Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szív uh-ra ki küld, és mikor? fórum

Szív uh-ra ki küld, és mikor? (tudásbázis kérdés)


20. Marjann (válaszként erre: 18. - Panka78)
2010. febr. 11. 12:42
Pontosan, az a lényeg, hogy megnyugodj.
19. ancsika72 (válaszként erre: 18. - Panka78)
2010. febr. 11. 12:06

Ne foglalkozz senkivel,lényeg,h Te megnyugszol majd ha kiderül,h tényleg nincs semmi baj!!!

Addig úgysem nyugodtál volna meg!

2010. febr. 11. 11:59

Sziasztok!

Visszamentem a házidokihoz, aki egy szó nélkül megírta a beutalót!

Holnap reggel 8-ra kell mennem a kardiológiára!

Igaz ő is a stresszre gyanakszik, de azt mondta, nem venné a szívére, ha miatta lenne valami bajom, így megírtam sitty-sutty.


Viszont a család kiborít...

Mindenki egy marhának tart!!! Csak röhögnek rajtam!!!!!

..de nem érdekel. Van, egy 3 éves gyerekem aki iránt felelőséggel tartozom..

17. Marjann (válaszként erre: 5. - C763b49615)
2010. febr. 11. 09:21
A mytrális billentyűim rosszul zárnak. (bármit is jelentsen ez) Azt mondta a doki, hogy fiatal nőknél gyakori, menjek vissza kontrollra 10 év múlva :D
16. mazsola 58 (válaszként erre: 13. - Panka78)
2010. febr. 11. 09:05
Ne foglalkozz vele a Te életed,a doki nem érzi tessék kivizsgáltatni. Ha nem találnak semmit akkor megnyugszol,ha viszont igen akkor időben el tudják kezdeni a kezelést.
15. Panka78 (válaszként erre: 14. - Ac808a6b30)
2010. febr. 11. 09:01

Aranyos vagy köszi Ronett.

Nekem nem a szegycsont mögött szúr, hanem a mellbimbóm magasságába, ezért is mondták, hogy ez tuti nem a szívem..


Ráadásul a hátam is fáj!


Már arra is gondoltam, hogy mi van, ha valami idegbecsípődésem v. mit tudom én mim van.


Ja, a belgyógyászatról elküldtek még RTG-re, meg hasi uh-ra is.

..de arra még kell várni 1 hetet!

14. ac808a6b30 (válaszként erre: 9. - Panka78)
2010. febr. 11. 08:58

Szia Panka!


Az én vérnyomásmérőm kimutatja a szívritmuszavart is, esetleg szerezz be egy ilyet, ha nincs.

A másik, amikor úgy érzem, hogy nyom a szegycsont mögött, mindig beveszek egy Hovát (nem gyógyszer, term. alapanyagok, és enyhe), és ha ettől elmúlik, tudom, csak stressz.

13. Panka78 (válaszként erre: 10. - Mazsola 58)
2010. febr. 11. 08:58

Belgyógyászatra adott a házidoki!

Ott ugye lerendeztek!

Most menjek vissza a házidokihoz, és mondjam meg, hogy a belgyógyászat letudott, de a szívem még mindig szúr!

Ad a kardiológiára is beutalót????? (már tiszta hülyének fog nézni)

12. ancsika72 (válaszként erre: 9. - Panka78)
2010. febr. 11. 08:58

Igen és egyre jobban be fogsz képzelni magadnak vmi szívbetegséget.

Kérjél a házidokitól cardiológiára beutalót és akkor megnyugszol.

De hidd el ha téged nézett belgyógyász akkor nincs semmi baj,már hallgatózással hallják ha vmi nem stimmel.

11. ZiZi81
2010. febr. 11. 08:57
Kardiológus vagy háziorvos.
2010. febr. 11. 08:56
Normál esetben a háziorvos ad beutalót a kardiológiai szakrendelésre. Ott viszont ne hagyd magad. Mondd el milyen panaszaid vannak.Csak a szakorvos adhat a vizsgálatra beutalót.Nekem a legtöbb problémát a gyógyszerek és a stressz miatti felfúvódás váltotta ki.Nyomta a rekeszizmot ezáltal jött az anginás roham. Figyeld meg pontosan milyen körülmények előzik meg a rosszullétet.Ezt jó esetben megkérdezi a doki.
9. Panka78 (válaszként erre: 7. - Ancsika72)
2010. febr. 11. 08:55

Azt nem értem, hogy mikor 2 éve megállapították a ritmuszavaromat, akkor sem volt eltérés az EKG-n, de egyből küldtek a kardiológiára, további kivizsgálás céljából!


Az a baj, hogy most azon stresszelem magam, hogy mi van akkor, ha valóban bajom van, és megkrepálok!

Igaz a belgyógyászaton a fődoki a rokonunk, és ő vizs. ki, de akkor is...

(Megfogadtam, ha valami történik velem, visszajövök, és magammal viszem:D )

8. Panka78 (válaszként erre: 6. - Armika)
2010. febr. 11. 08:52

NEm!

MEg sem hallgatták a szívemet!

Sima EKG, vérvétel, vérnyomásmérés.

Ennyi!

Majd hazaküldtek, hogy tegyek rendet magamban v., ha gondolom átiránytanak a pszichiátriára, antideprenszándokért...

2010. febr. 11. 08:51

Legtöbbször ha elmegy az ember belgyógyászatra és ha ott nem stim.vmi v tovább vizsgálnak akkor Ő küld el szív Uh-ra és ilyenkor még terheléses ekg-t is szoktak csinálni.

Igen a szív nem szúr és lehet ideg,pszichés állapot miatt.

Próbáld ki,h beveszel vmi nyugtatót ha megint ilyet érzel ha elmúlik a gyógyszer hatására akkor sajna pszichés.

2010. febr. 11. 08:49

Stressz EKG-t is csináltak? Az megmutatja, hogy a téged ért dtresszből mennyi jut el a szivedig....

Engem a orvosi alkalmasságin küldtek el, mert zörejt hallottak, és ott csináltak Stressz EKG-t is.

5. c763b49615 (válaszként erre: 2. - Marjann)
2010. febr. 11. 08:48

Szia!

Én is most voltam,mert Nekem is szívzörejt állapított meg a háziorvos!

Neked mi okozza a szívzörejt?

Köszi!

4. Jéghegy (válaszként erre: 3. - Panka78)
2010. febr. 11. 08:48

Nekem hasonló esetben tudod mit tanácsolt egy eü. dolgozó!

Vagy menjek be este/éjjel a sűrgősségire, v. hívjak magamhoz mentőt!

Akkor tuti kivizsgálnak!!!!!

(elég szomorú, hogy csak akkor!!!!!!)

2010. febr. 11. 08:45

Mivel az EKG-m, vérnyomásom, vérképem jó, azt mondták, hogy a mellkasi fájdalmamnak az oka egyszerű: stressz!


Én ebbe meg annyira nem tudok beletörődni, mert a mellkasi fájdalom továbbra is fennáll.

(..de mivel csak szúr, azt mondták, ez nem "szívtünet", a szív nem szúr, max. szorít, nyom, de nem szúr!)

2010. febr. 11. 08:44
Engem a körzeti orvos küldött, mert zörejt vélt hallani a szívemben.
2010. febr. 11. 08:44
Szív uh-ra ki küld, és mikor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook