Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kupakgyűjtés fórum

Kupakgyűjtés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
96. Lia_
2015. ápr. 14. 15:25

Kupalgyűjtés Zalánnak:


[link]

95. melba5
2014. márc. 26. 10:30

Sziasztok! Székesfehérváron gyűjtjük a kupakot kollégám 2 éves leukémiás kislányának.

Sajnos nem tudjuk hol van a közelben átvevőhely (aki tudja, kérem írjon)!

Köszönöm!!

Erika

2013. jún. 15. 16:20
ez praktikusabb mint a szemet gyujtes nem?
2013. jún. 15. 16:16

Drága fórumosok: én neki gyűjtöm a kupakokat


[link]


ha ti is csatlakoznátok a kupakgyűjtők táborába örülnénk neki!

2013. ápr. 29. 21:56
Ti gyűjtitek a kupakokat bárkinek?
2013. márc. 5. 22:02
2011. febr. 22. 17:32
Köszi, minden kupak jól jön, priviben írom a részleteket. Köszi. NOémi
89. M. Maresz (válaszként erre: 88. - 17e4cf390a)
2011. febr. 20. 19:00

Nekem is van egy szatyor kupakom, ha kell még!

m.macimama@gmail.com

2011. jan. 15. 18:37
Sziasztok! Nagyon szépen köszönjük az eddig kapott kupakokat. :) A gyűjtés a tanév végéig tart, szívesen fogadunk további adagokat is.
2010. nov. 24. 19:42
Minden kupak felajánlását szeretettel fogadjuk, a szállítást megoldjuk. :)
86. 17e4cf390a (válaszként erre: 85. - Csivir)
2010. nov. 4. 15:20
Szia! A negyedik kerületbe esetleg megoldható lenne a szállítása? Én osztályfőnök vagyok, az iskolában folyamatosan gyűjtjük a kupakokat, és egy kislánynak juttatjuk tovább, akinek ebből lesz majd új kerekesszéke. Havonta mérlegelik az osztályok által leadott kupakokat, és ezzel nemcsak a kislánynak segítünk, hanem az osztályunknak is gyűlik a pontja az éves öko-versenyben. Szóval nagyon megköszönném, ha sikerülne eljuttatni a kupakokat. Priviben adok meg pontos címet is, ha aktuális lesz.
85. Csivir
2010. okt. 28. 10:32

Sziasztok!

Van egy zsáknyi kupakunk Bp 13.kerületben, elszállítani nem tudom, nincs autónk, kismamaként nem szeretnék bkv-n cipelni sem. Ha van valami közeli leadóhely, talán be tudok szervezni valakit segíteni, de ha érte tud jönni, akit érdekel, még jobb.

Privát üzenetet írhattok ide, december végéig gyűjtünk.

2010. aug. 11. 17:56
Kupakgyüjtés ide is elkél:www.kisslaura.fw.hu
83. mohonc (válaszként erre: 82. - 480a1bea09)
2010. ápr. 15. 18:17
Köszönöm! :)
2010. ápr. 15. 18:13
nem tom pontosan, mert az óvodavezető intézi, de holnap megkérdem és megírom!
81. mohonc (válaszként erre: 80. - 480a1bea09)
2010. ápr. 15. 17:48
Hova viszitek el?
2010. ápr. 15. 17:44
Szia! Mi is gyűjtjük bent az oviban a kupakokat, eleinte 30 Ft/kg volt az átvetéli ára. Most nem is akarják elvinni :( Mi visszük el, és így is alig 16-20 Ft-ot fizetnek érte.
79. mohonc
2010. ápr. 15. 17:42

Sziasztok!

Régebben gyűjtöttük a műanyag kupakokat az iskolában, de az a vállalkozó, aki átvette évekkel ezelőtt csődbe ment. Azóta átadjuk jótékony célokra. Jó lenne megint pénzt csinálni belőle, mert nagyon kellene. (jutalomkönyvek, stb...)

Nincs használható ötletetek, hogy ki venné át, aki fizetne is érte?

Előre is köszönöm!

78. mohonc
2010. ápr. 15. 17:42
Gyűjtjük a kupakot....
2009. dec. 10. 22:42

Több doboznyi pet kupakot gyűjtöttünk össze, ha valaki el szeretné vinni, az szóljon!

krisztipe@citromail. -hu - n lehet érdeklődni

2009. aug. 8. 08:13

Tudjátok, azért ez a kupak-ügy igen szomorú. A postaköltség többe kerül, mint amit a kupakokért kapnak... Jobb lenne a postaköltséget egy számlára utalni. Mindenki jobban járna.

Megjegyzem, van több kis rászoruló, akinek van számlája.

75. Rozália (válaszként erre: 73. - Gabbranc)
2009. aug. 4. 08:08

Kedves Gabbranc!

Most akkor mi van a kupakokkal?

Nem válaszoltál a megkeresésre...:(

74. Rozália (válaszként erre: 73. - Gabbranc)
2009. aug. 1. 04:38
Van egy üvegcsontú kislány, akinek gyűjtik, ha még nem találtatok "egymásra" szólok, mert ott biztosan kellenek a kupakok.
2009. júl. 31. 21:35
Sziasztok! Egertől nem messze dolgozom egy szociális intézetben. Pet palackokat zsugorítunk és több ezer kupak gyűlt már össze!! Szeretnék jótékony célra felajánlani de nem tudjuk hol van most rá a legnagyobb szükség! Segítségeteket előre is köszönöm! További szép estét:gabbranc
2009. júl. 16. 23:18
Én is gyűjtöm, s az oviban leadom. Egyre több gyermeknek jelent ez reményt -sajnos. De olyan sok kell belőle, hogy valóban hasznos legyen... Miért nem papírt, üveget vagy műanyagflakont gyűjtenek? Bár egyiknek sem vagyok tisztában az átvételi áraival, de ha annyira megérné, akkor a kommunális szolgáltató is gyűjtené külön ...
2009. jún. 14. 14:04
Mi is gyűjtjük a kupakokat, az egyik imerősöm viszi be a suliba, mert ott általában mindig gyűjtenek valakinek:)
70. dudubaba (válaszként erre: 69. - Garry)
2009. jún. 14. 12:17

Mi is gyűjtjük egy beteg kislánynak,de mi Győr mellett lakunk!

Esetleg ha nyár végéig gyűjtenéd még,akkor én kifizetném a postát ha kéred és elküldhetnéd nekünk!

69. Garry
2009. jún. 14. 11:55

Sziasztok!


Én Szegeden vagyok és már 3 nagy szatyornyi kupakot gyűjtöttem. Szeretném ezen a környéken valakinek odaajándékozni, jótékony céllal.


Köszi a segítséget.

68. dudubaba (válaszként erre: 65. - Rozália)
2009. máj. 27. 09:05

Igen mi gyűjtjük!Szeptember végéig!

kriszti

2009. máj. 27. 07:26

Kedves nénik, bácsik és gyerekek!


Fekete Mónika vagyok, 12 éves tényői kislány!

Sajnos a sors nagyon rossz életet szánt nekem! A mindennapokat egy babakocsiban töltöm, mert a betegségem révén a csontjaim minden apró mozdulatra eltörhetnek!

Üvegcsontjaim vannak, amik nem nőnek és ez által a szerveim növekedését is meggátolják!

Most lehetőségem nyílt egy őssejt beültető műtétre, de

Sajnos a műtét anyagi költségeit egyedül nem tudjuk előteremteni! Bár szüleim minden áldozatot meghoznak értem, de ez a műtét nagyon drága és az ő anyagi lehetőségeiket messze meghaladja.

A tényői általános iskola tanárai és diákjai és a faluban élők mind-mind nagy segítséget nyújtanak nekem a gyógyulásban.

Az iskola kezdeményezésére elkezdődött a műanyag kupakok gyűjtése, amelyek leadásából pénzhez juthatunk! Ezért örökké hálás leszek mind az igazgatónőnek Máté Melindának, mind az iskola tanárainak és minden iskolástársamnak!

Nénik, bácsik, gyerekek!

Szeretnék megkérni mindenkit, aki olvassa ezt a pár sort, segítsen nekem, hogy én is tudjam élni a gyerekek önfeledt életét! Másnak csak egy mozdulat a kupakok összegyűjtése, nekem viszont az életet jelenti!

Bár nem tudom majd minden önzetlen, segítőkész embernek megköszönni a segítséget, de hálás szívvel gondolok azokra, akik segítenek nekem és a családomnak, hogy összegyűljön a pénz a műtétemre!

Kérem,ha valaki tud segíteni nekünk keressen meg a fusti32@citromail.hu emailon,vagy írjon nekem privát üzenetbe!

Nagyon fontos lenne.

Köszönöm szépen!

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook