Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dandrene sampon. probáltad? fórum

Dandrene sampon. probáltad? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 26. 15:03
Nekem nem vált be a Dandrene samponhoz fűzött reményem. Külsőre tényleg "amerikai", de belsőre... az már korán sem olyan jó. Seborhea Determitis -es a fejbőröm ( a kifejezést lehet, hogy pontatlanul írtam, nem volt kedvem most a pontosra rá gúglizni ), és ez a sampon semmivel sem használ többet, mint egy 2000 -ft -os T-Gél! Ez a Dandrene alig habzik, sokat kell belőle a fejbőrre ill. hajra tenni, hamar el is fogy ezáltal és ahhoz képest még arany áron is van! Olvassatok más fórumokat is, és érdemes a T-Gelt kipróbálni, sztem az az egyik legjobb a seborrheás fejbőr "gyógyítására"!
2. pippin (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2010. ápr. 12. 19:15

Én néhány hónapja használtam kb két hónapig , nagyon szeretem , elég hamar rendbe rakta a fejbőrömet,ráadásul jó sűrű ezért sokáig kitart,ezért így nézve nem is olyan drága.

Úgy használtam ahogy kell , mármint ahogy a terméktájékoztatón van leírva(megmos-1percig rajta hagy-megint megmos-5 percig rajtahagy), naponta ,más hajápolót mellőzve ezalatt,és nagyon jó hatást tapasztaltam , nekem bejött.

2010. febr. 11. 19:00
sziasztok az a kérdésem h probálta e vki ezt a sampont? zsiros korpára jo e? ez az a fajta amit csak hajgyogyászt tud diagnosztizálni mivel szabad szemmel nem láthato. most rougj fejbortisztitot irt fel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook