették, hogy később minden rendben legyen. A kórházban 1 napot töltöttünk, nem volt fürdés, semmi, csak pihentünk. Mindent sikerült megkérdeznem (gyógyszerek, kezelés, stb.) viszont a fürdetést elfelejtettem. (1 percet nem aludtam az elmúlt napokban, örültem hogy élek)

Ha valakinek volt hasonló műtétje és megosztaná velem a tapasztalatait, annak nagyon örülnék.

Leginkább az a problémám, hogy nem tudom jót tenne-e neki, ha megfürdetnénk (ha nem is mosnám meg a popsiját, de legalább egy picit ázna és áttisztítaná magát).

Köszönöm szépen előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook