Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeritek az Avon termékek minőségét? fórum

Ismeritek az Avon termékek minőségét? (beszélgetős fórum)


1 2
32. Annaaa
2010. febr. 22. 13:02

Szia!


Azt nem az Avonra írtam! Hanem Agis hozzászólására:

"Ha szerinted az avon tartós sminkcuccokat csinál, akkor még nem próbáltál ki igazán tartós termékeket. "

31. rotis (válaszként erre: 29. - Annaaa)
2010. febr. 15. 22:43

Sziasztok ! :)

Annaaa nem akarok veled vitatkozni, de szerintem vannak az AVONnak is megfizethető termékei mindenki számára. pl. akciósan akár 199.- ft-tól kaphatsz kézkrémeket, samponokat, tusfürdőket,golyós dezodorokat,szájfényeket, sprayket,folyékony szappanokat, rúzsokat ,szemfestékek stb... ha jól megnézed lehet,hogy a boltban sem kapod megennyiért őket és még ki sem kell mozdulnod érte otthonról.

Bocsi hogy közbeszóltam és elmondtam a véleményemet . Nem tudom mikor láttál utoljára Avon katalógust ? Ha érdekel szívesen küldök neked, hogy megnézd :-)

Szép napokat mindenkinek :)

30. 021a029148 (válaszként erre: 29. - Annaaa)
2010. febr. 15. 14:47
Szerintem az akciós árak nem rosszak, sőt!
29. Annaaa (válaszként erre: 27. - Agis)
2010. febr. 15. 14:19
Nem igazán..de valószínűleg nem is fogok, mert méreg drágák...
2010. febr. 12. 11:54

Én évek óta használom az Avon termékeit, miután Anyukám tanácsadónő. Sminkszereket, testápolót, lábápolási terméket csak innen veszek, nekem nagyon bejöttek minőségben, választékban és árban is, főleg ha akciósak! Néha találok nagyon jó kiegészítőket is (fésű, ékszerek, órák).

Természetesen van amit nem szeretek, pl. nekem az Avonos parfümök illata nem igazán tetszik.

27. agis (válaszként erre: 23. - Annaaa)
2010. febr. 11. 13:06

Sok függ az alapozó minőségétől, a szemfesték és spirál minőségétől, hogy meddig marad az arcon, illetve a szemen.


Ha szerinted az avon tartós sminkcuccokat csinál, akkor még nem próbáltál ki igazán tartós termékeket.

26. etikat
2010. febr. 11. 11:44
Csak megerősíteni tudom az előbbi hozzászólásomat ! A parfümjük páratlan ! Nem én használom hanem a fiam és az unokám ! Semmilyen más fajtát nem fogadnak el.
2010. febr. 11. 10:56

Én régebben Avonoztam, de mióta GYED-en vagyok, nem foglalkozok vele. Vannak nagyon gagyi cuccok, de ami a legjobb minőségben és árban az a borotválkozózselé. A férjemnek nagyon érzékeny bőre van, ettől nem pattog ki, átlátszó, így nem kell küszködni a körszakállal.

A szemceruza tényleg jó, és az alapozó is. Sampont semmi pénzért nem vennék tőlük, és a parfümök illata is hamar elillan (kivéve a Faraway)!

2010. febr. 11. 10:52
Én szeretem őket.
23. Annaaa
2010. febr. 11. 10:26

Sziasztok!


Én már a 3. üveggel veszem a Make me Smile parfümöt..szerintem az a legjobb, tartós és tök jó az illata..Mellesleg 3000 ft.. Hol kapsz ennyiért jó parfümöt? Sehol...


Am. nekem az a véleményem, hogy mindenkinek más a bőrtípusa, valaki gyorsabban "ledobja" magáról az illatokat, valaki nem...

Nekem pl. a rúzsokat beszívja a szám és 15 percnél tovább sosincs fennt... (lehet ez Avon vagy akármilyen más termék)...

Nem lehet 1 márkára fogni a hibákat, mindenkinek más termék jó...


A szemhéjfestékekről... Voltam egy sminktanfolyamon, ahol mondták, hogy sminkeléskor a szemhéjunkat is alapozózzunk le..ezután tegyük csak rá a szemhéjpúdert, szemceruzát...stb. Így a legolcsóbb 300 ft-os szemhéjpúder sem jön le, és tartja egész nap a színét!

Ezt érdemes kipróbálni..utána mindegy lesz, hogy az Avonos vagy bármilyen más terméket veszel el...

(Azóta nekem is fennt marad)


Én am. sok Avonos dolgot használok..nekem leginkább a Color Trend-es termékek jöttek be (alapozó, púder, korrektor, szemhéjfesték...), olcsó és sokféle színben kapható...

De emellett nagyon sok 300-400 ft-os smink termékem is van... És azok is 100%-ig megfelelnek..

2010. febr. 11. 09:43

Nekem nem jöttek be.

A szemhéjfesték, púderek hamar lekopnak, a parfümnek csak pár óráig marad meg az illata. A samponoknak jó illata van, de kb ennyit érnek csak.

A testápolótól pedig viszketek, és vörös lesz tőle a bőröm.

21. Cloe08
2010. febr. 11. 07:07

Sziasztok!

Én már egy ideje avonozok, és van jó, és kevésbé jó termékük, mint minden más márkának.

Nekem bevált az arctisztító mikrogyöngyökkel, a szempillaspirálok, szemceruzák, alapozó is jó. Sampon sem rossz, de nem az igazi. Viszont van egy balzsam, ami nemrég óta van, öblítést nem igénylő, na, az nagyon jó a hajamra. A Senses tusfürdők viszont szuperek! Azt csak ajánlani tudom:)

Arckrémből csak a Naturals-ot használom, ugyanis másik csípte, égette az arcomat, valószínű, hogy valamelyik alkotóelemét nem bírja a bőröm.

Az Anew termékek tényleg drágák, de csak jó visszajelzéseket hallottam róluk. A SPA-s termékeket is szeretik a vevők.

A parfümök is drágák, de van köztük olyan, ami tartósabb.

20. bbdaeacc33 (válaszként erre: 1. - F08844d0fd)
2010. febr. 11. 06:59
Kicsit romlott az Avon minősége,és egyre drágább.Próbáld ki a Fleur de sante termékeket,tiszta gyógynövényes,és nem annyira drága.
2010. febr. 11. 06:30

Nem a legjobbak, és sok termék eléggé allergizál.

Ha ez az árkategória, akkor már inkább a balea vagy baba, sminkcuccból Miss Sporty. Rúzson, szemhéjpúderen vagy alapozón pedig nem érdemes spórolni, ha már vesz az ember.

Egyedül ami nem rossz, az a szájápoló.

18. etikat (válaszként erre: 17. - 2a033963fa)
2010. febr. 11. 06:22
A parfümök, a rúzsok, arcradir ! Ezek nagyon jók, Ezeket tapasztaltam ! Valóban sokan foglalkoznak Avonnal.
2010. febr. 11. 00:12
Ahhoz képest,én hetekig vadásztam egy avonos katalógust.Ismerősöm ismerősétől kaptam végül :) néhány termék nagyon vacak,de sok jó is van:parfümök (rajtam tartós az illatuk) planet spa termékcsalád.A japán rizs és szaké kozmetikumokat meg nagyon szeretem.
2010. febr. 10. 23:05
Sajnos tényleg nincs pénzük az embereknek, de sok olyat hallani, h valaki szeretne tanácsadónőt, de nincs neki.Szerintem ha valaki tényleg elszánt akkor jól is járhat vele.Köszi a válaszokat.
15. azure_
2010. febr. 10. 22:38
Foglalkozni akkor érdemes vele üzletszerűen ha nagy az ismeretségi köröd és ők vásárolnának is. Minden második ember avonozik csak nem tudsz róla. :))) Én legalábbis akárkivel találkozom mindenkinél van katalógus és lehet nála rendelni. De foglalkozni vele már azért is jó ha a saját dolgaidat rendeled magadnak olcsóbban. Meggazdagodni nem ebből fogsz sajnos. A jutalék sem túl kecsegtető. Nekem a volt kolléganőm mindig olcsóbban adta mert olyan kevés volt rajt a haszna, hogy nem is volt értelme neki rátenni. Így kedveskedett nekem. Tényleg nem kaptam meg sokkal olcsóbban.
14. azure_ (válaszként erre: 12. - F08844d0fd)
2010. febr. 10. 22:35
Tudod egy a baj. Nincs az embereknek pénzük. Így semmi nem érdekli őket. Sem avon sem oriflame meg egyáltalán semmi.
13. azure_
2010. febr. 10. 22:34

Krémben próbáld ki a nuskin termékeket. Szenzációsak. Drágák ugyan azok is de például az arclemosójuk olyan, hogy selymes lesz tőle a bőröd. Évek óta azt használom.


Egyébként az avonnak nem sok parfümje van inkább toilettek amiknek valóban nem tartós az illatuk de más márkákban sem tartós a toilett. A parfümök meg valóban drágák náluk is.

2010. febr. 10. 22:31
Hát látom megoszlanak a vélemények.:) Nekem idáig nem volt bajom vele. Most próbálkoznék a tanácsadónő munkával is, de nincsenek megrendelőim.:( Pedig már felkerestem sok embert és semmi.:( Nem tudtok valami tanácsot adni, h hol kezdjem a vevő keresést? Előre is köszi.
11. azure_ (válaszként erre: 8. - 3bc5b5c25c)
2010. febr. 10. 22:31
A precision glimmer szemhéjpúderek tök jók. Nekem van egy csomó árnyalatban és nem jön le. Meg az anew szemhéjfestékek is tartósak. Sampont én még nem próbáltam meg tusfürdőt sem. Volt egyszer egy tusolózseléjük na az király volt de megszűnt.
2010. febr. 10. 22:28
krémek ,parfümök túl drágák és hamar elillan az illatuk
2010. febr. 10. 22:28
nem kéne ha ingyen adnák se.
2010. febr. 10. 22:27
samponok semmit nem érnek,szemhéjpúderek nem maradnak a szemhéjon,stb
7. azure_ (válaszként erre: 5. - 3bc5b5c25c)
2010. febr. 10. 22:27
Azt én nem használom. Vannak dolgok amikben márkahű vagyok (loreal) de amiket felsoroltam azokkal semmi gond nincs. Pl az arabian glow barítógyöngyeik tök szuperek.
2010. febr. 10. 22:26
Amit én használtam tőlük én megvoltam vele elégedve...nem volt bajom vele...és a továbbikban is veszem...szal nekem oké az amiket én megveszek tőlük : kézkrém, golyos deo, spray, habfürdő, tusfőrdő
2010. febr. 10. 22:25
csak a szempillaspiráljaikat szeretem,azok tényleg jók
4. azure_ (válaszként erre: 2. - 3bc5b5c25c)
2010. febr. 10. 22:25
Mit használtál ami nem jött be?
2010. febr. 10. 22:24
Rengeteg avon terméket használok. Nekem örül a szomszéd aki ezzel foglalkozik mert mindig sok mindent rendelek. Nagyon jók az anew kozmetikumaik, a planet spa termékeik és van egy-két jó illat amit használok a parfümök közül is. Én imádom. :) A sminkes dolgaim is mind avonosak.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook