Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom, mit tegyek? fórum

Nem tudom, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem tudom, mit tegyek?

1 2 3
2011. márc. 26. 18:26

Uhh jó rég írtak ide látom...Kedves dori-miki!

amit én levontam a történetedből az a következő. Teljesen átérzem h mit érezhetsz de ugyanakkor a párod tipusát is megértem. A párod ahogy te is írtad ami a szívén aza száján az ilyen tipusú emberek a prolémájukról is könnyebben beszélnek valószínűleg a párod egy nyíltabb tipus, könnyebben beszél a benső dolgairól. ez csak egy feltevés de lehet h tévedek:) az h te nehezebben beszélsz a dolgaidról h mi bánt nem hiba alapból de a párkapcsoaltodban galibát okozhat és végülis okoz is. Egyszer ha olyan a hangulat ülj le a pároddal és beszélj vele mondd el neki ezt h te nehezebben nyílsz meg talán ha többet érdeklődne felőled vagy ha kérdezgetne kedvesen könnyebben elmondanád neki a gondjaid. Amúgy én is aza tipus vagyok ami a sdzívemen az a számon viszont van egy barátnőm aki meg hasonló lehet ilyen szempontból mint te:) ez nem baj, ő is elmondta h őt kérdezgetni kell...stb. azóta próbálok erre figyelni és úgy tűnik h nincs gond. Bár mostanság nem nagyon találkozunk de ennek teljesen más az oka. Gondolom azóta megoldódott a probléma vagyis bízom benne, viszont ha még fenn áll remélem segítettem vmit!

minden jót!

66. 33aa509d53 (válaszként erre: 63. - Moncsikaa)
2010. febr. 20. 16:51
ha gondolod, privátban is tehetsz fel kérdéseket. szívesen válaszolok neked.
65. 33aa509d53 (válaszként erre: 63. - Moncsikaa)
2010. febr. 20. 16:50

szia!

nem akarlak elkeseríteni, de nálunk ez 17 éve megy...:(((((( én 4-szer hagytam itt, mindannyiszor utánam jött, visszasírt, hogy jobb lesz......

most még rosszabb. ha akkor erősebb vagyok és határozottabb, akkor már rég elváltam volna. de nem voltam az, most meg nehéz """kitörnöm""".

próbáld meg, hogy légy HATÁROZOTT mindenképp, ha neked ez így már nem jó. NEM SZABAD, HOGY AZ Ő AKARATA ÉRVÉNYESÜLJÖN, pláne, ha te egyáltalán nem akarod már az egészet.

ez csak egy tanács. egy jó tanács.

64. k.tünde78 (válaszként erre: 63. - Moncsikaa)
2010. febr. 20. 16:45

Ha,Te nem érzel semmit,mindenképp vess véget a kapcsolatnak.Ha jár a nyakadra?-ne engedd be.Hétvégén menny el szórakozni és próbálj meg flőrtölni,pláne ha Ő oda is utánad ment.

Egyébként mindenképp jelents ki kerek perec,hogy nem érzel iránta semmit,és ha így folytatja akkor a mostani szánalom amit iránta érzel gyűlöletté fog átalakulni.Gondolom ezt azért csak nem akarja.??

2010. febr. 20. 16:30

sziasztok!!

Légyszi adjatok tanácsot! 10 hónapja párkapcsolatban élek de én már nem érzem magam jól benne! Ezt már s páromnak is mondtam hogy nem szeretem de nem fogadja el és még mindig velem van!Hiába mondom neki hogy menjen el meg legyen vége, ő nem teszi!Mit tegyek?? Valaki élt már át ilyesmit?? Én már nem nagyon bírom ezt így mert nem szeretem de ő neki csak az a lényeg hogy neki jó legyen! Légyszi tanácsoljatok valamit!! Köszönöm!! Móni

62. Incó
2010. febr. 18. 08:20

Szia!


Szerintem gondold végig még a dolgot, mert 17 évesen nem biztos, hogy tudja az ember, hogy mire is vágyik. Nagyon kevés fiatalkori szerelem válik majd igazi összeforrott házasságá. Én 24 évesen hasonló megfontolásokból egy 7 éves kapcsolatból léptem ki és bátran állíthatom, hogy életem legjobb döntése volt.

Az, hogy leírtad a kétségeidet, már jó jel, mert be mered magadnak vallani, hogy valami azért nincs rendben... Ez a legnehezebb lépés.

Fel a fejjel!

2010. febr. 17. 10:03

Üdv.

Nem olvastam el a fórumot, csak az indító cikket, ha már más is leírta ezt elöttem, akkor bocsánat.

Tisztelt Dori-miki!

Azt hiszem, hogy öt év elteltével nem várhatod azt a lángolást, ami a kapcsolat elejét jellemezte, ha úgy érzed, hogy Ő az igaz társad, akkor ez a csendesebb mély szerelem is hordozhat magában legalább annyi boldogságot, mint a kezdeti lángolás. Tudom, hogy nehéz kinyílnod, de próbálkozz, hiszen Ő az, ki a legközelebb áll hoozzád, nem kell félned tőle, hiszen amit leírtál azt mutatja, hogy ő is nagyon szeret téged. Legyél vele őszinte és tárd ki a szíved, hozzd a tudomására, hogy minden vágyad az, hogy közös gyermeketek legyen. Az nem megoldás, és nagy fokú önzés részéről, ha ennek ellenére téged megfoszt az anyaság érzésétől, mondván, hogy neki már van gyermeke.

Fel a fejjel, ha bátorságod összeszeded, szerintem minden jóra fordulhat!

60. Sly001
2010. febr. 15. 19:41
Ne haragudj,ha valamivel esetleg megsértettelek.Hidd el nem rossz szándékból tettem.Azért reagáltam ilyen indulatosan a témára,mert én is lekötöttem magam 16 évesen,és 6 és fél évig volt kapcsolatom,amiből aztán nem lett semmi.(Pedig az én párom akkor 23 éves volt,gyermek nélkül).Nagyon sajnálom az elvesztegetett éveket.Már 3 év után éreztem,hogy nem az igazi a kapcsolat,de nem léptem ki belőle,elvoltunk,mint a langyos leves.Aztán majdnem 7 év után mondtam,elég!Tanulj az én hibámból,ne a saját bőrödön tapasztald meg.Sok szerencsét az életben és a szerelemben.
2010. febr. 15. 19:17

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a tanácsokat!!

Azt hiszem sokat közülük megfogadok. Nem hittem volna, hogy ennyi ismeretlen ember segítségére számíthatok!!!

Mégegyszer köszönöm! :)

58. Sly001 (válaszként erre: 57. - Dori-miki)
2010. febr. 15. 18:52
Én csak azt nem értem,miért indítottad a fórumot,ha Te úgyis eldöntötted,hogy a párod tökéletes,és biztosan veled van a baj,hogy mostanában már nem az igazi minden.Válaszokat vártál,megkaptad,és ezen nem sértődhetsz meg,végülis Te kérdezted más emberek véleményét.Úgyis te döntesz,a Te életed,a Te döntésed.Ki tudja,már az is lehet,hogy azért van veled,és kedveskedik néha,mert segítesz nevelni a két gyermekét.Gondolom nem szívesen lenne egyedül ekkora teherrel.Meg mégegy ilyen fiatal lányt nem találna,aki bevállalná ezt a helyzetet.Ugyhogy ne magadban keresd a hibát,ok?Az a minimum lenne,hogy a tenyerén hordoz Téged hálából!!!
57. dori-miki (válaszként erre: 7. - Sly001)
2010. febr. 15. 16:56

Igen Kedves Sly001!!


A két gyermek velünk van, mert az édesanyja csak a kislányt szerette volna magának!!!

56. k.tünde78 (válaszként erre: 55. - 7c1de072c3)
2010. febr. 13. 17:45
:-))Ja-ja,az jó lenne,mindegyiknek személyre szabva.
55. 7c1de072c3 (válaszként erre: 54. - K.tünde78)
2010. febr. 13. 17:37
hajaj! Szerencsére a férjem ilyet nem szólt be sose, bár neki is vannak elszólásai, de soha nem szemrehányó, meg nem ilyen kaliber...néha úgy érzem, kéne egy szótár, hogy megértsem
54. k.tünde78 (válaszként erre: 53. - 7c1de072c3)
2010. febr. 13. 17:30
Jaj,Istenem,sokszor többet érne ha ki se nyitnák az párjaink a szájukat.
2010. febr. 13. 16:42
Ó, az én kedvencem, mikor az exemmel szétmentünk, mert messze laktunk egymástól, nagy nehezen visszakönyörögte magát késöbb, majd mikor nála voltam, láttam, van neki DVDlejátszója. Hangot adtam csodálkozásomnak, erre ö: "Ja, abból a pénzböl vettem, amit megspóroltam a benzinen, amíg nem jártam le hozzád" Édes, nem? Norica, ügyesen, ne feledd, mindig számolj, mielött beszélsz! Kíváncsi leszek, mi sül ki belöletek
52. k.tünde78 (válaszként erre: 51. - 04e95f637a)
2010. febr. 13. 16:38

ugye-ugye???Ebben az egyben szerintem nincs kivélel a pasik közt.

Én pl,ma elvittem apárom és magam egy fizetős állapotfelmérésre(Én fizettem mindkettőnkét).89% lett a szív-stressz eredménye(ez nagyon magas).Miután hazaértünk elment a haverokkal a korcsmachytybe,s onnan haza érve nekem esett(mert a kricsmibe berágatták),hogy miattam van szív-stressze,meg én elráncigálom ilyen marhaságokra stb....Könyörgöm ......más örült volna,hogy a párjának eszébe jut elvinni egy egészség állapotfelmérésre,Én örültem volna nagyon ha ez neki jutott volna eszébe.

51. 04e95f637a (válaszként erre: 31. - K.tünde78)
2010. febr. 13. 16:12
hát,hogy ez mennyire igaz!Múltkor is,mit hallok?Mer'én levezettem a nagy hóban xy km-t,hogy veled legyek!menjen a francba!!!
2010. febr. 13. 16:08
semmi baj..Igen,ha folytatjuk nekem is nagyot kell változnom mert míg nem voltam vele goromba ő sem volt velem az.sőt tulságosan is önfeláldozó volt,és inkább én voltam bunkó,ő meg türt..mivel kompromisszumképesek vagyunk mindketten ezért megprobáljuk és ha változásom ellenére ilyen csunyákat mond(mondjuk eddig nem tette)akkor egyértelmű hogy vége,hisz most is azért bocsájtottam meg mert tudtam h én voltam a vita szítója...köszönöm
2010. febr. 13. 15:49
na, visszaolvastalak, remélem, tiszta lesz...szóval, ha megpróbálod vele újra, tarts szem elött, hogy mennyire megbántott, hátha így el tudsz számolni te is 10-ig, mielött kijönnek a szádból az ocsmányságok. Ha ennek ellenére még mindig bunkó lesz, remélem, tudod mit kell tenned! Még egyszer ne haragudj, hogy összekutyultam! Sok szerencsét!
2010. febr. 13. 15:45
basszus, bocsi, ne haragudj, összekeveedtek bennem az eredeti fórumindító meg a te évszámaid! Ne haragudj
2010. febr. 13. 13:57
már bocs de én 19 leszek és a pasim nem 40,hanem 21..és mondjuk én is belátom a hibámt mert ha én sem dobálóztam volna csunya szavakkal és nem támadtanm volna le,akor nem hiszem h lett volna ilyen...mert általában miattam robban ki minden..amiatt h letámadom..amugy meg nagyon jol megvoltunk ..mondta hogy találkozzunk,beszéljük meg,mert nem akarja veszni hagyni az ügyet és tény h eddig mindig az én érdekeimet nézte és mindent megtett értem,ezért ugy döntöttem adok egy esélyt magunknak,ha sikerül akkor jó,ha nem akkor pedig nem okolhatom magam hogy nem próbáltam meg..
2010. febr. 13. 11:04
na, most légy okos! kaptál hideget, meleget egyaránt. Nekem a véleményem, hogy ez a kapcsolat egy elvetélt ötlet, de ti tudjátok, mit akartok. Én egy percig nem maradnék egy olyan pasival, aki lekurváz. pláne 40 évesen csak ennyire telik neki a konfliktuskezelés?! Nekem az az érzésem, hogy te vagy az érettebb, pedig te is még nagyon gyerek vagy...a szexre meg neked még szükséged van! megunni egymást?! nemár...duma! nem kell most döntened, de gondolozz el azon, hogy elötted még minim. 60 év áll. Az elején azt írtam, hogy a tenyereden hordoz, becsüld meg...bocsánat, elkövettem azt a hibát, hogy figyelmen kívül hagytam a korát, közben ahogy olvasom a hozzászólásokat, jövök rá, hogy neked van egy 40 éves gyereked!!! Ami nem feltétlenül baj, nekem is van egy 30 éves, de én 25 vagyok! mi még most csiszolódunk össze, engem nem hordoz a tenyerén, magától nem mosogat el, csak hosszas könyörgésre. Van egy stílusa, de én így szeretem. Néha nagyon nehéz vele, nagyon kemény csatáink vannak, mivel mindketten keményfejüek vagyunk. De nem kurvázott le sohasem. és én sem nyakaltam még meg, pedig néha olyan jól esne. Rövidre zárva: neked olyan pasi kéne, aki kicsit lehiggaszt, megmutatja, hogy egy kapcsolat lehet másmilyen. azt is esetleg, hogy hogyan kell tisztelni a másikat!
2010. febr. 12. 19:53

Dori-miki!!


Keményen fogok fogalmazni!!


Már eleve szófogadó voltál és belédnevelték a cseléd szerepet.


Egy idézet: "A szófogadó gyerek lószart sem ér."


Mért is??? Mert mások elvárásai szerint éled az életed.


Gondoltál már magadra?? Valószínüleg keveset.


"Fújj, ez önző dolog..."(már hallom is)


Azért sírsz mert mindenkit kielégítesz csak magadat nem. Hiába kényeztet az a valaki, a lelked börtönben van és zokog.


Nem pasiztál, nem buliztál, nem szórakoztál eleget. Nem voltál elég szabad. (Ismerek ilyet)


Lehet hogy most tűrsz, de késöbb egyre posványabb lesz a kapcsolatotok, egyre többet fogtok veszekedni és végül szétmentek.


Semmilyen kapcsolat nem garancia.


Mert önmagadban kell megtalálnod a boldogságot.


Persze félsz egyedül lenni, félsz szabadnak lenni mert az olyan félelmetes, mégis erre vágysz!!! Tudom.


Nos, Te döntesz. De ismerek egy lányt aki éveket tett fel az ilyen viszonyra és később megbánta.


Azt tanácsolom, kövesd a szívedet.


Ha menni akarsz, menjél, ha maradni akarsz, maradjál.


Légy önző mint a macska, de senkinek ne keresztezd az útját!!!


A boldogságodért csak Te vagy a felelős!!!


Senki más!!!!

2010. febr. 12. 19:47

hát nálunk mondjuk nem a szex az első.Ez értékelem benne,hogy elfogadja,ha nem akarok sexelni és vannak időszakok mikor kihagyunk pár hetet(2-3)mert hosszu távra tervezünk és ilyen téren sem akarjuk meg unni egymást..és csak hétvégén találkozunk szóval csak akkor szoktunk ,de mindig csodálatos.

Csak attól félek,hogy ha ujrakezdjük az már nem nem lesz ugyanolyan,de remélem egy nap szakítás még nem jelent sokat,inkább csak vitának nevezzük.Remélem, ha változok és nem támadom le akkor ő sem fog és minden rendben lesz:)

43. süße (válaszként erre: 30. - C2865910fc)
2010. febr. 12. 19:00

Végül is egy dühkitörés után ,kibékülni nagyon szép, nem baj ha az ember kiadja magából a sok szart a hétköznapok nyomása alatt.Az hogy ez ki hogy teszi meg az már más kérdés.Az ember mindig arra zúdítja a haragját akit szeret,mert ő az aki mindig ott van.

Gondolj arra ,hogy milyen jó a szex egy ilyen vita után.

42. Sly001 (válaszként erre: 41. - A14deb9047)
2010. febr. 12. 18:47
Egyetértek Zsóka54-el.De még olyan fiatal vagy,gyerek sem köt össze titeket,lenne időd váltani.Éld a fiatalok felhőtlen életét,és nem kell éjjelente sírdogálnod.Tönkre fogod tenni magad.Egy idősebb férfi már rugalmatlan,nem tud a másik igényeihez maximálisan alkalmazkodni,nem tudja megadni amire neked igazán szükséged lenne ebben a korban.Nem is értené a problémádat,ha elmondanád sem,mert Ő már másképp gondolkodik.Gondolom,hogy ragaszkodsz hozzá,mert az első komoly kapcsolatod,de később nagyon megbánnád,ha ebben az állóvízben maradsz,hogy nem váltottál időben.
2010. febr. 12. 18:16
Félig gyerekként belevágtál egy felnőtt életbe..., ami felnőttként sem könnyű. Szóba se álltam volna egy kétgyerekes családapával.
40. Sly001 (válaszként erre: 25. - K.tünde78)
2010. febr. 12. 18:13
Részbanigaz,amit írsz,de gondolom a Te párodnak nem volt már két gyermeke mástól,amikor megismerted.Én fiatalon biztosan nem álltam volna szóba olyannal,akinek már volt egy előző család a háta mögött két gyermekkel.De mondom,ez az én véleményem.
2010. febr. 12. 18:10
erről már beszélgettünk..ő mondta hogy mindig mondja ha vmi zavarja..mondja is..de ha vita van akkor pl felhozza h fele annyit nem teszek emg a kapcsolatért mint ő..pedig ez nem igaz..és ha megkérdezem utána hogy miért mondta,akkor azt mondja hogy dühből,és hogy akkor fogalmazódott meg benne amikor veszkedtünk..volt már veszekedésünk még oktoberben amikor egy erotikus képet találtam egy csajrol(vmi playboyrol)és hirtelen dühböl pofonvágtam..szóval változtatnom kell..és békésen lerendezni mindent..
2010. febr. 12. 17:48
na ja, de szerintem a lekurvázás nem a legjobb konfliktuskezelés...lehet, volt baja, de nem a csajon kéne kitölteni...és ez fordítva is igaz
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook