Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Görkorival fogyni fórum

Görkorival fogyni (beszélgetős fórum)


2010. febr. 13. 20:46
Hát nekem barátnőm magától megtanult korizni. Én nem hallottam még ilyen oktatásról. Én személy szerint magamtól fogok megtanulni majd. :)
2010. febr. 12. 11:58
Ha már görkorinál tartunk, segítsetek nekem is. Olyan szívesen megtanulnék görkorizni. Van, ahol oktatnak ilyet, vagy csak vegyek egyet és gyakorolgassak?
2010. febr. 10. 16:52
Szerintem nem jó napi 2 óra korizás, nekem a vádlim is belefájdult. 1 óra ideális, mellette csinálj vmi mást is.
2010. febr. 10. 16:49
Sziasztok! Nektek nem volt soha olyan problémátok, hogy 10-15 perc korizás után annyira fájt a talpatok, hogy hamar le kellett rantani? Sajna nekem van ilyen gondom, a korcsolyám draga, jo minőségű, a lábammal lesz a baj
2010. febr. 10. 16:48

:) Köszönöm.

Most nézegetek korikat, csak szeretném előbb mások véleményét is kikérni :)

Nekem pont a combom formálása lenne a lényeg, de a vádlim már így is vastag. :S

3. zsdandi (válaszként erre: 1. - 2b0bbeabcf)
2010. febr. 10. 16:45
Viszont olyan vádlid lesz, hogy annak nem biztos, hogy örülni fogsz, tehát ne vidd túlzásba! Ez tapasztalat, egy idő után nem volt csizma, amit össze lehetett volna cipzározni a vádlimon :)
2010. febr. 10. 16:35
Szerintem napi egy-két óra és csúcs bomba feneked lesz és combod;)
2010. febr. 10. 16:32
Szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e tapasztalatokat mondani azzal kapcsolatban, hogy görkorcsolyával lehet-e fogyni, és ha igen, mennyi ideig kell "csinálni", hogy látványos legyen az eredmény?? Napi hány óra kb.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook