Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kézikönyv nőknek 1955-ből:) Mit szóltok hozzá csajok? fórum

Kézikönyv nőknek 1955-ből:) Mit szóltok hozzá csajok? (beszélgetős fórum)


1 2
33. Aidababa (válaszként erre: 1. - Bébinyuszi)
2011. jan. 20. 14:36
Szerintem a férfiak többsége ma is ugyanezt várná el a nőktől, talán a hajba kötött szalaghoz nem ragaszkodnának :D. És ehhez még társuljon tökéletes külső.
2011. jan. 20. 10:11
Minden kornak megvolt a szép és csúnya oldala.
2010. márc. 20. 18:54
Azért a feleség és a szexuális szolgáltatást pénzért végző nőnemű(??) lény között van némi különbség. Erre mondják azt, hogy a különbséget zongorázni lehetne - de mennyire...
2010. márc. 5. 17:26

Az egyik nagymamám 1898-ban, a másik 1902-ben született, az édesanyám '32-ben, én '54-ben, a fiam '82-ben. Milyen "nevelést" kaptak a gyerekek?? Mesélhetnék...

Akik végig éltek 1-2 világháborút, vagy mint én is, aki emlékszik a 60-as évek elejére... Változnak az idők, van amiben jobb lett, van amiben rosszabb. Az általános életszínvonal pedig 1000 %-kal jobb, mint 45 évvel ezelőtt... Van, aki ragaszkodik ahhoz, van aki el akarja felejteni, van aki nem érti meg... Csak a tolerancia segíthet. A családot a feleségnek, az anyának kellene összetartania.

29. Bébinyuszi (válaszként erre: 27. - Pumukli75)
2010. febr. 28. 07:15
Kézikönyv nőknek 2010-ből... Avagy a TÖKÉLETES feleség titka :DDDDD
28. simple (válaszként erre: 27. - Pumukli75)
2010. febr. 28. 01:14
Nagyon jó! Találó. :-)
2010. febr. 27. 21:33

és ime a mostani változat:):):)

Érjen haza a tornáról, kozmetikából és a szoliból időben. Ügyeljen az egyenletes barnulásra, és hogy a bikini vonala ne pattogjon ki. Már előző nap jelentkezzen be a szalonba, hogy ne kelljen várnia. Sminkje legyen este is tökéletes, körme tiszta, ápolt. Mikor barátja/élettársa megjön, és fáradtan leül a kanapéra, részesítse orális szexben. Így adja tudtára, hogy gondolt rá, amíg ő dolgozott és gondját viseli a szükségleteinek. Ne törődjön azzal, hogy párja egész nap nem fürdött, hogy koszos és izzadt a munka után. Csinálja lelkesen, szeretően. A férfiak többsége felizgul, míg végigjön a városon, így egy heves orális szex kielégíti a meleg fogadtatás iránti vágyát, és csillapítja féktelen libidóját.

Párja munkanapja unalmas volt és szüksége van egy kis szórakozásra, és az Ön egyik kötelessége, hogy ezt biztosítsa. Rakja be ura kedvenc zenéjét. Amikor végre hazaér a munkából csapja rá a barátnőjére a telefont, ebből tudni fogja, hogy Ő mindenkinél fontosabb Önnek. Mondja meg a gyerekeknek, hogy menjenek el három sarokra egy pizzáért. Nagyot kérjen, vastag tésztával, sok feltéttel. Ezek lassabban sülnek és önnek több ideje van kényeztetnie férjét. A gyerekeket meg úgysem akarja látni, tudja, hogy nem az övék. Legyen boldog, hogy szájával érintheti legszentebb testrészét. Melegen mosolyogjon rá, és mutassa ki őszinte vágyát, hogy teljesítheti a kívánságait. Nyeljen le mindent ami párjából kijön, ezzel érezteti Vele, hogy önök egyek, és hogy mindenét elfogadja, úgy ahogy van.

Miután végzett üljön mellé a kanapéra és simogassa a hasát. Hallgassa meg amit mondani akar, hallgassa meg, hogy milyen volt a napja. Először Ő beszéljen, biztosan fontosabb dolgok kavarognak a fejében Önnél. Ne zavarja.

Mikor a gyerekei hazaérnek a pizzával, vigye be neki egy tányéron a kedvenc sörével és kapcsolja a tv-t a meccsre. Most hagyja magára, valószínűleg pihenni szeretne a fárasztó nap után. Menjen és fürdesse meg a gyerekeket, olvasson nekik, fektesse le őket. Menjen vissza a párjához és ha nem aludt el a kanapén, vigyen neki még egy sört és részesítse újra orális szexben. Ha látja rajta a késztetést akkor már kellően megnyugodott és talán szó lehet rendes szexről is. Hagyja, hogy Ő diktálja a tempót. És ne vesse a szemére, ha korán sül el. Ő így szereti. Gondolja azt, hogy Ön ennyire felizgatta.

Ne panaszkodjon, ha a férje későn érkezik haza, vagy ha este el akar menni kocsmázni Ön nélkül. Vita helyett, próbálja meg megérteni mekkora nyomás alatt van a munkája miatt. Amikor otthon van, biztos pihenni és ellazulni szeretne. Amikor csak tudja és a gyerekek nem zavarnak, részesítse orális szexben. Reggel mindenképp egyszer. És végezetül ne tegyen fel szükségtelen kérdéseket, és ne gyanakodjon az ítélőképességében vagy fedhetetlenségében.

Ne felejtse el, hogy Ő a ház ura a teremtés koronája, és mint olyan, mindig keresztülviszi a saját akaratát becsületesen és igazságosan."

26. sajert (válaszként erre: 24. - Gyula85)
2010. febr. 13. 02:45
Jól írtad: áldozatok az ilyen nők, de senki se kényszeríti őket. Ha meg mindenféleképpen valami terror alatt akarnak élni, na rajta.
2010. febr. 12. 19:29

Az itt leírtak,tökéletesen egyeznek,abban az esetben,ha házasságmentő akcióban vannak a nők!:)


Én átírnám:Készítse el a vacsorát időben...sör behűtve,elengedhetetlen!!


Készüljön fel a fogadására.--szexi rucit elő,magassarkú topánban,és domina jelmezben nyiss ajtót,fáradt férjednek! :)))


Legyen érdekes és vidám--új ruhákat vettem,használtam a bankkártyádat---->Hallgassa meg amit mondani akar és még ha önnek is sok mondanivalója van számára ne tegye azt közvetlenül a hazaérkezését követően.



Ne panaszkodjon, ha a férje későn érkezik haza, vagy ha este el akar menni vacsorázni ön nélkül---A másik nőjét viszi!


És végezetül ne tegyen fel szükségtelen kérdéseket--Ugye szeretsz?

2010. febr. 12. 19:06

Ez nem a középkor. Hihetetlen, de ma is vannak, akik így gondolják. Szomorú, nem nevetséges, hogy létezett és létezik ilyen.

Nem kell ezen csodálkozni, ma is a legtöbben valamiféle "normák" szerint élnek. Nem ez a régimódi, de ugyanilyen előírt. És aki ennek áldozata, az észre sem veszi legtöbbször.

Viccesen írtok róla, engem nagyon elszomorít.

23. simple (válaszként erre: 1. - Bébinyuszi)
2010. febr. 12. 16:12
Ez biztos hogy 1955? Nekem úgy hangzik mintha a középkorban íródott volna... :-(
22. sajert (válaszként erre: 21. - 5e48d37001)
2010. febr. 12. 16:10

Majd megkérdezem Anyut, mert hat hétről beszélt mindig, mikor ez volt nálunk a téma.


Arra se emlékeznem sokan, hogy nem is tudom mettől meddig, de a munkanapok hétfőtől szombatig tartottak. Maradt a vasárnap a családra - ezt is Anyu mesélte.


Anyai nagymamámnak volt cefet élete, semmi pénzért nem cserélnék vele :-((. Mikor panaszkodni szeretnék, hogy túl sok munka, túl sok házimunka, a gyerek hisztizik állandóan, vagy bármi túl sok (pénzen kívül :-D), akkor eszembe jut az életének egy pár fejezete és elszégyellem magam. Állítom, ha bármelyik mostani nőt, anyát visszarepítenének az 1930-as évek környékére, hogy csinálják végig azt a életet, háááát sokan belebuknának, az tuti.

21. 5e48d37001 (válaszként erre: 13. - Sajert)
2010. febr. 12. 10:05
Nem hat héttel csak 6 hónappal.Hat hónapot lehettek otthon a babával.
20. 61fc1393dd (válaszként erre: 1. - Bébinyuszi)
2010. febr. 12. 07:59
Szerintem ezen anyáink is jókat nevettek. Ha betartották volna akkor most mi is vasalhatnánk az esti masnit a hajunkhoz,és munka, gyereknevelés, főzés, mosás stb. után, üdén és meleg vacsorával várnánk a termelési értekezletről hajnalban fáradtan és kábultan hazatérő alkoholos üdítő ital illatú családfőt.
19. szisi
2010. febr. 11. 21:02

A férjemmel még most is röhögünk rajta!

Vihogva közölte, hogy nyomtassam ki, és tanuljak belőle! =oDD

2010. febr. 11. 20:53

Felolvastam a férjemnek, és azt kérdezte hogy:

És mi ezzel a gond????????? És néz rám tök komolyan! Szerinte tök jó lenne ha ez így működne.


:DDDDDD

Hihetetlenek ezek a pasik:)

2010. febr. 11. 20:40
ez nagyon komoly:):)
2010. febr. 11. 20:31
muhahaha ez marha jó! :D
15. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Bébinyuszi)
2010. febr. 11. 20:27
Naaagyon jóóó, rég nevetem ilyen jót!!!!:)
14. sajert
2010. febr. 11. 19:33
Egyébként ha én is szalagot kötnék a hajamba, hát szerintem minimum egy röhögögörcs jönne a férjemre.
13. sajert
2010. febr. 11. 19:30

Anyukám Apukámmal 58-ban kötött házasságot.

Akkor már nem otthon voltak a nők, hanem kötelező volt dolgozniuk, sőt HAT HÉTTEL a szülés után munkába kellett állniuk (1960-ban).


Apu Anyukája dettó úgy gondolkodott, mint a topikindító ide bemásolt. Anyu már "felvilágosult" nő volt, így sok volt köztük a súrlódás. Aput biztatta a kedves Mama, hogy verje meg Anyut, ha valamit nem úgy csinál, ahogy elvárja tőle. Anyunak meg szólt, hogy egy nőnek MINDENT el kell viselnie a férjétől.

12. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 11. - Bébinyuszi)
2010. febr. 11. 19:15
Mert a te gondolataid közel sem lehetnek olyan fontosak, mint a szegény, punnyadt családfőé. De hát ez egyértelmű, nem?! :DDD
11. Bébinyuszi (válaszként erre: 10. - 5e48d37001)
2010. febr. 11. 18:17
Na de hogy még megszólalni sem lehet, mert a férfit ne fárasszad a gondolataiddal:) ??
10. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Bébinyuszi)
2010. febr. 11. 18:00
Akkoriban nem nagyon voltak női munkahelyek,legtöbb nő háztartásbeli volt.Vagy a mezőgazdaságban dolgozott,és októbertől nem nagyon volt munka.Biztos nekik írták ezt a könyvet:)
2010. febr. 11. 17:59
Tartok tőle, abban az időben nem számítottam volna jó feleségnek. :D
2010. febr. 11. 17:52
És vannak szerintem férfiak akik ezt ma is elvárnák:))))))))
2010. febr. 11. 16:43
:DDDD
6. genlips (válaszként erre: 1. - Bébinyuszi)
2010. febr. 11. 16:42
az elvtárs íróúr nyilván monoton, kihívások nélküli munkát végzett és csalta a feleségét, de az a feleség nem lehetett egy mintapéldány, ezért megírta a könyvet, hogy második, leendő feleségének kezébe nyomhassa és vizsgáztathassa... nem csodálom, hogy támogatta az állam (vagy mögötte álló férfiak?) a könyv elterjedését :)
5. Bébinyuszi (válaszként erre: 3. - Szisi)
2010. febr. 11. 16:21
:D
2010. febr. 11. 16:20
Ezt nem hittem el hogy ilyen van! :DDDDDDDDDDDD ÁÁÁÁ, dehogy volt a nő alárendelt:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook