Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítsetek! Hogy tudok pom-pom lány jelmezhez pom-pom-ot csinálni? fórum

Segítsetek! Hogy tudok pom-pom lány jelmezhez pom-pom-ot csinálni? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 12. 19:42
Az osztályom kölcsön kért a mazsorettesektől.
2010. febr. 12. 19:40

Még egyszer köszi a segítséget a pom-pom lány jelmez

sikeres lett a farsangi bálon,ettől a kis unokám boldog én viszont elégedett lettem.Minden "jelmez

készítőnek"sok sikert és valamennyiőtöknek szép estét kívánok!

2010. febr. 10. 16:29
Sok sikert! :)
2010. febr. 10. 16:23

Kemény papírból kivágsz két körlapot.A közepükbe egy kisebb kör.

Egy helyen bevágod mindkettőt, hogy kicsit széthúzva, tudd tekergetni a körszeletre a cérnát.

Először egy vastagabb szálat vezess a két lap közzé,ezzel fogod összekötni a feltekert cérnát.Természetesen mielőtt kivágod a külső körvonal mentén, amit feltekertél.

2010. febr. 10. 16:21
Köszi lányok,tündérek vagytok!
2010. febr. 10. 16:16

figyi, erre van egy nagyon jó módszer, én sokat csináltam.

Vegyél elő olyan színű régi pólókat, vagy anyagot a boltba amilyet akarsz. Azután vágf fel őket ilyen hosszú vékony csíkokra és tekerj belőle gombolyagot. Egy széket megfordítassz és a 2 lábára feltekered a csíkokat, tudod, mint amikor a fonalat valaki kezéről gombolyaggá formálod. Ha már megvan a kívánt vastagság középen kösd jól össze, és két oldalt vágd el a szövetet, és megrázod, és kész a pom-pom :)

2010. febr. 10. 16:14

Szia! Talán csináld úgy, mintha sapkára csinálnád, csak egy nagyobb könyvet használj. Minél többször hurkold rá az anyagot, (fonal, szalag, többfélét láttam már), és mikor már jó duci, akkor egyik oldalon vágd végig. A nem elvágott végénél pedig megkötözöd úgy, hogy a végén a hurokba beférjen a gyerek keze. Természetesen kétszer csinálod meg :).

Azt nem tudom, hogy az eredeti így készül-e, de jelmezhez talán megfelel.

2010. febr. 10. 16:13
Szerintem krepp papírból a legjobb... veszel csíkokra vágod kb 60 cm re majd középen összekötöd és kész is...
2010. febr. 10. 16:08

Szia!

veszel szemeteszsákot (már szép színeseket is lehet kapni...

felvágod szálakra (kersztbe) majd egy szék karfájára szépen szétszedegetve rátszed, középen összekötöd és a egybe végeket elvágod (kb egy csomag zsák egy pom.

érthető voltam???

bocsi, ha nem...

de mi így csináltuk, mikor a hugomnak kellett...

2010. febr. 10. 16:08
Pamut felmosófej maga az álom pom-pom, csak be kell festeni és egy kis csillámmal megszórni!
2010. febr. 10. 16:06
Segítsetek!hogy tudok pom-pom lány jelmezhez pom-pom-ot csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook